چرا ما شکستن الماس شاهزاده coronavirus قرنطینه? “چیزی چپ چپ رفت’

یک مقام بهداشتی در موسسه ملی بهداشت روشن تصمیم به تخلیه صدها نفر از مسافران آمریکایی از coronavirus آلوده الماس شاهزاده Cruises کشتی – 14 از آنها آزمایش مثبت برای ویروس.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی سلامت گفت: ایده اصلی برای نگه داشتن مردم با خیال راحت قرنطینه در کشتی نبود غیر منطقی. اما حتی با قرنطینه روند در کشتی, ویروس, انتقال هنوز هم رخ داده است.

ژاپنی ها وزارت بهداشت گفت: تعداد موارد تایید روی الماس شاهزاده رسیده بود 454.

“آن را به عنوان معلوم شد که بسیار موثر در جلوگیری از گسترش در کشتی” Fauci گفت: ایالات متحده آمریکا امروز هیئت تحریریه و خبرنگاران دوشنبه. هر ساعت یکی دیگر از چهار یا پنج نفر آلوده شدن.

قرنطينه و انزوا و مستندات: می توانید آنها را متوقف coronavirus?

قرنطینه در کشتی برنامه ریزی شده بود به پایان Feb. 19 و کسانی که به آمریکا از چند روز پیش از پایان قرنطینه احتمالا مجبور به راه اندازی مجدد ساعت در 14 روز در قرنطینه.

شاهزاده خانم, کشتی, کشتی حامل 2,666 مهمانان و 1,045 خدمه هنگامی که آن را تنظیم بادبان بود و قرنطینه پس از 10 مورد از coronavirus گزارش شد Feb. 4. حدود 380 آمریکایی ها بودند در کشتی کروز.

“قرنطینه روند شکست خورده” Fauci گفت. “من می خواهم به sugarcoat آن کنید و سعی کنید به دیپلماتیک در مورد آن, اما آن شکست خورده است. مردم آلوده شدن در آن کشتی. چیزی چپ چپ رفت که در روند quarantining در آن کشتی. من نمی دانم آنچه در آن بود, اما بسیاری از مردم با آلوده کردم که کشتی.”

مسافران آموزش داده شد برای اقامت در سوئیت یا کابین در قرنطینه. کسانی که در داخل کابین با هیچ پنجره یا هوای آزاد, دسترسی قادر به رفتن بر روی عرشه تا یک ساعت و نیم است اما تا به حال به ماندن حداقل 3 فوت از مسافران همکار, مت اسمیت, وکیل حقوق خانواده از ساکرامنتو کالیفرنیا گفت: ایالات متحده آمریکا امروز چند روز به قرنطینه. وعده های غذایی بودند کاهش یافته است در درب توسط خدمه کشتی.

خدمه نیز توزیع ماسک و دماسنج و مسافران خواسته شد تا خود را به درجه حرارت و گزارش قرائت بالای 99.5 درجه اسمیت گفت. مشترک coronavirus علائم شامل تب و سرفه و تنگی نفس.

وزارت امور خارجه هماهنگ با وزارت بهداشت و خدمات انسانی و دیگر سازمان ها را به مسافران به ایالات متحده آمریکا, آن را سخت برای تماس را در وهله اول, اما آن را سخت تر پس از 14 مسافر آزمایش مثبت برای ویروس.

مسافران تصور می شد به توان منفی قرار داده و به روند تخلیه. به عنوان آنها در اتوبوس آماده ترک, تست برگشتم مثبت است.

Fauci توضیح وجود دارد یک انتخاب: باید این افراد ماندن در ژاپن و یا باید آنها را به پرواز در می خانه ؟

مسافران در نهایت سوار پروازهای صفحه اصلی. آلوده و مثلا پرواز در مناطق جداگانه از هواپیما. آلوده بودند در یک منطقه Fauci به عنوان شبیه به یک مهار آزمایشگاه.

برای تماس با وضعیت استرس زا کتمان حقیقت خواهد بود.

“بسیاری از آنها افراد مسن; بسیاری از آنها تا به حال شرایط اساسی,” Fauci گفت. “آنها فقط می خواستم به خانه و ما احساس می شد به اندازه کافی امن در هواپیما به آنها را به خانه بدون آلوده کردن هر کس دیگری.”

‘خوشحالم که رفتن به خانه’: مسافران در coronavirus-قرنطینه کروز جزئیات ما تخلیه

Fauci گفت: مقامات بهداشت در حال انتظار مثبت آزمون و او نمی شود جای تعجب نیست اگر تعدادی از آلوده evacuees معلوم شد که بالاتر از 14.

همه مسافران تصمیم به ترک کشتی. اسمیت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز او در حال برنامه ریزی برای گرفتن پرواز چارتر به آمریکا

“ما فکر می کنیم که راه آنها در حال دست زدن به این است که امن نیست” اسمیت گفت شنبه. “آنها می خواهند را به صدها نفر از مردم این کشتی قبل از قرنطینه در اینجا تکمیل شده است و بدون آنها همیشه در حال آزمایش است و آنها می خواهند به پرتاب آنها را در اتوبوس با هم و سپس یک هواپیما و سپس آنها را به زور به خدمت یکی دیگر از 14 روز در قرنطینه تحت شرایط ناشناخته است.”

کمک: لایحه Keveney هانا Yasharoff مورگان Hines کورتیس, Tate, Jayme Deerwester و جولیا تامپسون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>