به عنوان مناطق در سراسر شهرستان mull بازگشت به مدرسه برنامه های کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany گفت: در طول پنج شنبه در نشست خبری که “علم باید در راه ایستاده” از بازگشایی مدارس.

“رئیس جمهور گفت: جملهای است که او می خواهد مدارس باز” McEnany گفت. “هنگامی که او می گوید او به معنی باز کردن و تمام بچه ها که قادر به حضور در هر روز در مدرسه خود را. علم باید در راه ایستاده از این است.”

وزارت امور خارجه و مقامات فدرال و مقامات بهداشت بارها و بارها گفت: علم باید چه دیکته بازگشایی استراتژی در طول بیماری همه گیر.

با وجود جدید COVID-19 موارد بالا رفتن سرسام آور در سراسر کشور McEnany بعد در ادامه می گویند علم “است که در کنار ما اینجا” و تشویق متحده به “فقط به سادگی به دنبال علم باز مدارس ما” به ظاهر تناقض اولیه باز کرد که “علم باید در راه ایستاده” از قرار دادن دانش آموزان در کلاس های درس.

بزرگ بحث: با COVID-19 موارد خونتان در تگزاس باید مدارس بازگشت از طریق عملا و یا در فرد ؟

روز پنجشنبه ایالات متحده گزارش داد بیش از 70,000 جدید COVID-19 نفر در یک روز یک رکورد از همه گیر آغاز شده و ثبت مرگ, شمارش دیده می شد در فلوریدا و تگزاس و کارولینای جنوبی, واشنگتن پست گزارش شده است. پنج شنبه مشخص شده تنها-بالاترین روز جدید COVID-19 موارد و مرگ و میر در تگزاس; منطقه هوستون در حال حاضر سخت ترین ضربه بزرگ مترو در آمریکا است.

هوستون ISD بزرگترین مدرسه در منطقه تگزاس اعلام کرد این هفته آن را بازگشت به مدرسه تقریبا برای اولین بار در شش هفته قبل از از سرگیری چهره به چهره آموزش. دیگر هوستون-منطقه مناطق مانند فروتن و بهار ISD خواهد شروع سال تحصیلی در کلاس های حضوری با گزینه ای را برای آموزش مجازی.

McEnany بیانیه درو از خشم مردم در سراسر کشور است.

McEnany بعد از آن در دفاع از خودش در برابر واکنش شدید که منجر به حتی بیشتر انتقاد از کاربران رسانه های اجتماعی.

rebecca.hennes@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de