ادامه تظاهرات لبنانی ها در اعتراض به وضعیت اقتصادی

ادامه تظاهرات لبنانی ها در اعتراض به وضعیت اقتصادی

[ad_1]

خبرگزاری لبنان گزارش داد که شماری از افراد روز یکشنبه در مسیر کاخ ریاست جمهوری در منطقه «بعبدا» واقع در بیروت پایتخت لبنان تظاهرات کردند و با خودروهای خود عازم میدان شهدا شدند.  

برخی تظاهرکنندگان گفتند که حضور و تجمع شان در مسیر کاخ ریاست جمهوری، جزو راهپیمایی هایی است که  از چند روز پیش مقابل محل کار و منازل مسئولان لبنانی در اعتراض به وضعیت کنونی اقتصادی و معیشتی انجام می دهند.

تظاهرکنندگان تاکید کردند که شعله انقلاب تا تحقق کامل اهداف خود خاموش نخواهد شد.

بر اساس این  گزارش، تظاهرکنندگان با تجمع در میدان ساسین در منطقه الاشرفیه اعلام کردند که پل رینگ (در مرکز بیروت) را خواهند بست.

خبرگزاری آناتولی نیز گزارش داد که ارتش لبنان معترضانی را که در مسیر کاخ ریاست جمهوری  در منطقه بعبدا در بیروت پایتخت این کشور تجمع کرده بودند، متفرق کردند.

لبنان از ۱۷ اکتبر گذشته شاهد اعتراض های مردمی و سردادن شعارهای سیاسی و اقتصادی است که خواهان برکناری مقام های سیاسی هستند و این افراد را به فساد و بی کفایتی متهم می کنند.

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>