آمریکا به دنبال معلمان جایگزین است

[ad_1]

وقتی Omicron شروع به گسترش کرد، مدارس آمریکایی دیگر کارکنان کافی نداشتند. از آغاز همه‌گیری، معلمان در سراسر کشور پیش از موعد بازنشسته شده‌اند یا به مشاغل دیگر رفته‌اند، که کمبود طولانی‌مدت جایگزین و معلم را تشدید کرده است. حالا افزایش غیبت ها وضعیت را به نقطه شکست رسانده است: جایگزین های کافی وجود ندارد.

سیستم‌های ناامید مدارس دستمزدها را افزایش می‌دهند و تقاضاها را کاهش می‌دهند. به عنوان مثال، در کانزاس، هر 18 ساله با دیپلم دبیرستان، واجد شرایط درخواست برای زیرمجموعه است. مدیران از والدین و دانش آموزان می خواهند که این نقش را در نظر بگیرند. از معلمان بیش از حد کار خواسته می شود که کلاس های درس را در زمان استراحت ناهار و دوره های کنفرانس نظارت کنند، که بسیاری از آنها برای ارزیابی، برنامه ریزی دروس و جلسات برای پیگیری پیشرفت دانش آموزان با نیازهای ویژه استفاده می کنند. دستیاران کلاس، رانندگان اتوبوس، کارکنان کافه ها، کارمندان دفتر جلو و حتی سرپرستان از وظایف استاندارد خود حذف شده اند. نیومکزیکو از اعضای گارد ملی خواسته است که مداخله کنند و اوکلاهاما برای کارمندان دولت پیشنهاد شغل داده است.

در این پاسخ ها، این فرض ضمنی است که فرد برای جایگزینی نیازی به آموزش یا تجربه ندارد – اما این به سادگی درست نیست. ناتالی که سالها تجربه به عنوان معلم جایگزین در ایلینویز دارد، گفت: “این توهین آمیز است.” اساساً، آنها به من می‌گویند: «هر جو را می‌توان از خیابان بیرون کشید و کاری را که تو انجام می‌دهی انجام داد.» تا از شغل‌هایشان محافظت کنند.) متأسفانه، این نگرش سرسختانه نسبت به جایگزینی جدید نیست. سال‌هاست که بسیاری از مدارس با معلمان جایگزین به‌عنوان پرستار بچه‌ها رفتار می‌کنند تا معلمان.

برای مثال، حتی قبل از همه‌گیری، جایگزین‌ها معمولاً بدون هیچ آمادگی به کلاس‌های درس پرتاب می‌شدند. حدود نیمی از اعضای هیئت مدیره مدارس و مدیرانی که توسط مرکز تحقیقات EdWeek در دسامبر 2019 و ژانویه 2020 مورد بررسی قرار گرفتند، گفتند که مناطق آنها هیچ گونه پیشرفت حرفه ای را به مشترکین ارائه نمی دهند. در حوزه‌هایی که انجام می‌دهند، تنها 11 درصد از پاسخ‌دهندگان می‌گویند که آموزش مدیریت کلاس را ارائه می‌دهند و تنها 8 درصد استراتژی‌های آموزشی مؤثر را پوشش می‌دهند. وقتی از جسی، یکی از والدین واشنگتن که به فراخوان مدرسه فرزندش برای اشتراک پاسخ داد، پرسیدم که آیا به این فکر می کند که وقتی جلوی کلاس بیرون می آید چه کاری انجام می دهد، او گفت که به آن فکر نکرده است. او از صحبت کردن در جمع احساس راحتی می کند و معتقد است که با بچه ها خوب است، اما هیچ تجربه رسمی تدریس ندارد. او به من گفت: “امیدوارم مطالب را درک کرده باشم.” من می دانم که در 10 سال گذشته از زمانی که به مدرسه رفتم، همه چیز تغییر زیادی کرده است.

به گفته آماندا فون موس، یکی از نویسندگان کلاس های درس مهم: تجدید نظر در تجربه تدریس جایگزین، بسیاری از مشترکین هیچ گونه اطلاعات عملی در مورد ساختمان مدرسه دریافت نمی کنند، مانند مکان رفتن به توالت، پارک یا خوردن ناهار. امیدواریم آنها بدانند که در کدام کلاس مشغول به تحصیل هستند، اگرچه تکالیف ممکن است با رسیدن به مدرسه که ناتالی آن را “شکار شغل” می نامد تغییر کند. اگر موضوع خوش شانس باشد، معلمی که بیرون است برای آنها برنامه ای می گذارد – و اگر آنها حتی خوش شانس تر باشند، اطلاعاتی در مورد موضوعی که باید تدریس کنند خواهند داشت. با این وجود، آنها باید با دانش آموزانی ارتباط برقرار کنند که آنها را نمی شناسند یا به آنها اعتماد ندارند.

تدریس در این شرایط تقریباً غیرممکن است. اما بعد از آن برخی مدارس اصلاً انتظار نداشتند که معاونانشان تدریس کنند. این ممکن است به نظر فشار را کاهش دهد، اما در واقع می تواند کار را سخت تر کند. دانش‌آموزان بی‌حوصله، به زیرنویس‌های زیادی که من با آنها صحبت کردم، به احتمال زیاد بیشتر از کسانی که در کارهای خود غرق شده‌اند، باعث هرج و مرج می‌شوند. و البته، بسیاری از جایگزین ها واقعاً می خواهند تدریس کنند. با این حال، فون ماس گفت، اغلب اوقات، به نظر می رسد مدارس موفقیت را به عنوان “چیزی کمتر از هرج و مرج” تعریف می کنند.

اکنون بسیاری از مدارس نمی توانند حتی این استاندارد را رعایت کنند. معلمانم در مورد نوجوانانی که در راهروها سرگردان بودند یا در کلاس بدون مراقبت رها می شدند به من گفتند. چندین “کلاس های بزرگ” را توصیف کرده اند که در آن دانش آموزانی که معلمانشان غایب هستند به طور دسته جمعی در سالن های ورزشی یا کلاس های درس جمع می شوند. راشل، معلم تاریخ در دبیرستان فورت ورث در تگزاس، به من گفت که زمانی تنها بزرگسالی بود که مسئول حدود 10 کلاس – در مجموع حدود 150 دانش آموز – در سالن بدنسازی مدرسه اش بود، اگرچه یک معلم تربیت بدنی نزدیک داوطلب شد. به او کمک کنید، و دو مدیر دیگر در پایان دوره مداخله کردند. استفاده از ماسک در مدارس در تگزاس ممنوع است و بسیاری از دانش آموزان هیچ گونه پوشش صورت نداشته اند. دانش‌آموزان باید روی تکالیف آنلاین کار می‌کردند، اما سرویس Wi-Fi در بهترین حالت ضعیف بود. گروهی از دانش‌آموزان سطح بالای آمار AP که معلمشان خارج از کووید بود، از راشل برای رمزگشایی درسشان کمک خواستند، اما او نتوانست هیچ راهنمایی مفیدی ارائه دهد. (راشل بعداً کووید را دریافت کرد.) ساندرا که در دبیرستان دیگری در تگزاس تدریس می کند، به من گفت که دانش آموزان را در کلاس های بزرگ تشویق می کند که در کلاس درس خود بنشینند. او همیشه نمی تواند به آنها در انجام وظایفشان کمک کند، اما او گفت: “حداقل من می دانم که آنها کجا هستند.”

امیدواریم زمانی که موارد شروع به فروکش کردند، این آشفتگی فروکش کند، اما به نظر می رسد برخی از مشکلات همچنان ادامه داشته باشند. دانش‌آموزانی که درس‌های مهمی را از دست داده‌اند، ممکن است پس از بازگشت معلم‌هایشان به مشکل برسند. معلمانی که سال ها در آتش سوخته اند ممکن است به طور کلی این حرفه را ترک کنند. و اگر جایگزین های پشتیبانی نشده نیز شروع به تسلیم شدن کنند، کمبود می تواند با ادامه چرخه بدتر شود. ناتالی به من گفت: “آنها همیشه به ما می گویند که چقدر اشتراک لازم است.” او به این فکر می کند که آیا می تواند در زمینه دیگری بیشتر مورد احترام باشد.

آموزش جایگزینی تا حدی بر مدل اقتصاد کنسرت تکیه دارد که در آن مشترکین هر روز در مدارس مختلف کار می کنند. فون موس گفت، اما موفق ترین دوره های کارآموزی معمولاً در مدارسی است که مشترکین با آنها رابطه پایداری دارند. دانش‌آموزان به آنها اعتماد دارند و معلمانی که طرح‌های فرعی را انجام می‌دهند می‌دانند که چه توانایی‌هایی دارند. سرمایه‌گذاری در نقش‌های دائمی‌تر مانند این – با دستمزد بالاتر، آموزش بهتر و حمایت یک مدیر – می‌تواند هم زیردستان و هم دانش‌آموزان را موفق کند. از دست دادن تداوم در زمان غیبت معلم اجتناب ناپذیر است، اما در شرایط مناسب، معاونان می توانند به طور مطلق برنامه های درسی را اجرا کنند و بچه ها را درگیر خود نگه دارند. به عبارت دیگر، آنها می توانند خیلی بیشتر از مراقبت از کودک انجام دهند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesKamagraen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsüiqos fiyat