آیا اصلاح‌طلبان عدالت کیفری می‌توانند خود را با افزایش جرم سازگار کنند؟

[ad_1]

در بیشتر این قرن، بحث پلیس آمریکا در پس زمینه کاهش نرخ قتل صورت گرفته است. اما در سال 2020، میزان قتل در ایالات متحده 30 درصد نسبت به سال 2019 افزایش یافته است. اکنون، اولین آمار مربوط به سال 2021 است – و در بسیاری از شهرها، قتل همچنان در حال افزایش است.

اینها حقایق شرم آور برای کسانی از ماست که با افراط در “جنایت سخت” در دهه های 1980 و 1990 مخالفیم. ما نه انتظار داریم و نه می‌توانیم با اطمینان درباره انفجار اخیر کشتار توضیح دهیم، و تغییر واقعیت‌ها ممکن است ما را مجبور به تغییر اولویت‌هایمان کند.

برای دو دهه، کاهش قتل و جنایت به طور کلی فضای سیاسی را برای اصلاحات لازم در عملکرد پلیس و همچنین گفتگوهای ریشه ای و آسیب رسان سیاسی برای حذف پلیس ایجاد کرده است. تابستان گذشته، زمانی که آمار جرم و جنایت بدتر شد، شعار متفاوتی را مطرح کردم: «اجازه دادن به همه قتل‌ها». اگر شما نیز مانند من با حبس دسته جمعی و پلیس مخالفید، باید راهبردی برای بهبود مبارزه با جرم و جنایت در کوتاه مدت اتخاذ کنید. حامیان اجرای قانون ظالمانه با خوشحالی می توانند هر خلاء را پر کنند و رأی دهندگان هر جناحی را که راه حل معقولی برای یک مشکل رو به رشد ارائه نمی دهد حذف خواهند کرد.

در اواخر سال گذشته، بسیاری از شهرهای بزرگ شاهد روندهای نگران کننده در قتل بودند. ای بی سی نیوز گزارش داد شیکاگو در سال 2021 797 قتل را ثبت کرده است: “25 بیشتر از ثبت شده در سال 2020، 299 بیشتر از سال 2019 و بیشترین میزان از سال 1996. در فیلادلفیا”، 559 نفر در سال 2021 کشته شدند. از شهر “، به نقل از NBC. در لس آنجلس، “تا 29 دسامبر، 392 قتل … بیشترین قتل از سال 2007 تاکنون.” لس آنجلس تایمز گزارش شده است. در هیوستون، شعبه محلی ABC از افزایش 18 درصدی قتل نسبت به سال قبل خبر داد. یک نظرسنجی ملی ABC News نشان داد که آستین بالاترین میزان قتل خود را از سال 1984 ثبت کرده است. پورتلند، اورگان، بالاترین مبلغ آن از سال 1987. و روچستر، نیویورک، بالاترین میزان از سال 1991.

کاهش تیراندازی های مرگبار پلیس کمتر رایج است. واشنگتن پستپروژه ردیابی ذخیره شده است کمتر از این تعداد در سال گذشته، 888 نفر از هر سال دیگری در تاریخ خود. (تلاش ها در سال 2015 آغاز شد و 1021 قتل پلیس در سال 2020 گزارش شد.)

پیتر موسکوس جرم شناس معتقد است که بازخورد امروز – قتل بیشتر، قتل پلیس کمتر – شایسته توجه است. «معمولاً تیراندازی پلیس با جرایم خشن کم و زیاد می شود. فقط تیراندازان بیشتری در خیابان هستند که تیراندازی می کنند، “او به من گفت. این واقعیت که آنها این کار را در سال 2021 انجام نمی دهند واقعا غیرعادی است. او معتقد است که هر دو گرایش منعکس کننده یک پدیده اساسی هستند: تفکیک پلیس. در داستان او، «تعامل کمتر پلیس، توقف و دستگیری به معنای چیزهای کمتری است که ممکن است اشتباه پیش برود. همچنین به نظر می‌رسد که به معنای خشونت بیشتر و پلیس‌هایی است که کمتر تیراندازی می‌کنند. «اگر او راست می‌گوید، حداقل دو دلیل برای سقوط تیراندازی‌های پلیس وجود دارد – به دلیل جنایت کمتر یا اقدامات پلیس کمتر – و تنها دلیل اول زندگی را نجات می‌دهد.

و حتی اگر او در مورد این ارتباط اشتباه کند، قتل های پلیس درصد کمی از کل قتل ها در بسیاری از حوزه های قضایی پرجمعیت باقی می ماند. به عنوان مثال، نیویورک 485 قتل را برشمرده است، در حالی که واشنگتن پست پایگاه داده تنها پنج تیراندازی مرگبار پلیس را فهرست می کند. در گزارش‌های مطبوعاتی درباره این قتل‌های پلیس کاوش کنید، متوجه خواهید شد که یکی از آنها با حمله مردی با چاقوی بزرگ به یک زن در وسط خیابان شروع کرده است، و دیگری پس از اینکه مأموران مکرراً به مردی گفتند که تپانچه‌اش را پرتاب کند، اتفاق افتاد. در عوض شروع به بالا رفتن به سمت آنها کرد. در مورد سوم، مأموران سه مرد را که با شلیک گلوله زخمی شده بودند، مشاهده کردند و بلافاصله پس از “مردی را که در پیاده رو خمیده بود و اسلحه گرم در دست چپ داشت، پیدا کردند.” پلیس نیویورک می گوید که به این مرد گفته شده است که اسلحه خود را بیاندازد و رعایت نکرده است و تصاویری از دوربین بدنه این حادثه وجود دارد. چهارمین مورد مربوط به مردی روانی بود که با چاقوی آشپزخانه خود را به سمت ماموران پلیس پرتاب کرد و پیش از این در حین اقدام به خودکشی با پلیس درگیر شده بود. (من مطمئن نیستم که پلیس واقعاً کسی را در مورد پنجم کشته است – مطبوعات این را گزارش می دهند پست به نظر نمی رسد استنادها این نتیجه را توجیه کنند.)

من می‌خواهم فکر کنم که میزان تیراندازی مرگبار پایین پلیس نیویورک به دلیل نیروی پلیس ناکافی نیست، که به ناچار منجر به قتل‌های بیشتر می‌شود، بلکه به دلیل پروتکل‌ها و آموزش‌های غیرمعمول خوب است که سایر حوزه‌های قضایی باید از آنها تقلید کنند. با این وجود، من در تصور شهری 8.8 میلیونی که از نظر قتل های پلیس بهتر از نیویورک در سال 2021 عمل می کند، مشکل دارم.

در مقابل، روچستر با جمعیتی حدود 211000 نفر نیز در سال 2021 چهار مورد تیراندازی مرگبار پلیس داشته است. واشنگتن پست پایگاه داده این نرخ به شدت بالاتر از 100000 نفر باید دلیل خوبی برای رهبران آن باشد تا در سیاست‌های آموزش و استفاده از زور تجدید نظر کنند و شاید آنها را با سیاست‌های ظاهراً برتر نیویورک تطبیق دهند – اگرچه قتل‌های روچستر در پنج سال گذشته به شدت افزایش یافته است. کشتار باید در اولویت اول باشد. کاهش 10 درصدی تعداد قتل‌ها در سال جاری جان هشت نفر را نجات می‌دهد. حذف قتل های پلیس نیمی از آن را نجات می دهد.

من نمی گویم که سازش اجتناب ناپذیر این است که دیترویت در سال 2021 کمتر از سال 2020 قتل های پلیس و قتل های کمتری داشته است. اما همانطور که هارولد پولاک محقق جنایی قبلاً خاطرنشان کرده بود، طرفداران اصلاحات مانند کسانی که در جنبش سیاهپوستان زندگی ها مهم است، چنین نیست. بر شناسایی شیوه‌های پلیسی خوب که باید تکرار شوند، همان‌طور که روی شناسایی شیوه‌های پلیسی بدی که باید محدود شوند، تأکید دارند». در حالت ایده‌آل، رهبران روچستر راهبردی برای کاهش جرم و جنایت و کشتار پلیس به طور هماهنگ پیدا می‌کردند، چیزی که نیویورک در طول بحران به آن دست یافت. و شهرستان لس آنجلس واقعاً نیاز به استخدام یک مشاور نیروی پلیس شهر نیویورک دارد. جمعیت حدود 10 میلیون نفری آن خیلی بیشتر از نیویورک نیست، اما طبق گفته سازمان های مجری قانون مختلف در آنجا 37 نفر در سال 2021 کشته شدند. لس آنجلس تایمز پایگاه داده

به طور کلی، در مورد بسیاری از موضوعات مختلف مانند حمایت از دوربین های بدن، غیرنظامی کردن، پایان دادن به جنگ با مواد مخدر، محدود کردن مصادره دارایی های غیرنظامی، ارسال پاسخ های بهتر به تماس های مربوط به بیماران روانی، محدود کردن توانایی اتحادیه های پلیس برای مذاکره فراتر از دستمزد. و غرامت و بیشتر، موقعیت من بدون تغییر است.

اما استدلال‌های اساسی و سیاسی قوی برای تمرکز بیشتر بر قتل‌ها وجود دارد. در اصل، معکوس کردن روند افزایشی در قتل یک موضوع فوری است. مانند لس آنجلس تایمز هیئت تحریریه اخیراً خاطرنشان کرد: «خشونت مطمئناً نه تنها بر کشته‌شدگان، خانواده‌ها و محله‌هایشان تأثیر می‌گذارد. از محدوده شهر فراتر می رود و از مرزهای سنی و اقتصادی-اجتماعی فراتر می رود… قتل ها بر اقتصاد، کیفیت زندگی و روان جمعی ما تأثیر می گذارد، همه چیزهایی که قبلاً تحت هجوم وحشیانه COVID-19 قرار داشتند. و مانند یک بیماری همه گیر، جنایات خشونت آمیز بار نامتناسبی را بر دوش فقیر و آسیب پذیر می گذارد.

من از نظر سیاسی می ترسم که حامیان واکنش های بیش از حد یا غیرمولد به جنایت به واضح ترین صداها در بحث در مورد نحوه برخورد با نرخ فزاینده قتل تبدیل شوند. همانطور که مگان مک‌آردل، نویسنده اشاره می‌کند، «میزان قتل‌ها بدترین لحظات بحران شهری در ایالات متحده در قرن بیستم را مرور می‌کند. و اگر نتوانیم جلوی آن را بگیریم، در نهایت به نوعی واکنش بیش از حد سیاسی خواهیم رسید که برای دهه‌ها متأسف بودیم. و جوامعی که آنها به آنها تکیه می کنند، بدون توجه به سایر اثرات سیاستی، شاهد آن باشند. تمرکز جدید بر تلاش برای حل همه قتل ها نباید حقوق را نقض کند یا بخش بزرگی از جامعه را از خود بیگانه کند و می تواند خشونتی را که در زمانی که افرادی که به آنها اعتماد ندارند فوران می کند، فرو نشاند. قوه قضاییه به دنبال تسویه حساب خصوصی است.

مدت زمان خشونت در جوامع کم درآمد یک شکست جمعی است. معکوس کردن آن باید اولویت اصلی هر جناحی در سیاست آمریکا باشد، و اولین گام این است که همه ما اولویت‌های شکل‌گرفته در دوران طولانی اما گذشته ترورها را مرور و به روز کنیم.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmaen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis