آزمایشات ایالات متحده برای COVID برای Omicron بسیار کند است

[ad_1]

با توجه به هرج و مرج همه گیر که داشتیم، مطمئناً ممکن است اینطور به نظر نرسد، اما شکل اصلی SARS-CoV-2 کمی کند بود. هنگامی که ویروس وارد بدن ما می شود، معمولاً حدود پنج یا شش روز قبل از ظاهر شدن علائم می جوشد. در طی چند ماه از ظهور این نسخه غیرموجود ویروس، انواع جدیدی برای سرعت بخشیدن به جدول زمانی وارد شده است. پیش آگهی این تفاوت بین قرار گرفتن در معرض و علائم، که دوره کمون نامیده می شود، حدود پنج روز برای آلفا و چهار روز برای دلتا است. اکنون شایعه شده است که جدیدترین کودک در بلوک همه گیر، Omicron، ممکن است آن را به سه نفر کاهش داده باشد.

اگر این عدد معتبر باشد، احتمالاً این یک خبر بد است. تصور می‌شود که این زمان‌های پخت کوتاه‌تر نقش کلیدی در کمک به گسترش انواع ویروس کرونا دارند: به احتمال زیاد، هر چه دوره کمون کوتاه‌تر باشد، فرد سریع‌تر آلوده می‌شود و شیوع سریع‌تر شیوع می‌یابد. جنیفر نوزو، اپیدمیولوژیست در مرکز امنیت سلامت جان هاپکینز، به من گفت که دوره جوجه کشی کوتاه “کنترل ویروس را بسیار، بسیار، بسیار سخت تر می کند.”

این گزینه قبلاً دقیقاً شبیه آن است. در کمتر از یک ماه، Omicron به ده‌ها کشور نفوذ کرده است و تعداد موارد را به بالاترین حد خود رسانده است. اگر، همانطور که برخی دانشمندان گمان می کنند، این گزینه برای کپی سریعتر از درون ما آماده است – از جمله، به نظر می رسد، در بسیاری از افراد با حداقل مصونیت – زمان بسیار کمی برای شناسایی ویروس، مداخله با داروهای ضد ویروسی و جلوگیری از آن باقی می گذارد. انتشار دادن.

اینجا مکث کنید ما هنوز منصف هستیم هفته ها در مبارزه ما با Omicron و جمع آوری داده ها در مورد دوره های نهفتگی، که ممکن است در جمعیت های مختلف متفاوت باشد، یا تعیین اینکه دقیقا چگونه ویروس به سلول های ما حمله می کند، آسان نیست. اما علائم هشدار اولیه اینجا هستند – و همانطور که همکارم سارا ژانگ گزارش داد، ما به اندازه کافی برای عمل می دانیم.

بنابراین، همه اینها فوریت انجام آزمایشاتی را افزایش می دهد که می تواند به سرعت و با اطمینان Omicron را تعیین کند. Omay Garner، میکروبیولوژیست بالینی در سیستم بهداشت UCLA می گوید: «اگر Omicron دوره کمون کوتاه تری داشته باشد، با روشی که ما آزمایش می کنیم و با آن برخورد می کنیم، ویران می کند. اما آزمایش در ایالات متحده برای بسیاری کند، پرهزینه و به طرز وحشتناکی دست نیافتنی است. ما برای جهش ورودی Omicron آمادگی چندانی نداریم، نه تنها به این دلیل که نسخه جدیدی از ویروس کرونا است، بلکه همچنین به این دلیل که آماده است از یکی از بزرگترین آسیب‌پذیری‌ها در ابزارهای پیشگیری از عفونت ما استفاده کند. ویروس کرونا سریع‌تر می‌شود، به این معنی که ابتلا به آن سخت‌تر می‌شود.


پس از اینکه سازمان بهداشت جهانی در اواخر نوامبر Omicron را به عنوان یک نگرانی شناسایی کرد، به نظر می رسد که ویروس تقریباً در همه جا ظاهر شده است. محققان در حال ردیابی موارد این موضوع در مدارس، مراکز نگهداری از کودکان، هتل ها، دانشگاه ها، عروسی ها و بارها هستند. و آنها آن را در مهمانی های تعطیلات در دفتر پیدا می کنند، مانند رستورانی در اسلو، نروژ، جایی که حدود 80 نفر ممکن است Omicron را گرفته باشند یا به او خیانت کرده باشند.

در یک مقاله تحقیقاتی که اپیدمی اسلو را توصیف می کند، محققان خاطرنشان کردند که پس از این رویداد، علائم به سرعت ظاهر می شوند – معمولاً در حدود سه روز. حتی نگران‌کننده‌تر این است که تقریباً همه کسانی که گزارش داده‌اند اومیکرون را گرفته‌اند، گفته‌اند که در دو روز قبل از مهمانی واکسینه شده‌اند و آزمایش آنتی‌ژن منفی داشته‌اند. این یک سرنخ بود مبنی بر اینکه میکروب ممکن است به سرعت در انسان تکثیر شده باشد که نتایج آزمایش های سریع به سرعت منسوخ شد.

جدول زمانی توصیف شده توسط محققان نروژی مقدماتی است و ممکن است نماینده بقیه ما نباشد. اما به نظر می رسد که آنها با گزارش های اولیه و گاه حکایتی، از جمله برخی از آفریقای جنوبی، یکی از اولین کشورهایی که وجود Omicron را کشف و گزارش کردند، همزمان هستند. دوره‌های کمون کوتاه‌تر معمولاً منجر به عفونت‌های بیشتر می‌شود، که در زمان کمتری اتفاق می‌افتد زیرا افراد زودتر مسری می‌شوند و پیشگیری از انتقال بیشتر را دشوارتر می‌کند. آجی ستی، یک اپیدمیولوژیست در دانشگاه ویسکانسین-مدیسون، به من گفت که هنوز قبل از اعلام انکوباسیون کوتاه کردن مو، اطلاعات بیشتری در مورد Omicron می خواهد. او گفت، اما با توجه به رشد انفجاری این گزینه در تقریباً هر کشوری که با آن مواجه است، «منطقی است». در بسیاری از نقاط، موارد Omicron هر دو تا سه روز دو برابر می شود.

تعیین فاصله انکوباسیون واقعاً دشوار است. محققان باید شیوع های قابل توجهی مانند جشن کریسمس اسلو را دنبال کنند. سعی کنید بفهمید چه کسی چه کسی را آلوده کرده است. منتظر بمانید تا افراد زمانی که احساس بیماری می کنند گزارش دهند – همیشه متناوب زیرا علائم ذهنی هستند – سپس به طور ایده آل ببینید که آیا افراد تازه آلوده نیز ویروس را منتشر می کنند یا خیر. ارقام بسته به افرادی که درگیر هستند متفاوت خواهد بود: دوره های نهفتگی SARS-CoV-2 ممکن است بسته به وضعیت واکسیناسیون، شرایط اولیه سلامت، سابقه عفونت، سن و حتی دوز ویروسی که افراد با آن فوران کرده اند متفاوت باشد. برای پیچیده تر کردن مسائل، شروع علائم به طور متوسط ​​چندین روز از شروع سرایت عقب است. هنگامی که علائم زودتر شروع می شود، انتقال ممکن است دقیقاً به همان میزان دنبال نشود.

اگر دوره نهفتگی Omicron بدون شک کوتاهتر باشد، هنوز باید بفهمیم که چگونه حواس او پرت شده است. برخی از آن ممکن است در خود ویروس ذاتی باشد. پروتئین اسپایک Omicron دارای بیش از 30 جهش است که برخی از آنها، بر اساس انواع قبلی، می تواند به آن کمک کند محکم تر به سلول ها بچسبد و به طور موثرتری در داخل آنها خم شود. دو مطالعه آزمایشگاهی اخیر، که هیچ یک هنوز در مجلات علمی منتشر نشده اند، ممکن است به این روندها اشاره کنند. یکی از تیمی از دانشگاه هاروارد، نشان داد که یک ویروس بی ضرر طراحی شده برای نشان دادن سنبله Omicron بر روی سطح آن، به راحتی به سلول های انسانی در یک بشقاب نفوذ می کند. دیگری، از دانشگاه هنگ کنگ، دریافت که Omicron ده ها برابر سریعتر از دلتا در بافت استخراج شده از دستگاه تنفسی فوقانی ضرب می شود. این یافته ها لزوماً به آنچه در بدن واقعی اتفاق می افتد تبدیل نمی شوند، اما از این ایده حمایت می کنند که Omicron سرعت توربوشارژر جایی که به سرایت انباشته می شود. هر چه سریعتر این اتفاق بیفتد، ویروس سریعتر از فردی به فرد دیگر منتقل می شود. لیزا گرالینسکی، ویروس شناس در دانشگاه کارولینای شمالی در چاپل هیل، گفت: اگر این داده ها منتشر شود، “این می تواند انتقال سریع را توضیح دهد.”

افراد واکسینه نشده همچنان در معرض خطر هستند، اما این روند عواقب نگران کننده ای برای افراد واکسینه شده و مبتلایان به ویروس خواهد داشت، به خصوص اگر تشدید نشود. بسیاری از آنتی‌بادی‌هایی که علیه نسخه‌های قبلی ویروس کرونا تولید کردیم، Omicron را به خوبی تشخیص نمی‌دهند و نمی‌توانند آن را قبل از قرار دادن در سلول‌ها آزاد کنند. رایان مک نامارا، ویروس شناس در دانشکده پزشکی هاروارد، به من گفت، در نهایت، سیستم ایمنی که توسط واکسن یا عفونت آموزش داده شده است، “می رسد.” . مرض. اما راه اندازی این محافظت ها چندین روز طول می کشد و ممکن است به موقع برای جلوگیری از مراحل اولیه و اغلب قوی ترین انتقال به دست نیاید. هرچه سرعت Omicron سریعتر باشد، مزیت بیشتری در برابر دفاع بدن دارد.


تصویر Omicron هم از نظر میکروسکوپی در درون ما و هم به طور گسترده در جوامع ادغام می شود – شیب های شیب دار، شیب دار و شیب دار در رشد. این دو پدیده به هم مرتبط هستند: دوره کمون کوتاهتر به این معنی است که زمان کمتری برای تشخیص عفونت قبل از عفونی شدن وجود دارد. با Omicron، افرادی که فکر می کنند در معرض تماس قرار گرفته اند ممکن است نیاز به آزمایش زودتر و بیشتر برای ابتلا به ویروس در حال افزایش داشته باشند. و نتایج منفی آنها ممکن است داشته باشد حتی طول عمر کمتر ملیسا میلر، میکروبیولوژیست بالینی در UNC به من گفت که نسبت به سایر گزینه ها. این تست ها فقط تصویری از گذشته ارائه می دهند، نه پیش بینی آینده. ویروسی که به سرعت تکثیر می شود می تواند از آن خارج شود تشخیص داده نشد به بسیار بسیار قابل تشخیص در عرض چند ساعت-از صبح تا عصر، ممکن است نکات منفی باقی نماند.

این، به ویژه، ممکن است خبر بدی برای آزمایش‌های PCR باشد، که استاندارد طلایی در سراسر همه‌گیری بوده و برای تشخیص بسیاری از بیماران ضروری است. (خوشبختانه، به نظر می رسد اکثر تست های PCR Omicron را به خوبی تشخیص می دهند.) این تست ها باید قبل از بازگشت نتایج در آزمایشگاه پردازش شوند، فرآیندی که معمولاً حداقل چند ساعت طول می کشد، اما زمانی که منابع به شکل فعلی طولانی شوند، می تواند انجام شود. تا چند روز رشد کند در طول این مدت، Omicron می‌توانست از بدن یک نفر در فرد بعدی و دیگری بپرد. این یک قمار ویژه برای افرادی است که هیچ علامتی ندارند و هنوز منتظر نتایج خود هستند. هر چه ویروس سریعتر آلوده شود، سرعت آزمایش اهمیت بیشتری پیدا می کند.

آزمایش‌های سریع آنتی‌ژن در خانه، که می‌توانند بدون نسخه خریداری شوند و می‌توانند در حدود 15 دقیقه نتیجه دهند، می‌توانند برخی از شکاف‌ها را پر کنند. نتایج آنها همچنین با تاریخ انقضا سریع همراه خواهد بود، اما آنها همچنین سریعتر ظاهر می شوند و به طور بالقوه نمایش بهتری از آنچه در بدن اتفاق می افتد ارائه می دهند. همین الان.

اما تست های آنتی ژن سریع راه حل ایده آل نیستند. در مقایسه با آزمایش‌های PCR، زمانی که ویروس در سطوح نسبتاً پایین وجود داشته باشد، کمتر قادر به شناسایی ویروس هستند – به این معنی که ممکن است در ابتدای عفونت، هدف قرار دادن ویروس در حالی که در حال جوشیدن است، دشوارتر باشد، یا حتی ممکن است نتوانند آن را شناسایی کنند. در افرادی که از قبل مسری هستند. چندین متخصص به من گفته اند که نگران این هستند که برخی از آزمایش های آنتی ژن حتی برای شناسایی Omicron بسیار جهش یافته، چیزی که هنوز وجود دارد، زحمت بکشد. مشاهده شده از FDA

انسان‌ها را می‌توان مکرراً آزمایش کرد تا احتمال از دست دادن میکروب کاهش یابد، اما چنین استراتژی به سرعت غیرعملی می‌شود. نوزو گفت که نمی‌توانید به طور منطقی از مردم بخواهید که هر 12 ساعت یک بار آزمایش شوند. و محصولات هنوز به تعداد کافی برای پاسخگویی به چنین تقاضایی در دسترس نیستند. آنها همچنین بسیار گران هستند، که آنها را از دست بسیاری از آسیب پذیرترین جوامعی که بیشتر به آنها نیاز دارند، دور نگه می دارد. برخی از ایالت ها تست های سریع را به صورت رایگان ارائه می دهند، اما هنوز در اقلیت هستند. و طرح بازپرداخت محدود دولت بایدن تا سال آینده اجرایی نخواهد شد. در مقیاس بزرگ، عرضه آمریکا همچنان انبوه است و به میزان قابل توجهی کمبود دارد. نوزو گفت، این واقعیت، همراه با سرعت احتمالی Omicron، به این معنی است که “ما کسی را که آن را داشته باشد، دستگیر نخواهیم کرد.”

رفتار سریع واریانت احتمالاً اثرات موجی بزرگی در تنظیمات بالینی دارد. گارنر و میلر، که هر دو آزمایشگاه‌های بالینی را اداره می‌کنند، نگران هستند که افزایش آتی آزمایش‌ها نتایج را برای بیمارانی که نیاز به معاینه قبل از عمل جراحی دارند یا نیاز به تشخیص برای درمان دارند، به تاخیر بیاندازد. این امر می تواند به ویژه برای توزیع قرص های ضد ویروسی که مدت ها در انتظار آن بودیم برای درمان کووید مشکل ساز باشد، که باید در اوایل دوره بیماری مصرف شود تا به طور موثر از پیشرفت بیماری جلوگیری شود. افزایش ظرفیت آزمایشگاهی ممکن است آزمایش سایر پاتوژن ها را نیز به خطر بیندازد، از جمله آنفولانزا، که درست زمانی که سیستم های بهداشتی شروع به انحراف کرده اند، به جمعیت باز می گردد. گارنر در سرتاسر کشور گفت: «ما به اندازه یک سال پیش برای پریدن آماده نیستیم.

کارشناسان به من گفتند که مردم نباید آزمایش را رها کنند. با این حال، آنها در زمان و مکان استفاده از آنها، به ویژه برای تشخیص بیماران، تفاوت زیادی ایجاد خواهند کرد. اما سرعت Omicron یادآور سستی خود بشر در طول این همه گیری است. تاکنون، آزمایش‌ها تنها یک شبکه ایمنی متخلخل را ارائه کرده‌اند. در دوره Omicron، سوراخ ها حتی گسترده تر هستند. ما باید با دوبرابر کردن بیشتر اقدامات پیشگیرانه، شکاف ها را پر کنیم: استتار، واکسیناسیون، تهویه و متأسفانه کاهش سفر و ارتباطات. ویروس ها در واقع به خودی خود به این سرعت حرکت نمی کنند – آنها به میزبان های انسانی برای حمل آنها نیاز دارند. با این حال، اگر همه چیز به همان شکلی که هست باقی بماند، ما به حرکت آن برای زندگی ادامه خواهیم داد.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testibuy instagram followersistanbul duşakabinsu tesisatçısımarmaris escorthtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmayabancı dizi izleMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet