آیا می توانید عایق کووید را در پنج روز ترک کنید؟

[ad_1]

روز سه‌شنبه، CDC رسما نسخه‌ای دقیق از ۱۸۰۰ کلمه از دستورالعمل‌های جداسازی جدید خود را برای افرادی که به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند منتشر کرد. تا اینجا، بهترین راه برای جمع بندی این است: به جای 10 روز معمولی، پنج روز صبر کنید، سپس آنچه را که می خواهید انجام دهید. ¯ _ (ツ) _ / (

خوب، متاسفم، این خیلی ساده است. در اینجا یک نسخه کمی طولانی تر وجود دارد: اگر بیماری جدی ندارید، می توانید پس از پنج روز بدون آزمایش منفی، ایزوله را ترک کنید. شما دچار نقص ایمنی نیستید؛ شما در یک کانون اصلاح و تربیت، یک پناهگاه بی خانمان یا یک کشتی تفریحی نیستید. و احساس می کنید که علائم شما ناپدید شده است، اگر اصلاً علائمی داشته اید.

متاسفم متاسفم. در واقع، بیشتر وجود دارد. اگر انجام دهید بعد از روز پنجم انزوا را ترک کنید، CDC مایل است، لطفا، تا روز دهم را پشت سر بگذارید، هر جا که می روید همچنان ماسک بزند و در رستوران غذا نخورد و با افراد پرخطر و با شما مخلوط نشود. مسافرت رفتن. باشه، باشه، شاید سفر کنید اگر باید; فقط این ماسک را فراموش نکنید اتفاقاً در صورت تمایل می توانید خارج از عایق را آزمایش کنید. اما ابتدا باید یک آزمایش پیدا کنید – مطمئن شوید که یک آزمایش آنتی ژن سریع است – و آن را “در پایان” ایزوله پنج روزه خود انجام دهید. فقط لطفاً تا روز دهم این ماسک را بپوشید، اما به یاد داشته باشید که نتایج منفی نمی‌تواند عفونت را رد کند و آزمایش‌های آنتی ژنی زمانی که به طور مکرر در طی چند روز مصرف شوند بهترین عملکرد را دارند و همچنین از نظر فنی این کار را نمی‌کنید. باید اصلا تست کن

اگر غرق شدید، شما تنها نیستید. یک هفته و نیم از زمانی که CDC اعلام کرد قصد دارد دستورالعمل‌های جداسازی خود را به‌روزرسانی کند، واکنش‌های تقریباً قاطع کارشناسانی را شنیده‌ام که توصیه‌ها را پیچیده، عجیب و غریب و حتی غیرعلمی دانسته‌اند. به من گفته شد راهنما مثل یک کتاب ماجراجویی کابوس می خواند، خودتان انتخاب کنید. هیچ هشدار قابل توجهی وجود ندارد، به نظر می رسد که او نمی تواند در مورد نقش آزمایش تصمیم بگیرد، و از مردم می خواهد که این کار را انجام دهند، خیلی قبل از اینکه بتوانند به زندگی روزمره بازگردند. یکی از محققان به من گفت: “این یک آشفتگی داغ است.” شخص دیگری تصمیم گرفت: “بیهوده گیج کننده”. یکی دیگر گفت: «از بین تمام موانع ارتباطی از فوریه 2020، این یکی در رتبه سه برتر قرار دارد.

چنین آشفتگی، متأسفانه، برای CDC برای مقابله با همه گیری عادی شده است. آژانس بار دیگر مسئولیت کنترل عفونت ها را به توده ها منتقل می کند. اجازه دادن به تقسیم سرنوشت افراد در زمان، از طریق آزمایش، از طریق … هر چه باشد، به سختی انگیزه خوبی برای مخاطبان برای خواندن دستورالعمل ها است، چه کمتر آنها را دنبال کنید. در زمانی که موارد Omicron در حال شکستن رکوردها هستند. کشور، و هزینه پیام های گیج کننده بسیار بالا است. از آلیسون بوتنهایم، که تلاقی واکسن‌ها و رفتار انسانی را در دانشگاه پنسیلوانیا مطالعه می‌کند، پرسیدم که آیا فکر می‌کند مردم تلاش برای تجزیه و تحلیل دستورالعمل‌ها را رها می‌کنند و فقط قوانین خود را برای پایان دادن به انزوا بداهه می‌دهند. او گفت: “من فکر می کنم که مردم قبلاً این کار را کرده اند.”

برای کمی خیریه در اینجا مکث کنید. بدیهی است که ما در حال حاضر در یک بحران هستیم و CDC کار بسیار دشواری را بر عهده دارد – ارائه دستورالعمل های جدید ساده، علمی، منصفانه و همچنین خوشمزه – لذیذ، بر اساس شواهدی که هر روز محدود و در حال تکامل هستند. مردم چندین ماه است که با ایده کوتاه شدن دوره انزوا سروکار دارند. چنین اقدامی در حال حاضر می تواند تأثیرات جدی اجتماعی و اقتصادی داشته باشد، زیرا نرخ ابتلا به این بیماری در حال افزایش است و مشاغل، بیمارستان ها و مدارس در سراسر کشور خالی می شوند. عایق های کوتاه تر، اگر به طور ایمن مدیریت شوند، می توانند به حفظ کناره های سطح کمک کنند. جید فولز، متخصص روابط عمومی در CDC، به من گفت که دستورالعمل های جدید برای انجام این کار طراحی شده اند. آنها “روی دوره ای که یک فرد مسری ترین است” تمرکز می کنند و “نیازهای فردی و اجتماعی، بازگشت به کار و حفظ زیرساخت های حیاتی را تسهیل می کنند”. او گفت که توصیه ها همچنین با یک “خلاصه کاربر پسند” در مورد نحوه تفسیر آنها همراه است.

کارشناسانی که درباره این داستان با آنها صحبت کردم دستورالعمل ها را کمی متفاوت توصیف می کنند – هزارتویی، شاید حتی کمی گستاخانه و بیش از حد خشن. از آنجا که دستورالعمل های جداسازی معتبر هستند، آنها بر یک عدد واحد برای همه تکیه می کنند: پنج، حداقل تعداد روزهایی که افراد باید ایزوله شوند، مگر اینکه به طور جدی بیمار یا نقص ایمنی داشته باشند. درست است که به‌طور متوسط، عفونت SARS-CoV-2 در اوایل عفونت، تقریباً در زمانی که علائم شروع می‌شوند (اگر اصلاً وجود داشته باشد) قبل از شروع ناگهانی به اوج خود می‌رسد. در طول پنج روز گذشته، به نظر می‌رسد که اکثر افراد به اندازه کافی ویروس را حمل نمی‌کنند تا بتوانند آن را به دیگران منتقل کنند. کیتلین جتلینا، اپیدمیولوژیست در مرکز بهداشت دانشگاه تگزاس در هیوستون، گفت: اما این یک روند جمعیتی ناخالص است و برای اعمال در سطح فردی، که در آن تنوع سرگیجه‌آوری وجود خواهد داشت، مشکل‌ساز است. یک مطالعه تخمین می زند که تقریباً 30 درصد از افراد می توانند پس از روز پنجم همچنان مسری باقی بمانند.

مقداری چهره هاحتی آنهایی که بیماری جدی ندارند به طور حکایتی گزارش داده اند که انبوهی از ویروس ها را در بینی خود پیدا کرده اند. دومین هفته پس از شروع علائم، که مطابق با آنچه سوزان باتلر وو، میکروبیولوژیست بالینی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی با آزمایش‌های تشخیصی در آزمایشگاه خود می‌بیند. بسیاری از داده‌هایی که توصیه‌های جدید مبتنی بر آن‌ها هستند نیز قبل از Omicron هستند، که هنوز هم می‌تواند بسیاری از درک ما از دینامیک انتقال را تغییر دهد. پنج روز انزوا می تواند پنجره سرایت را برای اکثر مردم تحت الشعاع قرار دهد، اما مطمئنا نه همه – به این معنی که افراد ممکن است در حالی که هنوز به ویروس آلوده هستند، ناخودآگاه به شرایط اجتماعی بازگردند. باتلر وو به من گفت: “من از ایده “پنج روز، هر چه که هست، خودت بساز” بسیار عصبی هستم. (فولس، از CDC، گفت که دستورالعمل ماسک تا روز 10 برای رسیدگی به خطرات مداوم طراحی شده است. اما این بستگی به افرادی دارد که در واقع ماسک و ماسک می کنند. به طور موثر.

کارشناسان به من گفتند که یک رویکرد ایمن برای جداسازی مختصر هنوز قابل دستیابی است، اما آنها مایلند حداقل دو تغییر عمده در منوی گزینه های CDC ببینند: یک بند واکسیناسیون و یک الزام آزمایش، که هر دو می توانند احتمال خروج افراد را کاهش دهند. انزوای پیش از موعد من ماه گذشته در مورد چنین مدل مختصری از عایق نوشتم. مطالعات بارها نشان داده اند که قدرت محافظتی ارائه شده توسط شات های COVID می تواند به طور قابل توجهی عفونت را کاهش دهد. اکثر عفونت های پس از واکسیناسیون نیز بدون علامت یا نسبتاً خفیف هستند – مواردی که عموماً به نظر می رسد کمتر عفونی باشند. منطقی است که به افرادی که با عکس های خود به روز هستند، فضای بیشتری برای حرکت داده شود تا زودتر از انزوا خارج شوند، به خصوص مگان رانی، پزشک اورژانس در دانشگاه براون، به من گفت که اگر این انتشار با “یک یا دو نتیجه آزمایش منفی” همراه باشد.

از قضا، این هشدارها از قبل برای دستورالعمل های قرنطینه آژانس وجود دارد: افرادی که از عکس های خود آگاه هستند نباید پس از قرار گرفتن در معرض ویروس خاموش شوند. بقیه هنوز این کار را انجام می‌دهند، اگرچه می‌توانند در روز پنجم خارج از قرنطینه آزمایش کنند، البته تا زمانی که پنج روز بعد خود را مبدل کنند. (یادآوری کنید که انزوا کاری است که افراد وقتی متوجه می شوند آلوده شده اند انجام می دهند؛ قرنطینه کاری است که بعد از قرار گرفتن در معرض آن انجام می دهند.)

هفته گذشته، زمانی که CDC برای اولین بار تغییر جهت را در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد، او هیچ اشاره ای به آزمایش خارج از ایزوله نکرد، که باعث واکنش شدید شد. نسخه طولانی‌تر توصیه‌ها، که این هفته منتشر شد، به نوعی کار را انجام داد بدتر. اگرچه آژانس اشاره کرد که مردم می توانند آزمایش کنند که آیا تحت تعقیب به و گفت که آنها باید بر اساس نتایج عمل کنند – برای مثال طولانی کردن انزوا پس از نتیجه مثبت روز پنجم – آژانس در وهله اول به طور فعال از آزمایش پشتیبانی نمی کند. کارشناسان به من گفتند که همه چیز مانند یک تناقض عمیق است. تایسون بل، پزشک مراقبت های ویژه و بیماری های عفونی در UVA Health در ویرجینیا، به من گفت: «به نظر می رسد ما نمی دانیم در مورد چه چیزی صحبت می کنیم. Cetelina گفت: در بدترین حالت، “من فکر می کنم که واقعاً باعث بی انگیزه شدن آزمایش می شود.” “اگر مثبت اندیش هستید، باید مدت بیشتری در انزوا بمانید.”

CDC به سؤالات من در مورد اینکه چرا واکسیناسیون و آزمایش با دستورالعمل های جدید جداسازی آن ارتباط نزدیک تری ندارد، پاسخ نداد. اما چندین کارشناس به من گفته اند که گمان می کنند ممکن است برخی از موانع لجستیکی در نظر گرفته شده باشد. برای مثال، یک بند واکسیناسیون، پیچیدگی بیشتری می‌افزاید. همه افراد واکسینه شده به یک سطح محافظت نمی رسند. محافظت در برابر عفونت ها نیز به طور طبیعی با گذشت زمان کاهش می یابد، در حالی که گزینه های جدید برخی از پویایی ها را به جریان می اندازند. و اجرای دقیق الزامات آزمایش در مقیاس بزرگ غیرممکن است، زیرا آزمایش در ایالات متحده در حال حاضر در هرج و مرج کامل است.. مردم به تست ها دسترسی ندارند. مردم نمی توانند هزینه آزمایشات را بپردازند. برخی از کمک های فدرال در راه است، اما نه به اندازه کافی یا به مقدار کافی – نه اینکه به طور بالقوه صدها هزار نفر را هر روز از انزوا خارج کند. حتی اگر CDC صرفاً انزوا را به افرادی که قادر به مدیریت آن هستند توصیه کند، ممکن است مشکلاتی در برابری وجود داشته باشد، زیرا فقط افراد ممتاز از مزایای آزمایش بهره مند می شوند، در حالی که دیگران برای مدیریت انتقال در تاریکی باقی می مانند.

یک مانع تکنولوژیکی نیز وجود دارد. هیچ نتیجه آزمایشی نمی تواند یک پروکسی ایده آل برای عفونت را نشان دهد. آزمایش‌های آزمایشگاهی PCR ممکن است چند روز طول بکشد تا نتایج را نشان دهند و آنقدر حساس هستند که گاهی اوقات پس از پایان استفراغ یک ویروس عفونی در افراد، مثبت می‌مانند. آزمایش‌های سریع آنتی‌ژن در خانه، هرچند سریع‌تر، زمانی که ویروس فقط در سطوح پایین‌تر وجود داشته باشد، از دست می‌دهند، و کنترل آن آسان است – خطر رهاسازی فردی که هنوز آلوده است. عجیب بودن Omicron می تواند این آب ها را بیشتر مبهم کند. گزارش‌های اولیه حاکی از آن است که حداقل برخی از آزمایش‌های آنتی ژن سواب بینی در شروع عفونت مثبت نمی‌شوند، حتی زمانی که افراد علامت‌دار، PCR مثبت و قابل اشتعال هستند – و محققان هنوز مطمئن نیستند که آیا ترجیحات آناتومیکی Omicron وجود دارد یا در نحوه انجام آزمایش عجیب است. و نوع تعامل دارند. در هر صورت، اگر محصولات نتوانند ویروس را در حین افزایش پیدا کنند، ممکن است در راه بازگشت به سمت پایین نیز مبارزه کنند. این مدل باعث شده است که الکس مکدام، آسیب شناس در بیمارستان کودکان بوستون، نگران این باشد که آنتی ژن های منفی کارت ستاره «از انزوا بدون انزوا خارج شوید» را که بسیاری امیدوارند، به ما ندهند.

اکثر کارشناسان گفتند که کجا ممکن استبا این حال، آنها ترجیح می دهند آزمایش هایی را برای اندازه گیری طول ایده آل عایق ببینند. در اینجا، نتیجه مثبت احتمالاً مفیدتر است: او می گوید که قطعاً نباید تنهایی را زودتر از موعد ترک کرد. با این حال، موارد منفی دشوارتر هستند، و اگر مشکلات تست ما ادامه پیدا کند، این سؤال را در مورد اینکه آیا ارزش دارد قبل از اینکه بتوانیم آنها را برطرف کنیم، جداسازی های کوتاه تری را دنبال کنیم، ایجاد می کند. اگر تست‌هایی که باید هدف‌گذاری کنیم جواب ندهند، تعدیل کارها کارساز نخواهد بود. به استثنای دقت خوب یا در دسترس بودن، همانطور که به نظر می رسد حداقل در حال حاضر برای برخی افراد صادق است، بازگشت به استاندارد ممکن است مفید باشد: ایمنی 10 روزه و همانطور که رانی براون توصیه می کند، از علائم به عنوان راهنما استفاده کنید. اگر هنوز احساس بدی دارید، از منزوی کردن خود دست بردارید.

اما این کشتی حرکت کرد. CDC یک بار دیگر موقعیت همه گیر خود را به ما یادآوری کرد: اینکه حتی زمانی که در یک تهدید جمعی غوطه ور می شود، سلامت و خطر یک تعقیب شخصی است. دستورالعمل‌های اجتماعی متخلخل به وضوح دعوتی برای مردم است تا هر طور که صلاح می‌دانند سوراخ‌ها را اصلاح کنند. تمام هدف ترک انزوا باید بازگشت به دنیا باشد – پایان دادن به دوره تنهایی. با این حال، در طرف دیگر عفونت، مردم هنوز تا حد زیادی تنها به نظر می رسند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmaen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis