‘ما باقی بماند’: الیزابت وارن می گوید یک زن در نهایت تبدیل شدن به رئیس جمهور

واشنگتن – سن. الیزابت وارن در مصاحبه ای گفت: پنج شنبه شب که او ایمان یک زن انتخاب خواهد شد به کاخ سفید چون زنان “باقی بماند.”

MSNBC را Rachel Maddow فشرده وارن در مورد چگونه مردم ممکن است احساس کنند در مورد رها کردن اینکه آیا آنها حامیان یا نه.

“اگر هیلاری کلینتون نمی تواند برنده هنگامی که او می شود نامزدی و پس از آن شما می توانید نامزدی و نه می تواند کامالا هریس و نه می تواند ctq و نه می تواند کریستن جیلیبرند من فکر می کنم بخشی از آنچه امروز در جریان است زنان این کشور مانند” خوب راستش اگر یک نفر نیست برای رفتن به هر یک از آنها اجازه دهید واقعی.’ آیا این درست است که نمی توان آن را زن همیشه؟” Maddow پرسید. “ما فقط رفتن برای اجرا, شما می دانید, مردان سفید در اواخر دهه هفتاد در برابر هر یک از دیگر هر دو طرف و این که همه ما می توانید انجام دهید؟”

Maddow گفت: وارن رها کردن احساس مانند یک “ناقوس مرگ” از داشتن یک رئیس جمهور زن در “ما” طول عمر.

عنصر زن ستیزی’: پلوسی دیگران ضجه و زاری کردن که وارن خروج برگ ریاست جمهوری به مردان

وارن پاسخ داد: “اوه خدا. لطفا هیچ. که نمی تواند حق.”

“این نمی تواند پاسخ صحیح” او ادامه داد.

وارن گفت که او متوجه اهمیت مبارزات انتخاباتی او و در نهایت داشتن یک زن رئیس جمهور هنگامی که او را دیدم صحبت به تمام زنان شاغل او ستاد انتخاباتی پنج شنبه پس از او کاهش یافته است.

آنها گفتند: “با تشکر از شما برای بودن های هوشمند و ساخت آن خوب است. با تشکر از شما برای صحبت کردن بیش از مردان گاهی اوقات چون من لعنتی خسته از همیشه داشتن آن راه دیگر بروید.”

وارن گفت: آن را برای رفتن به “کمی طولانی تر” قبل از اینکه یک زن توسط رئيس جمهور انتخاب شد.

“ما می دانیم که ما می توانیم یک زن در کاخ سفید هنگامی که ما در نهایت انتخاب یک زن به کاخ سفید!” او بانگ زد بعد اشاره کرد که منتقدان در گذشته را رد کرد و یک کاتولیک انتخاب شدن تا زمانی که رئیس جمهور جان اف کندی و آنها ادعا کرد که ایالات متحده نمی خواهد انتخاب یک مرد سیاه و سفید تا زمانی که رئیس جمهور باراک اوباما.

‘ما همه بیلی’: الیزابت وارن سگ می رود ویروسی پس از سرقت یک burrito

وارن گفت: “باقی بماند.”

آن را اشاره به شعار “با این وجود او همچنان ادامه داشت” نظر توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., با اشاره به وارن اعتراض به مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب جف جلسات به عنوان دادستان کل. آن را تبدیل به یک فریاد حمایت طلبی برای بسیاری از دموکرات ها.

“ما نمی توانیم از دست دادن امید بیش از این است. ما نمی توانیم امید را از دست بدهند چرا که تنها راه ما را تغییر است و ما به عقب بر گردیم تا فردا ما به عقب بر گردیم در مبارزه” وارن گفت: از پایان نامزدی او را

تشکر. Tulsi Gabbard D-HI., تنها زن نامزد سمت چپ در سال 2020 نژاد هر چند او تنها دریافت کرده است دو نماینده از ابتدایی فصل را آغاز کرده است از ساموا. او در نظرسنجی بالای 1% در هر اخير ملی نظرسنجی.

هنگامی که وارن gaggled با خبرنگاران در مدت کوتاهی پس از او کاهش یافته است صبح روز پنج شنبه در گفت گفت: یک سوال در مورد تبعیض جنسی نقش در ترک نژاد بود “دام سوال” برای هر کاری, برای پاسخ به.

“اگر شما می گویند, ‘آره وجود تبعیض جنسیتی در این مسابقه” هر کس می گوید: “Whiner.’ و اگر شما می گویند “نه هیچ جنسیتی’ در مورد bazillion زنان فکر می کنم چه سیاره شما زندگی می کنند؟’ من به شما قول می دهم این است: من یک مقدار زیادی برای گفتن در مورد این موضوع بعد از آن.”

کمک: Joey پادگان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>