چه defunding پلیس در تگزاس می تواند مانند نگاه

Defunding پلیس در تگزاس ؟

سه شهرستان آستین councilmembers پرده برداری کرده اند خود را آخرین تلاش برای قرار دادن پول در دست کارگران آنها می گویند بهتر است مجهز به رسیدگی به برخی تماس های بهتر از Austin افسران پلیس. پیشنهادات خود جلب کرد انتقاد از هوستون رئیس پلیس هنر اکودو که قبلا ریاست اداره پلیس در آستین.

Councilmembers Leslie, استخر, گرگ کسر و جیمی Flannigan هر ارسال جداگانه جزئیات طرح ایده های خود را با توجه به Austin American-Statesman. کسانی که طرح های پیشنهادی عبارتند از:

  • حرکت پول از دانشکده افسری کلاس به خشونت پناهگاه بی خانمان, خدمات, خدمات بهداشت روانی
  • شکستن اختلافات درون آستین PD برای ایجاد جداگانه غیر نظامی به رهبری بخش با تمرکز بر انواع جرایم از قبیل تحقیقات گشت و استانداردهای حرفه ای
  • پایین آوردن اضافه کاری و سوار گشت بودجه
  • برش بودجه برای Austin PD تیم ملی بمب و دریاچه گشت

این پیشنهادات می تواند به جلو و نزدیک به 100 میلیون دلار دور از آستین PD. آنها پس از در حال حاضر به اتهام افسران پلیس در مینیاپولیس کشته سابق هوستون ساکن جورج فلوید در یک رویارویی خشونت آمیز بیش از یک اتهام جعلی $20 bill.

“من فکر می کنم آن را واقعا مهم برای جامعه به درک و برای ما به عمل در راه است که نشان می دهد که این در مورد کاهش آسیب و کاهش خشونت و است که بخش بزرگی از دلیل ما در حال تلاش برای تغییر امنیت عمومی بودجه از آنجا که ما می خواهیم همه چیز را امن تر” کسر گفت: با توجه به روزنامه.

در حالی که اصلاحات مانند این در حال ساخت راه خود را از طریق Austin در شورای شهر هوستون با کنتراست افزایش یافته است و بودجه آن را برای اداره پلیس با توجه به برنج / مهربانتر موسسه پژوهش شهری. تگزاس مرکزی طرح نیز جلب آتش از اکودو.

“رویکرد به بی خانمانی بود نه یک موفقیت بزرگ در حال حاضر این؟” اکودو توییتی صبح روز چهارشنبه. “مردم چه بوده است یکی از بزرگترین و امن ترین شهرستانها در امریکا باید آماده برای نتایج است که مطمئن شوید که به دنبال.”

در هوستون شهردار سیلوستر ترنر ادعای این شهرستان در کمبود افسران پلیس یک آرگومان استفاده شده در بخشی به دفاع از این شهر نزدیک به 1 میلیارد دلار بودجه برای پلیس. HPD را تخصیص افزايش دو برابر نرخ بقیه شهر در تازه ترین بودجه مصوب هوستون شورای شهر با توجه به هوستون کرونیکل.

jay.jordan@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>