آنچه در حال بازگشت لینک کلیک کنید: بازاریابی با یوتیوب نیازهای لینک

[ad_1]

چه لینک و آنچه که اهمیت خود را به بازاریابی با یوتیوب ؟ گوگل شاغل دو به روز رسانی عمده برای سیستم خود را که به طور کامل تغییر ربط از یک لینک به وب سایت خود را و یا فیلم ها.

در سال گذشته ممکن است شما را به ایجاد یک پیوند استراتژی است که شامل بسیاری از تاکتیک های مشکوک. برای مثال اگر شما یک کانال یوتیوب در مورد ماهیگیری, آن را نمی خواهد را از هر احساس برای دریافت لینک به سایت های زیبایی می آن ؟

این است که گوگل در پا شروع اینرو وب سایت ها و کانال های یوتیوب که تا به حال بیش از حد بسیاری از لینک های نامربوط از منابع. آن را بسیار آسان برای به دست آوردن هزاران لینک از خدمات شخص ثالث, اما این مشکل شما را حل کند.

در عصر جدید از لینک و پست پنگوئن و پاندا به روز رسانی از گوگل وجود دارد 8 چیزهای مهم است که شما می توانید انجام دهید برای بهبود نمایش ها یوتیوب.

ابتدا با استفاده از طیف گسترده ای از متن لنگر. متن لنگر است قابل مشاهده متن در یک لینک. در بیشتر مرورگرها این است که اغلب آبی و تاکید کلمات.

دوم لینک ها شما باید مناسب باشد. این به این معنی اگر شما یک کانال ماهیگیری شما باید لینک دادن به کانال های دیگر و وب سایت های مورد ماهیگیری.

سوم تنوع مهم است. بیایید می گویند شما کانال ماهیگیری است که در درجه اول در مورد ماهیگیری باس. شما می خواهید به لینک به سایت های که بحث در مورد lures, قایق, تجهیزات و هر گونه ماهیگیری مربوط به سایت ها و کانال های.

چهارم استفاده از “پیروی” و “no follow” لینک کلیک کنید. این همیشه به نظر می رسد طبیعی تر به گوگل. تنها با استفاده از “به دنبال” لینک می توانید نگاه مشکوک.

پنجم, آدرس های IP دارای یک بخش به نام “ج بلوک”. شما می خواهید برای دریافت به عنوان بسیاری از لینک ها از آدرس های IP متفاوت با “C بلوک”. این اساسا بدان معنی گرفتن لینک از همین سایت به شما کمک خواهد کرد بسیار اگر شما آن را بیش از حد اغلب.

ششم و هفتم, شما باید یک کانال یوتیوب. شما شاید ارسال لینک به کانال یوتیوب خود را, اما به همان اندازه مهم است برای ارسال لینک کلیک کنید برای هر یک از فیلم های خود را بیش از حد.

هشتم تعداد لینک ها شما باید متناسب با کلمه کلیدی رقابت است. برای مثال اگر کلمه کلیدی رقابت 100 لینک کلیک کنید, این امر می تواند احمقانه به دریافت 5 ، 000. این به راحتی می تواند باعث بهینه سازی بیش از مجازات پرچم بنابراین آگاه از ویدئو های خود را در جستجوگرها.

یک لینک می تواند از تعدادی از منابع. اگر شما در حال انجام بازاریابی وجود دارد تعدادی از راه هایی برای گرفتن بک لینک.

ارسال فیلم های خود را در وبلاگ شما. ارسال فیلم های خود را خود را در سایت های رسانه های اجتماعی. و ایجاد مشارکت با دیگر کانال های یوتیوب و صاحبان وب سایت ها به طور طبیعی لینک خود را بهبود و تصویری نمایش.

توان استراتژیک خود را با لینک. آن است که توصیه می شود برای دریافت هزاران نفر از لینک اگر آنها مربوط به موضوع خود را. گوگل و یوتیوب به شما پاداش خواهد داد اگر شما به دنبال توصیه های خود را.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>