واشنگتن – برنی ساندرز برنده نیوهمپشایر دموکرات اولیه با بیش از یک چهارم آرا.

او کمتر نمایندگان از پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Indiana.

پس چرا بسیاری از مرکز-چپ دموکرات ها نگران است که خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی مورد علاقه را به نفع نامزدی?

چرا که در حال حاضر وجود دارد بیش از حد بسیاری از نامزدهای این حزب در مرکز خط تقسیم تا بقیه رای دادن.

“هر بار که یک “نسیم جایگزین’ محو دیگری ظهور” دن فایفر که در کار باراک اوباما در سال 2008 به کمپین گفت: در پادکست خود را روز بعد از مقدماتی نیوهمپشایر. “نظر نماینده تخصیص او را در یک موقعیت قوی است.”

قبل از رای گیری آغاز شد و در آیووا در این ماه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به حال قوی ترین پتانسیل ائتلاف به شکست ساندرز به عنوان مورد علاقه از آمریکایی های آفریقایی تبار و سفید و تعدیل می شود و رای دهندگان.

ایالات متحده آمریکا امروز/ایپسوس نظرسنجی: برای رای دهندگان برنی ساندرز outranks دیگر دموکرات – و مغلوب ساختن پیشی جستن در ارزش های همدلی

اما بایدن در آمد چهارم در آیووا. او قرار می گیرد ملال انگیز پنجم در نیوهمپشایر پس از از دست دادن میانه رو و رای دهندگان به Buttigieg و مینه سوتا بهداشت ، ctq. و نظر سنجی های ملی آغاز کرده اند برای نشان دادن یک قطره در بایدن حمایت از آمریکایی های آفریقایی تبار.

مت گراسمن, مدیر موسسه سیاست عمومی و تحقیقات اجتماعی در دانشگاه ایالتی میشیگان گفت: این دور از روشن است که هر کس دیگری می تواند بازسازی پتانسیل برنده شدن ائتلاف بایدن بود.

“برنی در حال اجرا است 2nd میان رای دهندگان سیاه & 1st میان اقلیت” گراسمن توییتی چهارشنبه. “او همچنین #1 2nd انتخاب بایدن رای دهندگان.”

ساختمان یک ائتلاف

Buttigieg برنده گسترده ترین پشتیبانی در میان انواع مختلف رای دهندگان در آیووا و نیوهمشایر. اما در بیشتر نژادی متنوع متحده از نوادا و کارولینای جنوبی که رای اواخر این ماه Buttigieg را به خود جلب حمایت بیشتر از رای دهندگان از رنگ از نظرسنجی ها نشان می دهد او در سراسر کشور.

Klobuchar, نیز, نیست در عین حال قوی نشان درخواست تجدید نظر به رای دهندگان آمریکایی. و او مجبور نیست به عنوان بزرگ یک کمپین سازمان به عنوان Buttigieg که به پایان رسید در بالای دو با ساندرز در آیووا و نیوهمشایر.

که به طور بالقوه برگ حداقل سه سناریو های مختلف با توجه به کهنه دموکراتیک استراتژیست های ویلیام Galston و ایلین Kamarck.

به اندازه کافی از حامیان بایدن و ماساچوست ایالت الیزابت وارن می تواند تغییر حمایت خود را به یکی از سه مانكن در نیوهمپشایر – Sanders, Buttigieg یا Klobuchar.

قبل از آنها بودند رقبا: در یک دبیرستان مقاله Buttigieg ستایش ساندرز’ ‘مرزی’ سیاست است.

یا سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار است که رقابت در چهار متحده است اما هزینه های به شدت در ایالات متحده است که رای 3 مارس می تواند ظهور به اندازه کافی با پشتیبانی پس از سه شنبه به سرب.

همچنین این احتمال وجود دارد در این مسابقه باقی مانده است یک درهم و برهم کردن تمام راه را به ماه ژوئن با هیچ کاندیدایی اکثریت نمایندگان قبل از کنوانسیون ملی در ماه جولای Galston و Kamarck نوشت: در یک تجزیه و تحلیل پنج شنبه.

خواهد بود که دموکراتها اول میانجیگری کنوانسیون در سال 68

بیشتر: بلومبرگ پس از سرزنش پایان ‘redlining’ در سال 2008 مسکن سقوط

اکثر دموکرات ها نیست ‘لیبرال’

در 20 سال گذشته سهم دموکراتیک و دموکراتیک متمایل ثبت نام رای دهندگان که خود را توصیف به عنوان “لیبرال” یا “بسیار لیبرال” افزایش یافته است و از 27 درصد در سال 2000 به 47 درصد در سال 2019 با توجه به مرکز تحقیقات پیو.

اما کمی بزرگتر به اشتراک گذاری دموکراتیک رای دهندگان هنوز نظر خود را به عنوان متوسط (38%) و یا محافظه کار (14%).

که باعث می شود این حزب خیلی بیشتر ایدئولوژیک متنوع از ایران. حدود دو سوم از جمهوری خواه یا حزب جمهوری خواه متمایل ثبت نام رای دهندگان خود را محافظه کار با توجه به پیو.

“من یک میانه رو دموکرات. من نمی مترقی. من فکر می کنم برخی از چیزهایی که او در مورد این است که فقط از نظر مالی غیر واقعی گفت:” استیو Nadeau یک بایدن فن از ماساچوست در مورد Sanders. “این بیش از حد رادیکال.”

دموکرات و دموکرات با تکیه به رای دهندگان به اشتراک گذاری مشابه نگرش در طیف گسترده ای از ارزش ها و برخی از مسائل خاص. اما یک تفاوت وجود دارد از شدت. برای مثال بسیاری از دموکرات ها در حمایت از ساخت شهریه رایگان در دانشگاه های دولتی و ایجاد یک دولت-اجرای برنامه بیمه درمانی. اما حامیان ساندرز و وارن ترین احساس به شدت در مورد آن طرح و با توجه به ژانویه نظرسنجی که توسط مرکز تحقیقات پیو.

در شروع سال بایدن به حال استفاده در میان محافظه کار و معتدل و دموکرات. لیبرال دموکرات تقسیم شدند در میان نامزدهای متعدد. بسیار لیبرال دموکرات دقت ترجیح ساندرز بیش Warren, نظرسنجی پیو نشان می دهد.

اما بایدن و وارن موفق به پیروزی بسیار پشتیبانی از زمانی که رای گیری آغاز شد.

`یک طرح برای مبارزه با’: چگونه الیزابت وارن تصادفا در نیوهمپشایر و طرح خود را برای مسافت های طولانی’

نظرسنجی های خروج در نیوهمپشایر نشان می دهد ساندرز برنده 46 درصد از “بسیار لیبرال” رای دهندگان. او و Buttigieg رقابت به شدت برای “تا حدودی لیبرال” رای دهندگان. Buttigieg و Klobuchar گره خورده در میان تعدیل می شود.

که در سمت چپ ساندرز در بالای زمینه با 26 درصد با وجود این واقعیت است که 53 درصد از نیوهمپشایر دموکرات حمایت یا Buttigieg, Klobuchar یا بایدن.

“آن را می گوید زیادی در مورد زمان Dem امور است که برنی ساندرز به احتمال بسیار بهتر از برنده شدن نامزدی پس از پیروزی 26 درصد آرا در NH از او پس از برنده شدن 60 درصد از چهار سال پیش آن را ایم” دیوید Wasserman, یک تحلیلگر سیاسی در بگمارند طبخ سیاسی گزارش.

برنده با یک اقلیت آرا

که باعث بهت و حیرت در میان برخی از دموکرات ها. وجود نگرانی که ساندرز نمی تواند به عنوان قوی در انتخابات پارلمانی نامزد در برابر تهمت و ساندرز نامزد می تواند آن را سخت تر برای دموکرات ها از نوسان کنگره مناطق که برنده حزب جناح اکثریت مجلس در سال 2018 است.

“من می دانم که وجود دارد وحشت در میان برخی از محله های حزب دموکرات در مورد برنی ساندرز چرا که او دارای یک پایه و او از منابع برای رفتن بر روی” جانباز دموکراتیک استراتژیست دیوید اکسلراد گفت: در پادکست چهارشنبه.

اکسلراد اضافه شده که ساندرز باید نگران است که او نشان نداده او می تواند رشد خود را پایه.

“این سخت است به 25 درصد راه خود را برای نامزدی حزب دموکرات” اکسلراد گفت.

دموکرات ها صورت تا حدودی وضعیت مشابه به آنچه خواهان از طریق رفت و در سال 2016 با شلوغ زمینه از نامزدها. مغلوب ساختن پیشی جستن شد ایران نامزد با وجود این واقعیت است که تنها 23 درصد از رای دهندگان جمهوری خواه به طور مداوم او را پشتیبانی می کند از شروع نامزدی فرایند از طریق آوریل سال 2016 با توجه به نظرسنجی پیو.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن کمک کرده بود توسط این واقعیت است که بر خلاف دموکرات نامزدی مسابقه بسیاری از کشورهای اهدا همه نمایندگان به رای بالا گیرنده به جای تقسیم و آنها را متناسب. مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مثال برنده تمام کارولینای جنوبی نمایندگان با وجود گرفتن کمتر از یک سوم اولیه رای دادن.

گام بعدی برای وارن: چگونه الیزابت وارن تصادفا در نیوهمپشایر و طرح خود را برای مسافت های طولانی’

در نیوهمپشایر در مقابل ساندرز و Buttigieg هر برنده نه نمایندگان با وجود ساندرز’ 1.3 درصد پیروزی بر Buttigieg.

اما اگر ساندرز می شود یک نماینده رهبری دموکراتها متناسب تخصیص نمایندگان می تواند آن را دشوار برای دیگران به او را گرفتن.

که می تواند اتفاق می افتد در روز سه شنبه هنگامی که یک سوم از نمایندگان در خطر است, با توجه به فایفر. اگر ساندرز برنده کالیفرنیا با هشت تا ده درصد, او می تواند خالص 100 بیشتر نمایندگان بیش از دیگران دریافت کنید. غلبه بر این مزیت نیاز به نامزد دیگری ندارد و فقط ضرب و شتم او را در دیگران متحده اما انجام این کار با یک اکثریت بزرگ.

اگر Warren, بایدن, Klobuchar, Buttigieg و بلومبرگ هنوز تمام رقابت در سه شنبه Sanders می تواند به طور موثر قرار دادن تا نامزدی توسط آوریل 1 فایفر پیش بینی کرد.

‘به مبارزه طلبیده انتظارات’: ctq را نیوهمپشایر تعجب به معنی یک جنگ جدید برای پول و توجه

حمله ساندرز

ساندرز نیز بهره مند از این واقعیت است که او نمی شده است موضوع به یک پایدار حمله. وارن نشده رفته و بعد از او در رقابت برای حزب لیبرال ترین رای دهندگان.

انتقاد از مرکز-چپ ممکن است افزایش به ویژه در طول ساندرز’ دفاع از مدیکر برای همه است. پس از نیوهمشایر بایدن و میلیاردر تام Steyer باید گفت ساندرز نیاز به بهتر توضیح دهید که چگونه او را برای طرح خود را به جای بیمه های خصوصی با دولت در اجرای برنامه است.

“دیگران می گویند آن را مدیکر برای همه یا هیچ” Buttigieg می گوید در نوادا آگهی. “من تایید این پیام را برای گفتن انتخاب با شما باشد.”

نوادا بیشتر از لحاظ سیاسی قدرتمند اتحادیه کازینو کارگران آشپزی, اتحادیه اروپا کاهش یافته است به حمایت از یک نامزد. اما هشدار داد که اعضای بیمه آنها را تحت مدیکر برای همه ممکن است به عنوان خوب به عنوان اتحادیه-مذاکره برنامه.

ماندن خنثی: نوادا قدرتمند آشپزی اتحادیه نخواهد تایید دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی

ساندرز دقت از دست نوادا به کلینتون در سال 2016. او ساخته شده گسترده کمک رسانی به لاتین پس از رای دهندگان.

ساندرز خرد شده بود اما توسط کلینتون در ایالت کارولینای جنوبی اولین ایالتی قابل توجهی از آمریکایی های آفریقایی تبار مردم به رای دادن.

چشم انداز خود را هنوز هم در معرض خطر احتمال از یک نامزد و برنده شدن در یک سهم بزرگی از رای به گفته تحلیلگران در دانشگاه ویرجینیا مرکز سیاست است. اما این تهدید را تا حد زیادی کاهش یافته با بایدن مبارزات.

و Steyer است به شدت استقبال آفریقایی جامعه آمریکا در کارولینای جنوبی که در آن سیاه و رای دهندگان را تشکیل می دهند در حدود 60 درصد از رای دهندگان دموکرات. او با حمایت برخی از آمریکایی های آفریقایی تبار فعالان از جمله ادیت کودک, کارولینای جنوبی, زن با اعتبار محبوب “اخراج کردن! آماده برای رفتن!” شعار که شد از ویژگی های اوباما در مبارزات انتخاباتی سال 2008.

“برای ساندرز” نوشت: در این مرکز Kyle Kondik و جواد مایل کلمن., “دوام بیشتر نامزدها باقی می ماند بهتر است موقعیت خود را.”

چه دولت بعدی است: هنگامی که در حال 2020 انتخابات ریاست جمهوری مقدماتی?

حتی قبل از آیووا و نیوهمپشایر موفق به باد افشان زمینه مرکز-چپ نامزدها به یک آشکار چلنجر به Sanders, دموکرات, Mike Rosler نگران در مورد اینکه آیا این حزب می تواند غلبه بر اختلافات داخلی.

“این دموکراتها به از دست دادن تا زمانی که وجود دارد هیچ اصطکاک و مبارزات داخلی,” Rosler یک زن 44 ساله پژوهش دانشمند از ماساچوست گفت: در ژانویه رویداد برای بایدن در نیوهمپشایر. “اگر رای است متلاشی آن unwinnable برای مغلوب ساختن پیشی جستن و آن را به سازمان ملل متحد losable برای دموکرات ها. من فکر می کنم آن را تنها می تواند خود را شکست داد.”

کمک: Joey پادگان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im