آفتاب حیله گر بتی وایت

[ad_1]

در سال 1973، قبل از فصل چهارم سریال، تهیه کنندگان نمایش مری تایلر مور در مورد انتخاب یک شخصیت جدید که به زودی معرفی می شود صحبت کردیم. Sue Ann Nivens، میزبان مهماندار خوشبخت برنامه ایستگاه خبری تخیلی WJM-TV، حیله گر و حیله گر و ورقه ای برای خوش بینی تزلزل ناپذیر همکارش مری خواهد بود. مور بعداً گفت که تهیه کنندگان فکر می کردند که باید بتی وایت باشد، کسی که مانند دوست واقعی مور، بتی وایت، به آفتابی بودن شهرت داشت، که سیتکام می توانست مدام آن را تضعیف کند. در نهایت، آنها از خود وایت خواستند که این نقش را بازی کند و نتیجه اجرای آن بود که هر دو نمایش را بالا برد. و کمدی به عنوان یک ژانر. وایت که دیروز در سن 99 سالگی درگذشت، نقش سو آن را به عنوان یک صحنه و خط چشمگیر بازی کرد و خواسته های فرهنگ آمریکایی از زنان را تجسم و رد کرد. بتی وایت از طریق این شخصیت، «تیپ بتی وایت» را نیز طنز می کند. او این طنز را از طریق بسیاری از شخصیت‌های دیگر که بازی کرد و از طریق شخصیت در حال تکامل خود گسترش داد. او ده‌ها سال از دوران حرفه‌ای خود را گذراند – به‌طور دقیق، هشت سال از آن‌ها را – با پذیرفتن دست کم گرفتن مردم نسبت به او و رفتار با آنها به عنوان آنچه هستند: یک شوخی.

سو آن به راحتی می تواند یک مسخره یک بعدی باشد. اما وایت نوعی ناهماهنگی شیوا به او داد – جکیل و هاید که برای عصر عرفان زنانه مدرن شده بودند. سو آن در طول بخشی که به اخبار از دیدگاه یک زن می گوید، بینندگان را در مورد زمین لغزش مرگبار در آلاسکا توضیح داد و به روز رسانی های خود در مورد این تراژدی را با توصیه های خنده دار برای یک اقتصاددان خانگی در هم آمیخت: “امیدواریم که بازماندگان به یاد داشته باشند که می توان این کثیفی سرسخت را با مخلوطی از بین برد. آب گرم و نشاسته ذرت هرچه به‌روزرسانی‌های سو آن تصویری‌تر می‌شوند (“قربانیان با دهان بریده از لجن”)، صدای او بلندتر و لبخندش آفتابی‌تر می‌شود.

نمایش مری تایلر مور از بسیاری جهات پاسخی به سریال های خانوادگی دهه 50 و 60 بود و نشان داد که انطباق زنان و سرمایه زنان را ترکیب می کند. سو آن شاید شجاع ترین پشتیبان سریال باشد. او کنترل انحصاری بر انفعال خود اعمال می کند. او لبخند خود را به همان روشی که از سوفله یا تشک لباسشویی استفاده می کند باز می کند: به عنوان ابزاری برای کمک به او برای رسیدن به آنچه می خواهد. او از لحاظ استراتژیک بر شادمانی خود مسلط است. سو آن توسط خواهرش لیلا از دفتر بازدید می کند و به او اطلاع می دهد که پیشنهاد میزبانی برنامه تلویزیونی خود را دریافت کرده است. سو ان لیلا را در آغوش می گیرد، با او خوشامد می گوید، و سپس او را به بیرون می برد. در بسته می شود. لبخندش تبدیل به خنده می شود. سو آن، که دیگر تظاهر نمی کرد، فریاد اصلی کشید.

تقابل انتظار و واقعیت به سو ان گسترش می یابد sex زندگی وایت قبل از اینکه به فکر مردم بیفتد که طبقه بندی کنایه آمیز خود را به زنان میانسال بدهند، این شخصیت را مانند یک گربه پشمی ضعیف بازی می کرد. او دستکاری، سرکش و بی ادب است، به این معنی که بسیاری از چیزهایی که فرهنگ آمریکایی به زنان به طور کلی مشکوک است، مخفی هستند. به یک معنا، او بدترین سناریو برای زمان خود است: برخورد زنانگی و مردانگی، هر یک نامحدود، هر کدام از جایگاه خود غافل می شوند.

اما Sue Ann قطعاً یک داستان هشدار دهنده نیست، زیرا Sue Ann، همانطور که ارائه White نشان می دهد، همچنین با انجام تمام کارهایی که نباید انجام دهد، اوقات خوبی را پشت سر می گذارد. زن خانه دار خوشحال، لیموهای زندگی را البته به لیموناد تبدیل می کند، اما بعد کاسه را می اندازد. در یک قسمت، مری، موری، لو و تد از سو آن در خانه، در اتاق خوابش دیدن می کنند. چیزی از بالا توجه تد را جلب کرد و ناگهان در زوایای نامناسبی خم شد و کلاهش را طوری تنظیم کرد که انگار چیزی اشتباه دیده و دیده شده است. این شوخی که به طور کامل از طریق پانتومیم بازیگر تد نایت بیان می‌شود، مدتی طول می‌کشد تا ثبت شود: سو آن نیونز، یک ارائه‌دهنده نظافت، یک آینه روی تختش دارد.

وایت ضربه ای مشابه به رز نیلوند، معبد سنت اولاف، مینه سوتا و دختران طلایی“سادگی پیچیده وایت در ابتدا برای بازی در نقش بلانش دورو انتخاب شد، در حالی که Rue McClanahan که وایت با او کار می کرد خانواده مامان، باید رز را بازی می کرد. در نهایت این دو بازیگر نقش‌هایشان را عوض کردند. جادو دنبال شد. وایت برخی از عناصر کلیدی شخصیت عمومی سو آن را به رز داد: رز خوش بین و سازگار است و همیشه آماده است تا آن لبخند صریح و خالی را بدرخشد. اما، با الهام از نوشتن تند نمایش، او نیز بسیار بیشتر از آن چیزی است که به نظر می رسد. رز تا زمانی که درخشان شود کدر است (یادتان می آید زمانی که حمام را خودش درست کرد؟). او تا زمانی که رقابتی شود کمک کننده است. او خوب است مگر اینکه از او عبور کنید.

اوایل دختران طلاییفصل 3، بلانچ به اشتباه رز، خرس عروسکی مورد علاقه فرناندو را به دیزی، یکی از اعضای گروه پیشاهنگی دختران می دهد. دیزی (با بازی جنی لوئیس) او را برای باج نگه می دارد. رز همانطور که فقط رز می تواند با این وضعیت برخورد می کند. او با ناراحتی می‌گوید: «اگر بعد از این همه سال عشق و دوستی، فرناندو و من مجبور به جدایی شویم، فقط باید آن را بپذیرم. «زندگی هر از گاهی دستی غیر دوستانه به شما می دهد. هیچ کاری نمی توانید در مورد آن انجام دهید.” و سپس، “حدس می زنم باید اینجا یاد بگیری” او ادامه داد و فرناندو را با یک دست و دیزی را با دست دیگر گرفت. “بعضی اوقات زندگی منصفانه نیست، بچه.” رز دختر را از در هل می دهد و فرناندو را در آغوش می گیرد و از شادی می درخشد.

همانطور که اغلب اتفاق می افتد دختران طلایی، لبخند رز همان چیزی است که شوخی را به تصویر می کشد. (همچنین نگاه کنید به: سفید مانند رز، که مکانیک “سیرک های شاه ماهی” را با چشمانی باز توصیف می کند که باعث می شود هم مک کلانهان و هم بی آرتور شکننده معروف شخصیت را خراب کنند.) رز همانطور که وایت نقش او را بازی می کرد، فقط خنده دار نیست. بیش از آنچه انتظار دارید همچنین فولاد و عجیب تر است. سنت اولاف از طریق خاطرات خود به مکانی برای رئالیسم جادویی تبدیل شد، رنگی و با نکاتی از روز نیمه تابستان. از طریق آن، همچنین، ممکن است به نظر برسد که کلیشه رز مطابقت دارد – مادربزرگ، خونگرم، مهمان‌نواز و خوشحال به خاطر توجهی که مردم به او می‌کنند – کشش شایسته او را به دست می‌آورد. بازی وایت از این نظر کمدی است که به عنوان یک کاتارسیس دوچندان می شود: گل رز یک پیروزی برای افرادی است که دست کم گرفته شده یا بیش از حد ساده شده اند. این یک هدیه برای کسانی است که سوء تفاهم شده است.

خود وایت، بازیگر و فعال، تهیه کننده و مجری، چنین هدیه ای را تقدیم کرد. او تمام زندگی حرفه ای خود را صرف پذیرش انتظارات نرم و پیچیده کردن آنها کرده است. در دهه 1950، زمانی که تهیه‌کنندگان زن کمیاب بودند، وایت شرکت کرد و کنترل خلاقانه‌ای بر کمدی کمدی خود داشت. در سال 2010، او تصویر عمومی خود را به عنوان “مادر بزرگ آمریکا” گرفت و او را مسخره کرد. در 88 سالگی، او در یک تبلیغ اسنیکرز بازی کرد که او را با نسل جدیدی از طرفداران آشنا کرد – تبلیغی که در آن فوتبال بازی می‌کند، خودش را بازی می‌کند و مرد جوانی را که با آن روبرو می‌شود مسخره می‌کند. در حین شنبه شب زنده به عنوان مجری کنسرتی که پس از آن برگزار شد – یک کمپین فیس بوک از برنامه درخواست کرد تا او را نیز در بر بگیرد – او به تماشاگران در استودیو دست به پیشرفت های جنسی زد. در 90 سالگی، او شروع به تولید و اجرای یک نمایش واقعی درباره جوک هایی کرد که توسط جوانان ناآگاه جذب می شد. در سن 97 سالگی، او در مورد عاشق شدن با رایان رینولدز، همکارش در او شوخی کرد پیشنهاد، روی آن بود. در 99 سالگی، او با یک رکورد جدید در آن منتشر شد: “شنیدم که رایان نمی‌توانست از پس کارها بربیاید.” اما رابرت ردفورد تنها کسی است.

او به کار خود ادامه داد. او به خلقت ادامه داد. او هنوز اذیت شده بود. الن دی جنرس در سال 2010 به وایت گفت: «نمی‌دانم دوست‌داشتنی‌تر از تو وجود دارد یا نه.» هدف این همه فداکاری ناکام ماند: «مبادا آنها را فریب دهم!» او با لبخندی تکرار نشدنی پاسخ داد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesKamagraen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsüiqos fiyat