از تاخیرم پشیمان نیستم

[ad_1]

در ابتدا احساس خوبی بود که همیشه در دسترس بودم. برای حرفه ای هایی که 20 سال پیش شروع به استفاده از بلک بری برای انجام تجارت در حال حرکت کردند، به عنوان یک ابرقدرت ثبت شده است. ملیسا مزمانیان، استاد علوم کامپیوتر در دانشگاه یو سی اروین که در اوایل دهه 2000 در زمینه دستیابی به دستگاه ها تحصیل کرده است، می گوید: «آنها احساس می کردند که استادان جهان هستند. اما از آنجایی که افراد بیشتری به دستگاه‌های تلفن همراه دست یافتند، پاسخ دادن به پیام‌ها در هر زمان، هم در بین همکاران و هم در میان دوستان و اقوام عادی شد. ابرقدرت تبدیل به یک تعهد شده است.

این تحولی است که مزمانیان آن را «مارپیچ انتظارات» می نامد. هنگامی که فناوری ارتباطی چیز جدیدی را ممکن می‌سازد (مانند پاسخ دادن در حال حرکت)، انجام آن می‌تواند راهی برای مردم باشد تا نشان دهند که به عنوان کارگر یا اعضای خانواده چقدر متعهد هستند – و مهمتر از همه، نه انجام این کار ممکن است به این معنی باشد که آنها به اندازه کافی اختصاص داده نشده اند. اکنون که مردم فکر می کنند به اندازه کافی سریع پاسخ نداده اند، فکر می کنند که یک عذرخواهی به خبرنگار خود بدهکار هستند.

این پویایی منحصر به اینترنت و ارتباطات فوری نیست. به گفته جیسون فرمان، محقق رسانه ای در دانشگاه مریلند، نامه نویسان قرن نوزدهم زمانی که احساس می کردند زمان غیرقابل قبولی از نظر اجتماعی سپری شده است، مدام عذرخواهی می کردند و تأخیرهای خود را توضیح می دادند. به عنوان مثال، او در نامه ای از سال 1863 از یک مرد ایلینویی به پسر عمویش خطی به من داد: “من موظف هستم که برای شما بنویسم و ​​همچنین احساس می کنم این وظیفه ای است که به اندازه کافی از آن غفلت کرده ام، اما همچنان امیدوارم. که وقتی موضوع را برای شما توضیح دهم بخشیده می شوم.»

اما آنچه در 10 تا 20 سال گذشته با استقبال گسترده از ایمیل و تلفن های هوشمند تغییر کرده است، این است که پنجره زمان پاسخ “قابل قبول” بسیار کوچکتر شده است. این امکان وجود دارد که شخصی وقتی بعد از ظهر به ایمیلی که همان روز صبح ارسال شده بود، برای تاخیر عذرخواهی کند.

همه این پشیمانی‌ها این سؤال را مطرح می‌کند که آیا واقعاً وقتی کسی مرتکب گناه غیبت می‌شود، ضرری ایجاد می‌شود؟ البته ممکن است پیامدهای واقعی از واکنش آهسته در فرهنگی که بیکاری یا حتی ظاهر صرف آن را یک نقص اخلاقی می داند وجود داشته باشد. این امر به ویژه در محل کار صادق است: حتی اگر پاسخگویی همیشه بر بهره وری واقعی کارمند تأثیر نگذارد، بسیاری از روسای با تنبلی از آن به عنوان جایگزینی برای اندازه گیری ارزش کارکنان استفاده می کنند. و متیو هستون، محقق رسانه‌های اجتماعی، به من گفت که در آزمایشی بر اساس این موقعیت “چیزی مانند تلاش برای هماهنگی از طریق Slack با شخصی در ساعات اداری زمانی که می‌دانید او آنلاین است”، افراد احساس گرمای کمتری را گزارش کردند. به آرامی پاسخ دادند. .

خارج از محل کار، تاخیر در پاسخگویی نیز می تواند مشکلات واقعی ایجاد کند. اگر شریک زندگی تان پیام «دوستت دارم» را برای شما ارسال کرد، پاسخ دادن به آن دو روز بعد ایده خوبی نیست. در ارتباطات شخصی، فقدان پاسخ سریع، نشانه عدم مراقبت است. بالاخره گوشی تو بود همانجا.

اما جدای از این مین‌های بالقوه ضد نفر، عواقب عدم واکنش سریع ممکن است آنقدر که ما می‌ترسیم جدی نباشد. هنگامی که لورا گیورگی از دانشکده اقتصاد لندن و ونسا بونز از دانشگاه کرنل هزاران کارگر را در مورد درک آنها از استانداردهای ایمیل مورد بررسی قرار دادند، دریافتند که گیرندگان ایمیل‌های غیر فوری پس از ساعت‌ها تمایل داشتند که سرعت پاسخگویی را بیش از حد برآورد کنند و فرستندگان تمایل دارند میزان استرس این پیام ها برای گیرندگان را دست کم بگیرند.

«انتظارات ما از اینکه دیگران چقدر سریع از ما انتظار دارند واکنش نشان دهیم، وجود دارد [often] نادرست، “بنز به من گفت. “ما فکر می کنیم باید فوراً پاسخ دهیم، اما در واقع اگر وقت بگذاریم، مردم خوب هستند. و با این حال ما دائماً از یکدیگر برای تاخیرهایمان عذرخواهی می کنیم.

متداول ترین راه برای حل تنش بین فشار سرعت و واقعیت اشتغال برای افراد این است که پیام ها را در چهار کلمه شروع کنند: ببخشید دیر کردم. این یک حرکت مودبانه و بی ضرر است. نمیتوانم تحمل کنم.

از یک طرف داشتن مسئولیت ها و اولویت های زیاد به این معنی است که همه ما در یک حالت تاخیر دائمی هستیم. چیزیو عذرخواهی برای این واقعیت مانند عذرخواهی برای روش استاندارد زندگی شماست. (همچنین، زنان تمایل دارند برای چیزهای زیادی عذرخواهی کنند و نیازی به یک چیز بیشتر در این لیست ندارند.)

من درک می کنم که مردم بدون در نظر گرفتن آنها به نام ادب، چیزهای کلیشه ای می گویند، اما حتی اگر “ببخشید که دیر آمدم” یک ظرافت اجتماعی باشد، پشیمانی می تواند عواقب واقعی داشته باشد. تکرار آن باعث می شود احساس کنیم که دائماً عقب هستیم و بدتر از آن، این یک استاندارد غیر منطقی از پاسخگویی برای شخصی است که ما (ظاهراً) به آرامی به او پاسخ می دهیم.

با این حال، هر چقدر هم که آرزوی جایگزینی برای این عبارت داشتم، جایگزین مناسبی پیدا نکردم. من اخیراً از چندین متخصص ارتباطات کمک خواستم، و اگرچه آنها پیشنهادات عاقلانه ای داشتند، اما فقدان پاسخ واضح و ظریف نشان می دهد که این مشکل چقدر دشوار است.

یکی از پیشنهادات این بود که آن را با “از شکیبایی شما متشکرم” جایگزین کنید. حداقل این عذرخواهی را حذف می کند، اما برای سلیقه من بیش از حد منفعل-تهاجمی است. این امر مستلزم و حتی تحمیل صبر بر طرف گیرنده است، خواه آن را احساس کرده باشد یا نه. از طرف دیگر، به جای عذرخواهی، توضیحی برای تأخیر («دیروز غرق در کار بودم») به مردم اطمینان می‌دهد که نباید زمان پاسخ‌گویی شما را شخصی بدانند، بلکه بیهوده نشان می‌دهد که پاسخ‌های آهسته قابل قبول هستند. بهانه موجهی داشته باشید ایده دیگر: اگر پاسخ دادن به شما کمی طول می‌کشد، می‌توانید ابتدا با یک یادداشت سریع پاسخ دهید و بگویید چه زمانی می‌خواهید به طور کامل پاسخ دهید. این می تواند عدم اطمینان و استرس فرستنده را کاهش دهد، اما نقطه ضعف این است که … خوب، شما هنوز هم باید نسبتاً سریع پاسخ دهید تا به او بگویید که بعداً با جزئیات بیشتری پاسخ می دهید.

یکی از پیشنهادات مورد علاقه من این بود که از عذرخواهی صرف نظر کنید و فقط ایمیل را بنویسید، همانطور که اگر بلافاصله پاسخ دهید. جورج، یکی از نویسندگان این نظرسنجی ایمیلی، به من گفت: “فکر می‌کنم طرف مقابل به محتوا بیشتر از سرعت پاسخ من علاقه دارد.”

حرکت مورد علاقه دیگر من بر اساس مشاهدات مزمانیان است که “متاسفم برای تاخیر من” ممکن است راهی برای نشان دادن این باشد که به رابطه خود با کسی اهمیت می دهید، بنابراین شاید بهتر باشد عبارتی را به ما ارائه دهید که مستقیمتر می گوید، مانند “من” خیلی خوشحالم که از شما می شنوم!” یا “من همیشه دوست دارم از شما پیام دریافت کنم” یا “اگر ایمیل طولانی بفرستید”، “می خواستم مطمئن شوم که در مورد سوالات خوب شما با دقت فکر کرده ام.”

اگر همه اینها تصمیمات ناقص به نظر می رسد، احتمالاً به این دلیل است که هنجارهایی که آنها هدف قرار داده اند نقض شده است. النا فلدمن، استاد مدیریت در دانشگاه ماساچوست در لاول گفت: «تنها تغییر عبارت ایمیل‌های ما کافی نیست. بنابراین، شاید چیزی که من بیش از یک پاسخ ایمیل ظریف آرزویش را دارم، فرهنگ انسانی‌تر کار و ارتباط باشد. به عنوان مثال، فناوری می تواند برای این منظور طراحی شود. آخرین سیستم عامل موبایل اپل شروع است: وقتی افراد حالت فوکوس را روشن می کنند، دیگران می توانند در برنامه Messages متوجه شوند که اعلان دریافت نمی کنند. قانون نیز می تواند کمک کند. در فرانسه، “حق قطع ارتباط” قانونی ایمیل های کاری را بعد از ساعت کاری قطع می کند.

الی هارمون، یک مربی ارشد در دانشگاه ایالتی پورتلند، به من گفت که فناوری به تنهایی استرس زا نیست – انتظارات دیگران نیز استرس زا هستند. او این را هنگام مطالعه نحوه برخورد گردشگران در مسیر 2650 کیلومتری Pacific Crest Trail با تلفن های خود آموخت. هنگامی که او در راه پروژه تحقیقاتی خود بود، اگرچه خدمات تلفن همراه او بیش از آنچه انتظار داشت، داشت، اما گفت که “تقطبی کامل” را تجربه کرده است که در آن “تعهدات نسبت به دیگران به سادگی ناپدید شدند.”

هارمون خاطرنشان کرد که در زندگی روزمره ممکن است نتوانیم به راحتی انتظارات دیگران را نسبت به خود تغییر دهیم و یک رابطه عالی برای خود ایجاد کنیم، اما این در توان ماست که درجه ای از این احساس را به دیگران بدهیم. می‌توانیم شخصاً از پذیرش پاسخ‌های آهسته خودداری کنیم. برای عادی سازی پاسخ های آهسته می توانیم عذرخواهی را برای تاخیرهایمان متوقف کنیم. می‌توانیم به مردم بگوییم که در صورت انجام این کار، نیازی به عذرخواهی برای تأخیر نیست. (از این نظر، بونز و جورجیو در مطالعه خود مداخله ای ساده ابداع کردند که استرس آدرس های ایمیل را کاهش داد: فقط بگویید: “این یک موضوع فوری نیست، بنابراین می توانید در صورت امکان به آن دسترسی پیدا کنید.”)

در تمام متن‌ها، ایمیل‌ها و پیام‌هایی که در اسلک در زندگی‌ام ارسال کرده‌ام، نمی‌توانم شمارش کنم که چند بار بابت تاخیر عذرخواهی کرده‌ام. اما با نگاهی به گذشته، فقط می توانم بگویم که واقعاً یک بار منظورم این بود: در پاسخ به ایمیل طولانی و متفکرانه ای که از یک خواننده دریافت کردم، چهار ماه تاخیر داشتم. اما اینجا در این انجمن عمومی، مایلم تمام عذرخواهی های قبلی خود را پس بگیرم. من از تأخیر خود پشیمان نیستم و از شما انتظار ندارم.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmaen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis