آیا جو بایدن بدهی وام دانشجویی خود را لغو می کند؟

[ad_1]

آسناتور الیزابت وارن او را می بیند، پرزیدنت جو بایدن با اقدامی که نه سناتور جو منچین و نه یک جمهوری خواه در کنگره نمی توانند آن را وتو کنند، می تواند بسیاری از مشکلات را – برای میلیون ها آمریکایی از نظر مالی و برای خودش – حل کند. به گفته وی، رئیس جمهور باید به طور یکجانبه تا 50000 دلار بدهی وام دانشجویی را برای هر وام گیرنده فدرال در کشور حذف کند.

وارن حدود دو سال از زمان رونمایی از این پیشنهاد در تلاش برای پیشی گرفتن از رقبا – از جمله بایدن – در انتخابات مقدماتی دموکرات‌ها در سال 2020، چاک شومر، اکثریت سنا، بر این طبل ضربه زده است. اما بایدن یکی از آنها نیست. او چند هفته پس از تصدی مسئولیت در شهرداری درباره این پیشنهاد به پرسشگر گفت: «من این کار را انجام نمی دهم.

وضعیت سیاسی رئیس جمهور اکنون با آن زمان بسیار متفاوت است. برنامه بلندپروازانه مخارج اجتماعی او که قبلاً به نصف کاهش یافته بود، در سنا متوقف شده است. میزان محبوبیت بایدن به دهه 1940 کاهش یافت و با همه‌گیری شدید و جنجال در کنگره، پنجره او برای بازگشت به موقع برای نجات اکثریت حزبش در انتخابات میان‌دوره‌ای در حال کاهش است. در مبارزات بایدن، مترقیانی مانند وارن فرصتی برای ارائه استدلال جدیدی برای اقدامی می بینند که در میان رای دهندگانی که دموکرات ها قرار است پاییز امسال بیرون بیایند محبوبیت پیدا کند.

وارن هفته گذشته پس از بهبودی در تماس تلفنی به من گفت: “من معتقدم رئیس جمهور باید بدهی وام دانشجویی را لغو کند زیرا این کار برای افرادی که بدهی دارند و در اقتصاد ما کار درستی است.” همانطور که او آن را توصیف کرد، “یک روز و نیم آنفولانزا و من تمام کردم” در مورد COVID-19. او افزود: «اما، حتی کسی که با من مخالف است، باید داده‌های نظرسنجی را در حال حاضر بسیار جدی بگیرد.»

از بهار، بایدن مقداری حمایت از چپ‌ها و حتی بیشتر در میان مستقل‌ها را از دست داده است، اما بر اساس تحلیل اخیر داده‌های جامعه‌شناختی، هیچ گروهی از آمریکایی‌ها بیشتر از رئیس‌جمهور توسط رای‌دهندگان جوان‌تر عصبانی نشده‌اند. اقتصاد دان. مطالعات نشان می دهد که همان گروه – ژنرال Zers و Millennials – جایی است که حمایت از بخشش بدهی دانش آموزان قوی ترین است. وارن گفت: “یکی از سخت ترین چیزها در مورد یک کارمند منتخب این است که به مردم نشان دهیم که می توانند روی آن کارمند منتخب حساب کنند تا در کنار آنها باشد.” لغو بدهی وام دانشجویی برای بیش از 40 میلیون آمریکایی، بسیاری از جوانان را متقاعد می کند که این رئیس جمهور برای آنها می جنگد.

وام گیرندگان تقریباً دو سال مجبور به پرداخت وام های دانشجویی به دلیل همه گیر نبودند، به لطف توقفی که ابتدا توسط کنگره در قانون CARES 2020 ارائه شد و سپس بارها، ابتدا توسط رئیس جمهور دونالد ترامپ و سپس توسط بایدن تمدید شد. اما مقیاس آنچه وارن و دیگر مترقیان پیشنهاد می کنند کاملاً متفاوت است: بخشش وام دائمی و جامع، مستقیماً بیش از هر اقدام یکجانبه دیگری از سوی رئیس جمهور، وضعیت مالی بلندمدت تک تک آمریکایی ها را تغییر می دهد. برآورد شده 1.7 تریلیون دلار در کل وام های معوق دانشجویی تقریباً هزینه قانون ساختمان بهبود بهتر است که بایدن در تلاش است تا از طریق کنگره آن را اجرا کند. لغو 50000 دلار به ازای هر وام گیرنده حدود 1 تریلیون دلار از این بدهی را از بین می برد. اگر توسط دادگاه ها دست نخورده باقی بماند، اقدامات رئیس جمهور به بهای افزایش کسری بودجه فدرال، وام های دانشجویی را که ۸۰ درصد از وام گیرندگان کشور در حال حاضر به دولت بدهکار هستند، به طور کامل و دائمی حذف خواهد کرد.

تیای حامیانش بخشودگی انبوه بدهی تقریباً بی معنی است. بسیاری آن را هم یک کودتای سیاسی جسورانه و هم یک اصلاح اخلاقی ضروری می دانند که بیش از 40 میلیون آمریکایی طبقه متوسط ​​و کارگر را از بار تحمیل شده توسط طلبکاران غارتگر در اوایل بزرگسالی رها می کند. جمال بومن سخنگوی به من گفت: «ما قربانی شدیم. «ما بهتر نمی دانستیم. ما نمی‌دانستیم که چگونه همه چیز کار می‌کند.» بومن، 45 ساله، یک معلم و مدیر سابق است که در حال حاضر اولین دوره خود را در اتاق می گذراند، که نماینده بخش هایی از شهرستان های برانکس و وستچستر در نیویورک است. او به من گفت که او و همسرش با هم بیش از 100000 دلار بدهی معوق دارند. بومن گفت: «این عدد به قدری زیاد است که من از گفتن آن با صدای بلند خجالت می کشم.

طرفداران این پیشنهاد همچنین به لغو بدهی به عنوان راهی برای پر کردن شکاف در ثروت نژادی اشاره می کنند، زیرا وام گیرندگان سیاه پوست بیشتر با بازپرداخت وام ها مشکل دارند. «این موضوع عدالت اقتصادی است. این موضوع عدالت نژادی است. آیاانا پریسلی از ماساچوست گفت: این یک مشکل بین نسل‌ها است. اگرچه بدهی های دانشجویی اغلب به جوانان مربوط می شود، اما بسیاری از وام گیرندگان آن را تا میانسالی می برند و سپس برای بازپرداخت وام هایی که از طرف فرزندان یا نوه های خود گرفته اند تلاش می کنند. پریسلی به آماری اشاره می کند که نشان می دهد زنان دو سوم کل وظایف دانشجویی را بر عهده دارند و زنان سیاه پوست 20 درصد بیشتر از همسالان سفیدپوست خود بر عهده دارند. «بر اساس بی‌عدالتی نژادی، که امیدوارم هنوز در آن زیاد باشیم، تنها درآمدی که اهمیت دارد بودجه و سیاست‌ها است. این فرصتی است برای رسیدن به عدالت نژادی با یک حرکت قلم.»

با این حال، برخی از اقتصاددانان می گویند که مدافعان در مورد پیشرفت عفو کلی اغراق می کنند، که در نهایت به نفع پزشکان، وکلا و بسیاری دیگر خواهد بود که مشاغل پردرآمدی دارند یا احتمالاً به دست می آورند و برای پرداخت وام شما نیازی به کمک ندارند. سندی باوم، یک کارشناس ارشد غیر مقیم می گوید، خرج کردن 1 تریلیون دلار در دارایی فدرال منحصراً برای افرادی که به کالج رفته اند و در بیشتر موارد از کالج فارغ التحصیل شده اند، اساساً آمریکایی هایی را که به کالج نمی روند تنبیه می کند و بنابراین به احتمال زیاد به کمک های دولتی نیاز دارند. عضو موسسه شهری باوم به من گفت: «فقط سخت است که ببینیم چقدر مترقی است. این نمی تواند به معنای گرفتن افرادی باشد که دارای امتیازات خاصی هستند و احتمالاً در نیمه بالای توزیع درآمد قرار دارند، و به آنها هدیه ای بدهیم که به افرادی که استرس بیشتری دارند ندهیم.»

اگرچه نظرسنجی‌ها حمایت قوی از بخشودگی بدهی‌ها را نشان می‌دهند، اما مشخص نیست که رأی‌دهندگان به چنین لغو در مقیاس بزرگ چه واکنشی نشان می‌دهند – به‌ویژه کسانی که هزینه حمل و نقل کامل را برای هزینه‌های دانشگاه پرداخت کرده‌اند یا قبلا وام‌های گران قیمت را بازپرداخت کرده‌اند. وارن از واکنش‌های احتمالی در طول مبارزات انتخاباتی که پدری که می‌گفت هزینه تمام تحصیلات دخترش را پرداخت کرده است و سیاست او را «لعنتی» خواهد کرد، از واکنش‌های بالقوه‌ای که به خوبی منتشر شده است، می‌پرسد: «آیا می‌توانم پولم را پس بگیرم؟»

این ترس‌ها ممکن است بر رئیس‌جمهور فشار بیاورد که در ماه فوریه پیشنهاد کرد که 50000 دلار برای بخشش آن سخاوتمندانه است و این سوال را مطرح کرد که آیا خودش اختیار قانونی برای انجام این کار را دارد یا خیر. بایدن و باراک اوباما هر دو به تجربه خود در زمینه وظایف دانشجویی اشاره کردند. بایدن در طول مبارزات انتخاباتی خود در سال 2019 گفت که یک بار پس از گذراندن فرزندانش در کالج و کالج، بیش از 280000 دلار وام دانشجویی بدهکار بوده است. اوباما اغلب به مردم می گفت که او و همسرش، میشل، وام های دانشکده حقوق خود را تا سال 2004 بازپرداخت نکرده بودند، سالی که او در انتخابات سنا پیروز شد.

کاخ سفید گفت بایدن لایحه کنگره را امضا خواهد کرد که بر اساس پیشنهادی که بایدن به عنوان یک نامزد تایید کرد، تا 10000 دلار از بدهی دانشجویی به وام گیرنده را لغو می کند. دولت همچنین اقدامات محدودتری را برای حذف بدهی وام گیرندگان ناتوان و قربانیان کلاهبرداری از کالج های غیرانتفاعی انجام داده است.

تا همین اواخر، مدافعان از پاسخ دولت به اصرار آنها بر اقدامات تهاجمی تر در مورد بدهی دانشجویان ناامید بودند. به گفته یکی از حاضران که خواست نامش فاش نشود، نشست مجازی که ماه گذشته توسط مقامات دولتی با چندین گروه مدافع برگزار شد، “به هیچ وجه خوب پیش نرفت.” علیرغم نگرانی‌های مدافعان و دموکرات‌های ارشد مبنی بر اینکه ترس از تورم و شیوع دوباره همه‌گیری، وادار کردن میلیون‌ها نفر برای شروع مجدد پرداخت وام‌ها، فاجعه‌ای است، از نظر اقتصادی و سیاسی، دولت برنامه‌ریزی کرد تا به وقفه پرداختی در اول فوریه پایان دهد. در این جلسه، شرکت کننده گفت، مقامات بایدن همه گیری را کم اهمیت جلوه دادند و اقتصاد را قوی توصیف کردند و دلیل آن را توضیح دادند. با این حال، چند روز بعد، دولت مسیر خود را تغییر داد و بایدن از تمدید وقفه بازپرداخت برای سه ماه دیگر تا اول ماه مه خبر داد. او در بیانیه خود اشاره نکرد که آیا بخشش نهایی در حال بررسی است یا خیر، و از وام گیرندگان خواست تا از زمان اضافی برای “آماده شدن برای ازسرگیری پرداخت ها” استفاده کنند.

دولت رسماً به وزارت دادگستری و آموزش و پرورش دستور داده است تا از طریق اقدامات اجرایی، قانونی بودن رد دیون را بررسی کند. سخنگوی کاخ سفید به من گفت: «رئیس‌جمهور از کنگره حمایت می‌کند تا 10000 دلار کاهش بدهی بدهد و او همچنان به بررسی اقدامات اداری برای کاهش بدهی‌ها ادامه می‌دهد.»

برای وارن، دادگاه باز و بسته است.

او با این استدلال که بایدن می تواند از همان قدرت قانونی برای بخشش انبوه استفاده کند که او و دیگر روسای جمهور اخیر برای لغو بدهی برخی زیرگروه ها استفاده کرده بودند، به من گفت: “هیچ مانع قانونی وجود ندارد.” “آیا می دانید چگونه می دانم که رئیس جمهور می تواند بدهی وام دانشجویی را لغو کند؟” چون پرزیدنت اوباما این کار را کرد، پرزیدنت ترامپ آن را انجام داد، و پرزیدنت بایدن قبلاً آن را انجام داده است. (همه موافق نیستند که وارن، استاد سابق حقوق هاروارد، در چنین زمینه محکمی است. آدام لونی، اقتصاددان در دانشگاه یوتا و معاون سابق معاون وزیر، “من فقط تحلیل های حقوقی توسط دانشجویان الیزابت وارن را دیده ام.” امور مالی دولت اوباما به من گفت: «مسائل حقوقی در واقع بسیار پیچیده‌تر هستند.» نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان، نیز مشروعیت بخشودگی دائم وام‌های دانشجویی بدون تأیید کنگره را به چالش کشید.

برخی از مدافعان لغو که با دولت در تماس بوده اند، می گویند آنچه که بایدن را از یک اقدام تهاجمی تر باز می دارد، زمان است، نه مسائل حقوقی. در چند ماه گذشته، اولویت اقتصادی رئیس‌جمهور، برنده شدن در طرح بازسازی بهتر بوده است و اعلام چنین پایان گرانی برای کنگره می‌تواند دموکرات‌هایی مانند مانچین را که به آرای آن‌ها برای لایحه نیاز داشت، دفع کند. اما اکنون که مانچین، حداقل در حال حاضر، این رویا را اژدر می‌کند، بایدن از ارائه کمک ملموس به رای‌دهندگان قبل از انتخابات میان‌دوره‌ای ناامیدتر است و به طور بالقوه کمتری برای از دست دادن در کنگره دارد. یکی از دستیاران دموکرات پیشنهاد کرد که کاخ سفید می تواند روند بخشودگی وام های دانشجویی را به عنوان گزینه ای برای «شکستن شیشه در مواقع اضطراری» در اواخر سال به تعویق بیاندازد، اگر مذاکرات در مورد دستور کار قانونی آن به طور جبران ناپذیر شکست بخورد.

مترقیانی که امیدوارند دیدگاه بایدن را نسبت به بدهی های دانشجویی تغییر دهند، اکنون اول ماه مه را آخرین مهلت می دانند و معتقدند که بهترین زمان برای بازپرداخت دائمی وام ها قبل از شروع دوباره میلیون ها نفر است. از وارن پرسیدم که از رئیس جمهور چه شنیده است و آیا معتقد است که فشارهای طولانی مدت او در نهایت جواب می دهد یا خیر. او به من گفت که در مورد مکالمات شخصی خود بحث نخواهد کرد، سپس پاسخی کمی مرموزتر ارائه کرد. او قبل از تکرار حمایت خود از لغو بدهی 50000 دلاری برای هر وام گیرنده، گفت: “گزینه های زیادی وجود دارد که هنوز در حال بررسی هستند.” این کار درستی است و من مطمئن هستم که دولت بایدن به این نتیجه خواهد رسید.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmaen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis