آیا اشتراک گذاری آزمایش کووید یک ایده بد است یا فقط یک ایده نادرست؟

[ad_1]

النا کورنگولد به من گفت: «در واقع به عنوان یک شوخی شروع شد. اما اواخر ماه گذشته، رادیولوژیست 40 ساله از پورتلند و خانواده اش به این نتیجه رسیدند که طرح غیرمجاز آنها هیچ آسیبی ندارد. النا این روش را با باز کردن سواب استریل از تست سریع BinaxNOW برای SARS-CoV-2، بخشی از منابع رو به کاهش خانواده، آغاز کرد. او تامپون را دور داخل هر یک از سوراخ‌های بینی‌اش تاب داد. سپس آن را به شوهرش، یک متخصص قلب به نام اتان، داد و او آن را داخل هر یک از آنها چرخاند خود سوراخ های بینی سپس دو فرزندشان همین کار را کردند. النا گفت، این “مثل یک مراسم مذهبی بود.”

تامپون اشباع شده از چنگال وارد کارت تست شد. کارت آزمون نتیجه منفی را نشان داد. کورنگولدها که اکنون با چیزی حتی غلیظتر از خون بسته شده بودند، به شام ​​رفتند. هیچکس کووید نگرفت.

ایتون این سیستم را خودش اختراع کرد، اما افراد دیگر نیز ایده های مشابهی داشتند. از زمانی که نوع Omicron راهپیمایی پرسرعت خود را در ایالات متحده آغاز کرد، یافتن تست های خانگی در بسیاری از شهرها تقریبا غیرممکن شده است. بنابراین برخی از آمریکایی‌ها – نیمه مغرور، نیمه شرمنده و کاملاً مستاصل از اینکه بدانند آلوده شده‌اند یا خیر – راهنمای حاوی دستورالعمل‌هایی برای آزمایش سریع را بیرون انداختند. برای گسترش منابع خود، آنها شروع به ترکیب نمونه ها در خانه خود کردند. وقتی تست گروهی منفی است، آنها به این نتیجه می رسند که همه آنها واضح هستند و می توان چندین کیت تست را برای استفاده در آینده رزرو کرد. اگر این آزمایش مثبت باشد، تشخیص های تکمیلی انجام می شود. اما کارشناسان می گویند که استفاده از آزمایش های سریع مانند این، بدون برچسب، نتایج قابل اعتمادی را به همراه نخواهد داشت. علاوه بر این، چسباندن یک سواب در چندین بینی، از نظر علمی، بی ادبی است.

تسترهای سریع خانواده از آزمایش تلفیقی الهام می گیرند، روشی موثر و شناخته شده که توسط مدارس، لیگ های ورزشی و بیمارستان ها برای غربالگری ویروس استفاده می شود. در آزمایش‌های تلفیقی استاندارد، افراد بدون علامت را می‌توان به گروه‌های 10 تایی تقسیم کرد. مخاط از هر فرد جمع‌آوری می‌شود (با استفاده از یک سواب تازه؛ حدس می‌زنم اکنون باید این موضوع را روشن کنم). آزمایشگاه کمی از هر نمونه از گروه 10 نفره را مخلوط کرد و سپس نوشیدنی جادوگران را با استفاده از روش PCR آزمایش کرد. اگر گروه مثبت باشد، هر فرد می تواند مجدداً آزمایش شود تا مشخص شود که چه کسی ناقل ویروس است.

آزمایش PCR یکپارچه کار می کند زیرا این فرآیند بود طراحی شده با در نظر گرفتن این موضوع، جنیفر نوزو، دانشمند ارشد مرکز امنیت سلامت جانز هاپکینز، به من گفت. هر یک از نمونه ها با مقدار مناسبی از مواد شیمیایی مخلوط شدند تا در یک آزمایش کاری ترکیب شوند. او گفت که فشار دادن تامپون از چندین نفر در مجموعه ای که برای آزمایش تنها یک نفر طراحی شده است، “در واقع آزمایش ترکیبی نیست.” آزمایش‌های سریعی که در حال حاضر برای آمریکایی‌ها در دسترس است، با تمام سواب‌ها، مواد شیمیایی و لوله‌هایی که برای نگهداری نمونه‌های متعدد مورد نیاز است، ارائه نمی‌شوند و نصب این تجهیزات می‌تواند منجر به آلودگی یا واکنش‌های شیمیایی ناخواسته شود. سوزان باتلر-وو، میکروبیولوژیست بالینی در دانشکده پزشکی کک در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی، به من گفت که وجود سلول‌های انسانی بیش از حد از داخل بینی‌های انسان نیز می‌تواند با رقیق کردن ویروس منجر به نتایج منفی کاذب در آزمایش آنتی‌ژن شود. نمونه مشکل اخیر برای آزمایش‌های PCR که نمونه‌ها از مواد ژنتیکی نامناسب شسته می‌شوند صدق نمی‌کند.

سپس عامل تهوع است. نوتسو گفت: «از دیدگاه بهداشت عمومی، ایده چسباندن تامپون در بینی یکدیگر چیز خوبی به نظر نمی رسد. اگر یک نفر در خانواده به کووید آلوده شود، بقیه فقط با زندگی در همان فضا محکوم به عفونت نیستند. در واقع، “فرکانس ثانویه حمله” در خانه – که شانس انتقال ویروس از یکی از اعضای خانواده به دیگری را توصیف می کند – به نظر می رسد فقط 15 تا 35 درصد برای SARS-CoV-2 باشد. نوزو هشدار می‌دهد که بی‌حوصلگی داخل بینی راهی مطمئن برای افزایش این تعداد و انتشار میکروب‌های بی‌شماری دیگر است.

تصور کنید هیچ کس در یک خانواده پنج نفره علائم کووید را ندارد و فقط یک آزمایش انجام می دهد. همچنین تصور کنید که خانواده قرار است به دیدار مادربزرگ بروند. آیا آزمون ترکیبی در این سناریو منطقی خواهد بود؟ فقط کمی، کمی؟ Nuzzo اینطور فکر نمی کند زیرا دانشمندان هیچ تضمینی ندارند که آزمایش یک مورد مثبت را در این خانواده تشخیص دهد. هر پنج نفر ممکن است به این نتیجه برسند که به مادربزرگ کووید نمی‌دهند، اما در واقع این آزمایش برای نشان دادن آنها نیست. در عوض، Nuzzo گفت، تنها آزمایش باید توسط فردی در خانه که به احتمال زیاد در معرض قرار گرفته است، مانند یک کودک در مدرسه یا والدینی که در مراقبت‌های بهداشتی یا خدمات کار می‌کنند، استفاده شود.

مشکل در تست های سریع ترکیبی نیست قطعا اینطور نیست کار؛ این چیزی است که آنها هستند مشخص نشده است کار نوزو گفت، در این راستا، آزمایش‌های موجود برای آمریکایی‌ها در “منطقه بدون داده” هستند. با این حال، برخی از مطالعات آزمایش‌های سریع تلفیقی روی کیت‌هایی انجام شده است که هنوز توسط FDA تأیید نشده است – و نتایج آنها امیدوارکننده است. گروهی از E25Bio مطالعه‌ای را تابستان امسال منتشر کردند که نشان می‌دهد آزمایش سریع آن می‌تواند یک آزمایش مثبت و علامت‌دار را در میان یک گروه 19 نفره منفی تشخیص دهد. گروهی دیگر، در آلمان، از مواد حاصل از دو آزمایش سریع موجود برای ساختن نمونه اولیه یک آزمایش سریع ترکیبی استفاده کردند که می‌تواند نمونه‌های مثبت را در میان حداکثر شش تامپون تشخیص دهد. با این حال، هر دو مطالعه نشان می‌دهند که ترکیب تست‌های سریع، حساسیت آنها را کمی کمتر می‌کند.

بابی بروک هررا، مدیر ارشد تحقیقات E25Bio، که تحقیقات شرکت را رهبری می‌کرد، به من گفت که نتایج تیم او دعوتی از مصرف‌کنندگان برای “بیراهه رفتن” نیست، زیرا کیت‌های مجاز فعلی FDA به سادگی برای ادغام تنظیم نشده‌اند. Korngolds مجبور شد برای آزمایش ترکیبی BinaxNOW خود یک پد را به اشتراک بگذارد و سپس آن را در کارت تست قرار دهد. اگر به جای آن یک لوله آزمایش داشتند – مانند تست Quidel’s QuickVue – می توانستند چهار سواب جداگانه را در یک ویال بافر بچسبانند. هررا گفت، اما حتی در آن زمان، هر تامپون هنگام تاب خوردن مقداری مایع را می بلعد. تا زمانی که چهارمین تامپون را در بافر قرار دهید، احتمالا بافری برای شما باقی نخواهد ماند.

با این حال، با تنظیمات مناسب، برخی از این تست ها می توانند یکپارچه شوند. مایکل تال، ایمونولوژیست در استنفورد، می گوید: «من واقعاً از اینکه هیچ یک از سازندگان آزمایش دستورالعملی برای تامپون اضافی ارائه نکردند یا ارائه نکردند، یا نشانه ای مبنی بر اینکه ترکیب آن خوب است، ناامید شدم. او گفت که به دلیل حساسیت کمتر، آزمایش ترکیبی ممکن است در اوایل آزمایش انفرادی عفونت را تشخیص ندهد، اما اگر استخر به خانواده اجازه دهد بیشتر آزمایش کند، ممکن است باز هم در صدر قرار بگیرند.

خود تال از تست های سریع تلفیقی استفاده می کرد. برخلاف کورنگولدز، او و همکارانش تامپون‌های خود را به کار بردند، تامپون‌هایی را که تال پس از اطمینان از مطابقت با نمونه‌های موجود در آزمون به‌صورت آنلاین خریداری کرد. او به همان اندازه از احتمال به اشتراک گذاشتن مخاط وحشت زده بود که همه کارشناسان دیگری که با آنها صحبت کردم، او را “خطرناک” و “بی ادب” خطاب کردند.

کورنگولدها این امکان را در نظر گرفتند – و سپس کنار گذاشتند – این امکان را که آزمایش آزمایشی آنها باعث تسریع عفونت از فردی به فرد دیگر شود. ایتان به من گفت: «به نظر عاقلانه بود که تلاش کنم. بالاخره هرکدام از واکسن‌هایشان به‌روز بودند و اگر آزمایش کلی مثبت بود، آزمایش‌های کافی در خانه داشتند تا مقصر را شناسایی کنند. آنها حتی مشکلی هم نداشتند که راهشان را برای تحویل اسنات باز کنند. (ایتان: “ما به عنوان یک خانواده به اندازه کافی به هم نزدیک هستیم که واقعاً راهی وجود ندارد.” النا: “هر خانواده احتمالاً در ذهن خود نظم دارد.”)

کورنهولدز گفت در طرح بزرگ اختلال همه گیر، شستشوی مشترک بینی در برابر تغییراتی مانند آموزش از راه دور و استفاده مجدد از ماسک های بیمارستانی تقریباً وجود ندارد. و در طرح بزرگ خانواده بودن، بدتر از این را دیده اند. النا گفت: «من می‌توانم بگویم این یکی از سخت‌ترین بخش‌های فرزندپروری در مدت زمان طولانی نیست.

کورنهلدز اصرار داشت که به خوبی می‌دانستند که راه‌اندازی استخر DIY ممکن است به اندازه آزمایش یک نفر با یک کیت دقیق نباشد، اما از امتحان کردن آن پشیمان نشدند. ایتان به من گفت: “من فکر می کنم ما مانند سایر خانواده ها هستیم که سعی می کنند راهی برای غلبه بر این مشکل پیدا کنند.” و اگر ناامید شوند، او و الینا گفتند، آنها خوشحال می شوند که دوباره آن را به اشتراک بگذارند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmaen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis