ارزیابی قیمت‌های کارخانه نورد آریان فولاد در سال ۱۴۰۰

شرکتهای زیادی در ایران وجود دارند که در حوزهی تولید انواع فولاد فعالیت میکنند که یکی از بهترین آنها که از تکنولوژیهای بسیار پیشرفته نیز استفاده میکند کارخانه نورد آریان فولاد است. این کارخانه که فعالیت رسمی خود را در سال 85 آغاز کرده است در شهرستان بوئین زهرا در استان قزوین در زمینی به وسعت 220 هزار متر مربع افتتاح شده است. 

 

از جمله محصولاتی که کارخانه نورد آریان فولاد تولید میکند، میتوان به مواردی همچون نبشی، تیرآهن، ریل، نادوانی و میلگرد اشاره کرد. از ویژگیهای خاص این مجموعه نیز میتوان به فاصله بسیار کوتاه این کارخانه از شهر تهران و بازار مصرف آن اشاره کرد که سبب شده است تا میزان هزینههای حمل و نقل این محصولات به طرز چشمگیری کاهش پیدا کند. 

در نظر داشته باشید با توجه به اینکه تمامی محصولات کارخانه نورد آریان فولاد با استفاده از دستگاههای بروز و پیشرفته تولید میشود ممکن است هر کدام از آنها دارای قیمتهای بخصوصی باشند که ما در ادامه به این موارد خواهیم پرداخت.

میلگرد تولیدی نورد آریان فولاد

میلگرد اولین محصول تولیدی شرکت نورد آریان فولاد است که در گریدهای مختلفی تهیه میشود که از جمله میتوان به A3 و A4 اشاره کرد. همچنین میلگردهای آجدار تولیدی این شرکت دارای سایزهای 10 تا 32 هستند که قیمتهای آن نیز بر اساس اندازه و وزن آنها تعیین میشود. همانطور که اشاره شد استفاده از تکنولوژیهای بروز برای تولید میلگردها سبب شده است تا هم کیفیت آنها نسبت به تولیدیهای دیگر شرکتها برتر باشد و هم قیمتهای آن کمی از موارد مشابه بیشتر در نظر گرفته شود. با این حال بسیاری از افراد برای تهیهی این محصول، حتی به صورت مستقیم با مدیران این شرکت در ارتباط هستند.

تیرآهن تولیدی نورد آریان فولاد

از دیگر محصولات بسیار مهم شرکت آریان فولاد تیرآهن است که وظیفهی آن در صنعت ساختمانسازی است و به طور کلی باید تنشهای وارد شده بر ساختمان را که ناشی از نیروی برشی است را تحمل کند. این محصول فولادی در شرکت نورد آریان فولاد در سایزهای 14، 16 و الی 28 تولید میشود که با توجه به وزنهای بخصوصی که دارند قیمتگذاری میشوند. گفتنی است که این محصول یکی از اولویتایندکسر