آخرین بهترین امید جلوگیری از تضعیف انتخابات است

[ad_1]

در این هفته، چندین جمهوری خواه بلندپایه ناگهان به اصلاح قانون بدنام سرشماری انتخاباتی 1887 علاقه مند شدند که روند تأیید نتایج انتخابات ریاست جمهوری را مشخص می کند. برجسته ترین در میان آنها میچ مک کانل، رهبر اقلیت سنا است، که روز چهارشنبه به شیوه متحرک معمولی خود گفت که قانون “بدیهی است که اشکالاتی دارد.” و من فکر می کنم ارزش بحث کردن را دارد.” سناتور جان تون، تازیانه او نیز گفت که اعضای گروه به این ایده باز هستند. یووال لوین، یک صدای سیاسی بسیار تأثیرگذار در میان جمهوریخواهان تشکیلات، از این ایده حمایت کرد نیویورک تایمز ستون، و همچنین برخی دیگر از نشریات محافظه کار.

واکنش رهبران دموکراتیک بسیار سرد بود. معاون رئیس جمهور گفت: “این راه حلی برای مشکل فعلی نیست، یعنی در حال حاضر در ایالات متحده ما به قوانین فدرال نیاز داریم که آزادی و حق هر آمریکایی برای دسترسی به برگه های رای و امکان رای دادن را تضمین کند.” کامالا هریس. او گفت PBS NewsHour. سخنگوی کاخ سفید گفت که دو لایحه دموکراتیک در حال بررسی، قانون آزادی رأی و قانون جان لوئیس، برای حفاظت از حق رأی در قانون اساسی، حاکمیت قانون و یکپارچگی انتخابات ما ضروری هستند. به نظر می رسد چاک شومر، رهبر اکثریت سنا، یکی از بسیاری از دموکرات هایی است که گشودگی حزب جمهوری خواه به اصلاحات ECA را ترفندی برای ایجاد تفرقه در دموکرات ها می داند.

دموکرات ها درست می گویند. اصلاح ECA به خودی خود یک راه حل محدود است که برای بسیاری از مشکلات در سیستم رأی دهی کافی نیست. شایعات جدید جمهوری خواهان در مورد اصلاحات ممکن است فقط یک ظاهر بدبینانه باشد. اما دموکرات ها هنوز باید پیشنهاد اصلاح ECA را بپذیرند.

ریک حسن، کارشناس قانون انتخابات در UC Irvine، به من گفت: «دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان باید دور هم جمع شوند و قانونی را تصویب کنند که خطر تقلب در انتخابات را برطرف کند. «این حتی فوری‌تر از سرکوب رأی‌دهندگان است که یک مشکل واقعی است. سرکوب رأی‌دهندگان یک مشکل است، اما خطر بزرگ‌تری که ما با آن روبرو هستیم از دست دادن بازنده‌های انتخابات است و این در صدر فهرست من است.»

قانون سرشماری تا قبل از 6 ژانویه 2021 یک موضوع نگران کننده – و دسیسه بود. این قانون عمدتاً در واکنش به انتخابات ریاست جمهوری مناقشه برانگیز سال 1876 تصویب شد، این قانون برای اطمینان از وجود فرآیندی برای تأیید برندگان انتخابات ریاست جمهوری طراحی شده بود. نژادها زبان مبهم قانون تقریباً از همان ابتدا مورد تمسخر قرار گرفت – یک سال پس از تصویب آن، یک دانشمند علوم سیاسی آن را “بسیار گیج کننده، تقریباً نامفهوم” نامید. چندین وکیل، از جمله جان ایستمن، متحد دونالد ترامپ که به طراحی کودتای کاغذی کمک کرد، می گویند که این کار خلاف قانون اساسی است.

در اکثر انتخابات ریاست جمهوری، زمانی که در نتیجه تردید وجود نداشت، کاستی های اتحادیه اروپا مشکلی نداشت. اما انتخابات 2020 کاستی‌ها را برجسته کرد، از جمله عدم اطمینان در مورد اینکه معاون رئیس‌جمهور در خارج از مراسم چه نوع قدرتی دارد. در بدترین حالت، این قانون می تواند به کنگره این فرصت را بدهد که رأی دهندگان منتخب را رد کند و در نهایت یک بازنده را در انتخابات ریاست جمهوری منصوب کند. اصلاحات معقول می‌تواند نقش معاون رئیس‌جمهور را روشن کند، و همچنین توانایی کنگره را برای به چالش کشیدن یا رد رأی‌دهندگان، به جز در شرایط شدید، صریح و محدود کند.

دموکرات ها به شدت در مورد خطرات نهفته در کمین ECA موافق هستند (اگرچه، همانطور که همکار من راسل برمن در سال گذشته گفت، برخی از محققان لیبرال از محدود کردن اختیارات معاون رئیس جمهور احتیاط می کنند، بنابراین کامالا هریس ممکن است به فرصتی برای جلوگیری از جوک های ترامپ نیاز نداشته باشد. انتخابات 2024). اما آن‌ها می‌خواهند اصلاحات ECA را با تغییرات دیگری، از جمله قوانین ضد جرایم، اقدامات ضد رأی‌گیری، اصلاحات مالی مبارزات انتخاباتی، تغییرات امنیت انتخابات و به‌روزرسانی و احیای عناصر کلیدی قانون حق رأی مرتبط ببینند.

منطق پشت این ارتباط ساده است – همه این ایده ها به هر طریقی به انتخابات مربوط می شود – و از نظر سیاسی هوشمندانه است. با گرد هم آوردن آن‌ها، آنها می‌خواهند بسته‌ای ایجاد کنند که چیزی را برای همه ارائه می‌دهد، و به اعضایی می‌دهد که می‌توانند در مورد یک ماده سردرگم باشند و دیگری را که دوست دارند. اگر اصلاحات ECA، با حمایت دو حزبی آن، از طریق یک فرآیند جداگانه انجام شود، رهبران نگران هستند که شانس قانونگذاری گسترده‌تر کاهش یابد.

اگر فکر می‌کنید حساب‌های گسترده‌تر اصلاً شانس دارند، این یک نگرانی منطقی است. اما دورنمای سنا برای تصویب قانون رای گیری جان لوئیس، تصویب شده توسط مجلس نمایندگان در ماه اوت، یا قانون آزادی رای سنا، تیره و تار است. سنگ مانع، مثل همیشه، فیلیباستر و میانه روها هستند که از آن محافظت می کنند. دموکرات ها 50 حامی از قانون آزادی رأی، از جمله کرستن سینما و جو مانچین، و قانون حقوق رأی جان لوئیس، که سینما و مانچین از آن حمایت می کنند، دارند. اما آنها 60 رای لازم برای بستن حساب های خود را ندارند و هیچ راه واقع بینانه ای برای رسیدن به آن ندارند.

با شروع سال 2022، دموکرات‌ها اخیراً از چشم‌انداز متقاعد کردن مانچین یا سینما به منظور اعمال تغییرات محدود در فیلی‌باستر فقط برای لوایح حق رای هیجان‌زده شده‌اند. دموکرات های میانه رو به تازگی تلاش دیگری برای فریب مانچین انجام داده اند. رهبران حزب بر این باورند که مک‌کانل اکنون اصلاحات ECA را آغاز می‌کند، فقط برای جلوگیری از دخالت مانچین، و شاید همینطور. اما بیا: ما قبلاً اینجا بوده ایم. مانچین تمایل دارد خارج از کاف صحبت کند و اظهارات مبهم به اندازه کافی برای الهام بخشیدن به امیداما او هرگز جلوتر نمی رود. ساکنان ویرجینیای غربی نسبت به هر گونه تغییر در فیلیباستر تردید دارند و در لحظات احساسی تر آن را رد می کنند و هرگز تسلیم لحظات مختصر آن نمی شوند. سینما کمتر پرحرف است، اما به همان اندازه ثابت است. این به این معنی است که انتخاب احتمالی دموکرات‌ها این است که اصلاحات ECA را دریافت کنند، نه اینکه سایر لایحه‌ها رای بدهند یا به هیچکدام نرسند.

برخی از حامیان اصلاحات ECA نگرانند که حتی اگر سومر به نحوی موفق شود مانچین و سینما را با اصلاحات در مقیاس بزرگ، از جمله به‌روزرسانی‌های ECA، موافقت کند و آنها را در یک رأی حزبی به سنا تحویل دهد (با تای‌بریک هریس) ، این یک پیروزی پیریک خواهد بود. ادوارد فولی، استاد حقوق در دانشگاه ایالتی اوهایو که یکی از حامیان برجسته اصلاحات ECA بود، به من گفت که مهمترین ویژگی اصلاحات ECA هیچ یک از جزئیات نیست، بلکه از طرف هر دو طرف حمایت می شود. هر دو طرف احساس تعهد بیشتری نسبت به آن دارند، گواهینامه بعدی ریاست جمهوری.

او گفت: «روشی که دموکرات‌ها دنبال می‌کنند، اصلاح یک طرفه دموکراتیک فیلیباستر است، به طوری که فقط دموکرات‌ها می‌توانند برای اصلاحات انتخاباتی رای بیاورند.» انصافاً این بوسه مرگ برای اصلاحات ECA است به این دلیل: هر چه به اصلاحات دیگر فکر کنید، اصلاحات ECA توسط هیچ یک از طرفین نمی تواند یک طرفه انجام شود، زیرا طرف مقابل اگر اتفاق بیفتد آن را نمی پذیرد. برق در 6 ژانویه 2025.

فولی ممکن است نسبت به چشم انداز جمهوری خواهان برای پیروی از اصلاحات خود در ECA بیش از حد خوش بین باشد، اما اگر جایگزین این باشد که قانون تهدیدآمیز را ترک کند، به نظر می رسد که قمار ارزش آن را دارد. و زمان بسیار مهم است: هرچه زودتر انتخابات میان دوره ای در سال 2022 برگزار شود و جمهوری خواهان به شانس خود برای پیروزی اعتماد بیشتری داشته باشند، ایجاد تغییرات دشوارتر خواهد بود.

اگر سومر اصلاحات ECA را با خطر قانون حقوق رای جان لوئیس و قانون آزادی رای تصویب کند، بسیاری از اعضای حزب او او را به دلیل کنار گذاشتن اصلاحاتی که از حقوق رای سیاه پوستان آمریکایی محافظت می کند، محکوم خواهند کرد. اتهام منصفانه است و عدم تصویب هر یک از این لوایح نتیجه وحشتناک دولت و سیاست است. اما این فاجعه قبلا اتفاق افتاده است. حزب کنترل یکپارچه کنگره را با تصویب لایحه مردم آغاز کرد، یک لایحه طولانی و اشتباه ارتباطات که رهبران هیچ برنامه واقع بینانه ای برای تصویب آن نداشتند. سپس مجلس سنا ماه ها در مذاکرات زیرساختی غرق شد، که بسته بسیار بزرگی را تولید کرد اما (تا کنون) در پیش نویس دوم و بزرگ شکست خورد. دلیل اینکه حزب خود را در معضل کنونی می بیند این است که هرگز به خود زحمت نداده است که رویکردی جدی برای مبارزه با سرکوب رأی دهندگان داشته باشد.

فرد ورتایمر و نورم آیزن، دو طرفدار اصلاحات، نوشتند: «صرف نظر از اینکه چقدر خوب فکر شده یا حتی ضروری باشد، روشن کردن زبان ECA با بحران دموکراسی که ملت ما با آن مواجه است مقابله نخواهد کرد. واشنگتن پست در پنجشنبه اول از همه، ما به اصلاحات در حق رای نیاز داریم.» آنها درست می‌گویند که اصلاحات ECA فقط به برخی مسائل محدود می‌پردازد، اما اگر دموکرات‌ها نتوانند به هر آنچه می‌خواهند برسند، نباید این احتمال را رد کنند. بدست آوردن چیزی

این بدان معنا نیست که آنها باید قبول کنند هر چه. مک کانل روشن نکرده است که ECA چه نوع اصلاحاتی را می خواهد انجام دهد، و پیشنهادی که دستان هریس را در سال 2025 بدون هیچ محدودیتی برای کنگره ببندد، در واقع می تواند بدتر از هیچ باشد. دموکرات ها در مجلس نمایندگان در حال کار بر روی پیشنهاد خود هستند، اما جمهوری خواهان تاکنون مبهم بوده اند. تنها راه برای یافتن آنچه ممکن است، مذاکره است، و اگر مک‌کانل پیشنهاد شکننده‌ای ارائه کند و معلوم شود که بلوف‌کننده است، حتی ممکن است به سومر کمک کند تا منچین را برای نوعی برش فیلی‌باستر به دست آورد. بعید است که این به خط پایان قانون آزادی رأی منتهی شود، اما احتمال نزدیک‌تر شدن هر سناریویی که در آن منچین و سینما به اصلاح قانون فیلیباستر نزدیک‌تر می‌شود، نیست.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر