آیا مطمئن هستید که دوست دارید تا 150 سال زندگی کنید؟

[ad_1]

برایان هانلی 64 ساله است و اگر آزمایشات او مطابق انتظار پیش برود، زندگی او هنوز به پایان نرسیده است.

این خیلی بزرگ است اگر– ایده یک قرن و نیم زندگی غیرقابل تصور نیست، اگرچه در حال حاضر اغراق آمیز است. اما چیزی که در مورد شخصی مانند هانلی، زیست‌شناس ریاضی که زمان خود را بین کالیفرنیا و آیداهو تقسیم می‌کند، برای من جالب است، این است که برخلاف اکثر مردم، او طوری زندگی می‌کند که گویی این یک امکان واقعی است.

راه هانلی به سمت طول عمر هنوز فرضی است. او از طریق Butterfly Sciences، شرکت کوچکی که خود تأسیس کرد، ژن‌درمانی را توسعه داد و درمانی را روی خود آزمایش کرد که معتقد بود می‌تواند عمر او و مهم‌تر از همه «زمان سلامت» او را افزایش دهد، دوره‌ای که او در وضعیت خوبی قرار داشت. فرم فیزیکی و ذهنی. . او امیدوار است که پیشرفت‌های آینده – در کنار مشکلات دیگر، ژن‌درمانی‌های فعلی – نتواند نسبت زیادی از سلول‌ها را در بدن افراد تغییر دهد – بتواند این دو محدوده را حتی بیشتر گسترش دهد.

ژن درمانی که هانلی امتحان کرده است نشان داده نشده است که عمر را طولانی می کند. او می گوید که با هیچ کس به جز خودش آزمایش نکرده است و هیچ تاییدیه FDA برای آزمایش این درمان ندارد. مت کبرلاین، مدیر موسسه پیری سالم و طول عمر در واشنگتن دی سی، به من گفت که ژن درمانی ممکن است روزی به ابزاری رایج برای افزایش چشمگیر زندگی انسان تبدیل شود، اما بعید است که به این زودی اتفاق بیفتد. Caeberline گفت که این “از لحاظ نظری ممکن است”، اما “تا اینجا یک داستان علمی تخیلی خالص است.”

حتی اگر هانلی به هدف خود که یک زندگی بسیار طولانی است نرسد، این هدف به خودی خود سؤالاتی را ایجاد می کند: او با این همه دهه های اضافی چه خواهد کرد؟ آیا او در مواجهه با تغییرات آب و هوایی، سیاست های سمی و شاید همه گیری های بیشتر نگران کیفیت زندگی آینده خود خواهد بود؟ من اخیراً از هانلی پرسیدم که بقیه زندگی خود را چگونه تصور می کند و گفتگوی بعدی ویرایش و کوتاه شد.


جو پینسکر: انتظار داری چقدر زندگی کنی؟

برایان هانلی: من یک دانشمند هستم، بنابراین نمی‌توانم در مورد آنچه که انتظار دارم، نظر سختی بدهم. فامیل من خیلی طولانیه من یک خاله دارم که الان در اواسط دهه 90 است و پدرم کمی قبل از مرگش به ورزشگاه رفت. من هیچ دلیلی ندارم که فکر کنم حداقل 80 نخواهم زد. من شک دارم که فراتر از آن زندگی کنم. من حد بیرونی را در حدود 150 تا 160 سال تعیین می کنم.

Pinsker: اگر بتوانید تا 150 سال زندگی کنید، آیا می توانید تصور کنید که سلامت جسمی و کیفیت زندگی فعلی خود را از الان تا آن زمان حفظ کنید؟

هانلی: بله، یکی از اهداف این است. امید به زندگی بدون سلامتی چیزی نیست که برای من جالب باشد.

Pinsker: و اگر نمی توانستید آن را داشته باشید، آیا ترجیح می دهید در سن معمولی بمیرید؟

هانلی: خب، فکر نمی‌کنم انتخابی داشته باشم. [Laughs.] ما برای مردن برنامه ریزی شده ایم.

Pinsker: چرا می خواهید تا 150 سالگی زندگی کنید و با این زمان “اضافی” چه برنامه ای دارید؟

هانلی: خب، من در این زمینه آدم عجیبی هستم، زیرا اکثر افرادی که در جامعه با عمر طولانی ملاقات می کنم تا حد مرگ می ترسند – این بزرگترین انگیزه آنهاست. اما من با ترس از مرگ زندگی نمی کنم. جهت گیری من این است که وقت بیشتری برای چیزهایی داشته باشم که برای دنیا مفید هستند. تا حدودی uroboros وجود دارد [quality] در اینجا، زیرا یکی از کارهایی که برای آن به زمان بیشتری نیاز دارم، انجام کارهایی است که به من زمان بیشتری می دهد.

Pinsker: برای شهادت در آینده چه چیزی بیشتر هیجان زده خواهید شد؟

هانلی: اوه، من دوست دارم مریخ را ببینم – واقعاً جالب است که بخشی از این سکونتگاه باشم و سعی کنم آن را انجام دهم. من همچنین واقعاً کنجکاو خواهم بود که ببینم بین اکنون و آن زمان، از نظر اجتماعی چه اتفاقی می افتد. اگر به 100 سال گذشته نگاه کنید، ما تغییرات زیادی داشته ایم. آیا در سال 2100 به اندازه پدربزرگم نابهنگام خواهم بود؟

و آب و هوا و آب و هوا چگونه خواهد بود؟ من فکر می کنم کاملا وحشی خواهد بود.

Pinsker: بله، آیا فکر می کنید زندگی شما تحت تاثیر تغییرات آب و هوایی قرار می گیرد؟

هانلی: اوه، قطعا. قبلا همینطور است. آتش سوزی های کالیفرنیا جدید هستند و در حال انتقال به آیداهو هستند. [Last] تابستان در اینجا در منطقه Coeur d’Alene به دلیل دود در اصل تابستان از دست رفت. شما نمی توانستید بیرون بروید و کارهایی انجام دهید.

درست است، من این احتمال را قبول دارم که آب و هوا و آب و هوا دلیل مرگ من باشد، به طور مستقیم، مانند گردباد، طوفان یا آتش سوزی، یا به طور غیرمستقیم، مانند شکست محصول.

Pinsker: گاهی اوقات دنیا این احساس را دارد که همه چیز به جهنم می رود، نه فقط به دلیل تغییرات آب و هوایی – یک بیماری همه گیر، یک محیط سیاسی سمی وجود دارد. آیا این چیزها شما را به این فکر انداخت که آیا می خواهید طولانی زندگی کنید؟

هانلی: نه زیاد، نه گذشته هم خوشایند نبود. می دانید، ما جیم کرو را داشتیم، ما جنگ جهانی دوم را داشتیم – ما خطر شکست در برابر رایش سوم را داشتیم. بنابراین حدس می‌زنم آن را به‌عنوان دلیلی برای زندگی طولانی ثبت نمی‌کنم. همه چیز همیشه سخت بوده است.

Pinsker: آیا افراد دیگری را می بینید که می خواهند برای مبارزه با این نگرانی ها زندگی طولانی داشته باشند؟

هانلی: خیر چند نفر از افرادی که من می شناسم و با طول عمر سر و کار دارند به عواقب اجتماعی زندگی طولانی مدت افراد فکر کرده اند، اما تا حد زیادی اینها گروهی از مردم هستند که می خواهند مانند این زندگی راحت داشته باشند. داشت – این را طولانی کنید، اما بهتر انجامش دهید.

Pinsker: منظور شما چه پیامدهای اجتماعی است؟

هانلی: ایلان [Musk] اخیراً چیزی گفته است به این معنا که مردم معمولاً وقتی بزرگ می شوند نظر خود را تغییر نمی دهند. برخی از مردم این کار را انجام می دهند، اما افراد معمولی این کار را نمی کنند. آیا ما می خواهیم جامعه را منجمد کنیم و یک سری افرادی را جذب کنیم که نظرشان تغییر نکند؟ اگر همه کسانی که از سال 1925 در کو کلوکس کلان بودند که واقعاً محبوب بودند – 30000 نفر از آنها در واشنگتن دی سی در آن سال رژه می رفتند – اگر این افراد اکنون زنده بودند، آیا ما همان چیزی بودیم که هستیم؟ من اینطور فکر نمی کنم.

و سپس این سوال پیش می آید که چرا یک نفر باید عمر طولانی داشته باشد و آیا کسی به جامعه کمک می کند؟ یعنی چند سالته؟

Pinsker: من 30 سالمه

هانلی: پس وقتی 60 ساله شدی دوست داری جمعیتی 120 و 130 نفری داشته باشی که اکثراً بازنشسته بودند و در این مدت گلف یا هر چیز دیگری بازی می کردند و تأمین اجتماعی می گرفتند که تا حدودی هزینه آن را بپردازی؟ این امر می تواند منجر به فروپاشی جدی در جامعه شود.

Pinsker: من تعجب می کنم که چگونه در مورد آینده شغلی خود فکر می کنید. تخمین می زنید در حال حاضر چند ساعت در هفته کار کنید؟

هانلی: 70 تا 80

Pinsker: و اگر تا 150 سالگی زندگی کنید، فکر می کنید تا چه مدت می توانید ادامه دهید؟

هانلی: نمی توانم با اطمینان بگویم، اما عجیب تر می شود که من با گروه سنی خود هماهنگ نیستم. دوستانی دارم که می گویند «کی بازنشسته می شوی؟ بیایید کارها را با هم انجام دهیم.” و قصد من این نیست. گرایش شغلی من این است: من به دلیلی اینجا هستم و کارهایی را انجام می دهم.

به یاد دارم وقتی 30 ساله بودم، در Ann Arbor زندگی می کردم و در یک مهمانی با این زن واقعاً باحال از روسیه آشنا شدم که 90 ساله بود. او چنین ضربه ای بود – او توسط استن گروف در روان درمانی LSD آموزش دید. و یک بار در یکی از این مهمانی ها از او پرسیدم: “چرا با افراد هم سن و سال خود قرار نمی گذاری؟” و او گفت: “با آنها صحبت کردی؟” باور کن – کسل کننده است.” پس چه کسی می داند؛ از عهده اش بر می آیم.

Pinsker: بنابراین به نظر می رسد که قصد دارید برای مدتی کار کنید. اما اگر افراد بیشتری عمر طولانی‌تری داشته باشند، آیا فکر می‌کنید که مجبور خواهند شد به کار خود ادامه دهند زیرا نمی‌توانند این کار را انجام دهند؟

هانلی: بله، من فکر می کنم این چیزی است که برای زندگی طولانی برای اکثر مردم ضروری است. از طرفی انرژی لازم برای آن را خواهید داشت. و اگر انرژی لازم برای آن را ندارید، پس چه فایده ای دارد؟ آخرین چیزی که می خواهید 100 میلیون سالمند است که 130 سال دارند حلق آویز شده و روی ویلچر نشسته اند.

Pinsker: آیا امکان زندگی شما برای مدت طولانی می تواند تجربه شما را از لحظه حال تغییر دهد؟ آیا فوریت کمتری برای انجام فوری همه کارها و انجام کارها با سرعت کمتری وجود دارد؟

هانلی: من آن جور آدمی نیستم – این احساس را دارم که باید اتفاقاتی بیفتد تا جهان در آینده برای اکثر مردم قابل سکونت باشد. بنابراین احساس نمی کنم زمان بیشتری دارم.

می توانم بگویم که اصلی ترین کاری که انجام می دهد این است که افق زمانی شما را افزایش دهد. من با افراد هم سن و سال خود صحبت کرده ام [about the climate] که مانند «چرا باید اهمیت بدهم؟ من مرده خواهم بود – اجازه دهید آنها اما فکر نمی‌کنم لزوماً این چیزها را ببینم. گاهی اوقات به گذشته نگاه می‌کنم و به نظرم می‌رسد که نسل من واقعاً چیزهای بدی را خراب کرده است – همه چیز از وام دانشجویی گرفته تا آب و هوا. بنابراین می‌خواهم تلاش کنم و تغییر دادن [things].

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesKamagraen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsüiqos fiyat