آمریکا از 800000 نفر بر اثر کووید-19 جان خود را از دست داد

[ad_1]

هفته گذشته، در یک تشییع جنازه کوچک در شمال غربی واشنگتن دی سی، در مراسم تشییع جنازه معلمی شرکت کردم که از زمانی که هشت سال پیش در مدارس شهرستان پرینس جورج کار می کردم، ایوان براون، او را می شناختم.

خانم براون عاشق ادبیات بود. او یک رمان نوشت و منتشر کرد. او در مدرسه اش یک باشگاه شعر راه اندازی کرد. او عاشق جادوی کلمات بود. او دانش آموزانش را دوست داشت. در طول مراسم، مرد جوانی در مورد اینکه چگونه، اگرچه از نظر فنی هرگز او را به عنوان معلم نداشته است، صحبت کرد، اما او و بسیاری از دوستانش وقت خود را قبل از مدرسه، ناهار و بعد از مدرسه در کلاس درس می گذرانند. همه جذب او شده بودند. کلاس درس او فضایی بود که جوانان می توانستند خودشان باشند و خودشان را پیدا کنند.

اتاق اصلی در خانه تشییع جنازه پر از افرادی بود که روی صندلی‌های دور نشسته بودند، که چوب قهوه‌ای آن با بالش‌های قرمز و سفید پوشیده شده بود، بسیار نازک که نمی‌توانستند راحتی واقعی را فراهم کنند. آن‌هایی که نتوانستیم صندلی پیدا کنیم، کنار دیوارها ایستاده‌ایم، بدن‌هایمان مانند زیور آلات عزا در جایی که هیچ‌کس امیدی به گذراندن تعطیلات نداشت، آویزان شده بود.

این اولین مراسم تشییع جنازه‌ای بود که از زمان شروع همه‌گیری در آن شرکت کرده بودم، و به نوعی فراموش کرده بودم که او با بدن شما چه می‌کند – بودن در یک اتاق و به یاد آوردن کسی که آنجا بود اما ناگهان رفته بود. برای اینکه جسد را ببینی: چشمان بسته، بازوهای روی هم، سکوت همه چیز. فراموش کردم دیدن این همه آدم که سالها ندیدی چه حسی دارد – احوالپرسی با آنها، در آغوش گرفتن آنها، زمزمه کردن چقدر خوب است که آنها را ببینی و چقدر غم انگیز بود در این شرایط. من بسیاری از شاگردان سابقم را دیدم که همگی اکنون بالغ هستند و برخی از آنها فرزند و خانواده دارند.

جلوی اتاق، زیر لوسترها، تابوت نقره ای تزئین شده با رزهای صورتی و سفید می درخشید. عکس های خانم براون در دو طرف تابوت بود. صورتش درخشان بود، لبخندش درخشان بود. در زیر هر عکس تاریخ تولد و مرگ او وجود داشت، اعدادی که از نظر زمانی بسیار نزدیک بودند و به ما یادآوری می کردند که چرا همه ما اینجا جمع شده ایم.

در ردیف اول دو دخترش نشسته بودند و دست های پدرشان دور شانه هایشان حلقه شده بود. یکی به زمین نگاه کرد و دیگری سرش را در سینه پدر فرو برد. ساعت 11 خادمان به جلوی در اتاق رفتند و برای آخرین بار با احتیاط تابوت را بستند. دختران خانم براون 8 و 10 ساله هستند. مادر آنها 41 سال داشت. او به دلیل عوارض ناشی از COVID-19 درگذشت.

این هفته، ایالات متحده از مرز وحشتناکی عبور می کند: 800000 نفر بر اثر کووید کشته شدند – و این تعداد رسمی، هر چند زیاد، احتمالا دست کم گرفته شده است. از هر 100 آمریکایی 65 ساله و بالاتر، یک نفر بر اثر این ویروس کشته شده است. نزدیک به دو سال است که همه ما در یک ماراتن مرگ محاصره شده ایم.

هشتصد هزار. این یک عدد خیره کننده است، با واکنش ویرانگر به میلیون ها نفر در این کشور. در دراز مدت، سالانه حدود 38000 نفر در تصادفات رانندگی در آمریکا جان خود را از دست می دهند. سالانه بین 12000 تا 52000 نفر بر اثر آنفولانزا جان خود را از دست می دهند. سالانه 87000 نفر بر اثر دیابت جان خود را از دست می دهند. 150000 از ضربه.

تعداد آمریکایی‌هایی که اکنون در اثر کووید-19 کشته شده‌اند بیشتر از تعداد کشته‌شدگان در جنگ داخلی (750000) است – مرگبارترین جنگ در تاریخ آمریکا و جنگی که در آن آمریکایی‌ها بیشتر از جنگ استقلال، جنگ 1812 مکزیک کشته شدند. -جنگ آمریکا، جنگ اسپانیا و آمریکا، جنگ کره، جنگ خلیج فارس، جنگ عراق و جنگ افغانستان ترکیب شده.

این رقم به قدری زیاد است که ما به عواقب آن حساس نیستیم. من شخصا آن را تجربه کرده ام. در 21 ماه گذشته، ارتباط خود را با بیماری همه گیر و توانایی خود برای تحمل پیامدهای انسانی آن احساس کرده ام. من دو فرزند خردسال دارم و به خودم گفتم که برای حضور کامل و عاطفی در برابر آنها، نمی توانم تحت تأثیر مرگ و میر عظیمی که این بیماری همه گیر برای ما به ارمغان آورده باشد، قرار بگیرم. در مقاطع مختلف همه‌گیری، من مقصر بودم که همه چیز مربوط به تعداد فزاینده مرگ و میر را مرور کردم.

تشییع جنازه خانم براون مرا مجبور کرد با فاصله احساسی که بین خودم و رنج ناشی از این ویروس ایجاد کرده بودم، مقابله کنم. وقتی به اطراف اتاق نگاه کردم، همه افرادی را دیدم که آمده بودند تا زندگی، روحیه، لبخندش را به یاد بیاورند و از لحظاتی که آن اعداد برای من فقط یک عدد بود، بی قرار بودم. از مجلس ترحیم بیرون رفتم و به خودم گفتم که دیگر اینطور نخواهد بود.

افرادی که در اثر کووید جان خود را از دست دادند افرادی هستند که مورد محبت قرار گرفتند. آنها خانواده ها، دوستان و جوامعی را پشت سر گذاشته اند که با حضور و زمان آنها در این زمین شکل گرفته است. تمرین حفظ فعال تر من توسط حساب توییتر من پشتیبانی می شود @FacesofCOVIDکه هزاران آگهی درگذشت مجازی برای کسانی که از این ویروس گرفته شده بودند ایجاد کردند.

“من فکر می کنم داستان در آغاز همه گیری تا حد زیادی یک داستان با داده ها بود. الکس گلدشتاین، بنیانگذار FacesofCOVID، در ماه ژوئن به NPR گفت: ما همه این اعداد را دریافت کردیم – بستری شدن، موارد و مرگ و میر. «من واقعاً پردازش آن سخت بود و احساس کردم که عنصر انسانی این داستان را نداریم.

گلدشتاین درست می‌گوید، و پیمایش در حسابتان شما را مجبور می‌کند تا افرادی را که پشت این اعداد هستند – پدربزرگ و مادربزرگ، والدین، فرزندان، همسایگان، خانواده، دوستان، ببینید.

وقتی به 800000 نفر فکر می کنم به 800000 مراسم تشییع جنازه فکر می کنم و به یاد می آورم که چند نفر از آنها شباهتی به آنچه من توانستم در آن شرکت کنم نداشتند. در آغاز همه‌گیری، قبل از واکسن‌ها، قبل از تقویت‌کننده‌ها، حتی قبل از اینکه ما به طور کامل بفهمیم که چگونه این ویروس گسترش می‌یابد، ایده این که مراسم تشییع جنازه چیست، بی‌شکل، مجازی و اغلب ناکافی بود. مردم نمی توانستند برای دفن کسانی که دوستشان داشتند جمع شوند. مراسم تشییع جنازه در زوم برگزار شد. مردم مجبور شدند از طریق FaceTime خداحافظی کنند، حتی زمانی که درست بیرون درب بیمارستان ایستاده بودند. در ژانویه، پاتریشیا رایس از کلینتون، مریلند، بر اثر کووید درگذشت. در پست مربوط به او در FacesofCOVID، یکی از عزیزان می نویسد“خانواده ما مادر بزرگ خود را از دست داده است… او از 3 پسر، 12 نوه و 7 نوه خود جان سالم به در برده است. او چسبی بود که خانواده ما را در کنار هم نگه داشت و ما حتی نمی توانیم مراسم تدفین انجام دهیم.

وقتی به 800000 نفر فکر می کنم، به کارکنان بهداشتی فکر می کنم که شاهد ادغام مرگ در اطراف آنها بودند. من به این فکر می‌کنم که چقدر برای نجات جان بسیاری از افرادی که به این بیماری مبتلا شده‌اند تلاش می‌کنند و تماشای رفتن آنها چقدر سخت است. در 7 آگوست 2020، چارلز هنری کربس از فینیکس، آریزونا، در سن 75 سالگی بر اثر کووید درگذشت. در یادداشتی دخترش تارا به FacesofCOVID گفت: «به او گفتم که دوستش داریم، می‌دانیم که او مدت‌ها و سخت جنگید و خوب است که اکنون ترک کند. ابروهایش را به طرفم بالا انداخت. او می دانست که من آنجا هستم و او تنها نیست. پرستارش در بخش مراقبت های ویژه کنار ایستاده بود [his] وقتی مرد با من گریه کرد.»

وقتی به 800000 نفر فکر می کنم، به یاد می آورم که هر کدام از این افراد چقدر برای کسی خاص بودند. و همانطور که دو دختر جوان خانم براون را می بینم که در نزدیکی تابوت مادرشان نشسته اند بدون اینکه قادر به تماشای مستقیم آن باشند، به بسیاری از کودکان مانند آنها و آنچه از آنها گرفته شده است فکر می کنم. نزدیک به 170000 کودک در آمریکا والدین یا مراقبان خود را به دلیل کووید از دست داده اند. طبق گزارشی که اخیراً توسط COVID Collaborative منتشر شده است، حدود 70 درصد از این کودکان 13 سال یا کمتر هستند.

روزانه بیش از 1000 نفر بر اثر ابتلا به کووید جان خود را از دست می دهند و این تعداد حتی در حال حاضر نیز در حال افزایش است. یک نوع جدید وجود دارد که تصور می شود دو برابر نوع دلتا مسری است که خود دو برابر قبل مسری بود.

به عنوان انسان، ما سازگار هستیم. برای بقای ما به عنوان یک گونه بسیار مهم است. ما با چیزهایی هماهنگ می شویم که زمانی غیرقابل تحمل به نظر می رسید. ما چیزی را که زمانی غیرعادی بود عادی می کنیم. این از بسیاری جهات قابل درک است. ما باید به زندگی ادامه دهیم. ما باید تلاش کنیم تا به تامین نیاز کسانی که به ما نیاز دارند ادامه دهیم. ما باید از جسم و روح خود محافظت کنیم. و با این حال، تا آنجا که ممکن است، ما باید با بی تفاوتی مبارزه کنیم و تمایل به بی تفاوتی را دفع کنیم. بیش از 800000 آمریکایی بر اثر COVID-19 در ایالات متحده جان خود را از دست داده اند. بیش از 5 میلیون نفر در سراسر جهان جان خود را از دست داده اند. پشت این اعداد افراد واقعی هستند. افرادی مانند خانم جانسون که فرزندان، خواهر و برادر، والدین و دوستان خود را به جا می گذارند. که همه ما را پشت سر گذاشت.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmaen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis