‘ما نمی توانیم اجازه گارد ما را’: هوستون بیمارستان دیدن اندکی رکود در بستری

اخبار اندکی رکود در هوستون بستری شدن در بیمارستان باعث شد برخی از “خوشبینی محتاطانه” از هوستون متودیست مدیر عامل شرکت دکتر مارک بوم

“این بدیهی است که خبر بزرگ” بوم گفت: Chron.com. “ما خوشحال برای دیدن برخی از درست کردن. آن را اندکی رکود.”

اگر چه COVID-19 مورد افزایش یافته است در منطقه هوستون توسط 2.59 درصد به 81,961 کل هوستون بستری شدن در بیمارستان را دیده اند کمی کمتر جدید روزانه موارد با توجه به تگزاس مرکز پزشکی بستری داده است.

طی هفت روز COVID-19 بستری شدن در بیمارستان به حال کمی کاهش 2.2 درصد است. دوشنبه نیز نخستین بار از جولای 8 که بیش از 1000 تخت ICU در دسترس بود در این دولت با توجه به تگزاس بهداشت و خدمات انسانی.

بوم اضافه شده است که آن را تشویق اخبار برای اعضای تیم خود را از مراقبان در هوستون متودیست.

شهرستان هشدار: Texas شهرستان هشدار COVID-19 مثبت ساکنان باید در خانه بمانند و یا در صورت پیگرد قانونی

“من افتخار می کنم که از تیم ما. آنها در حال کار سخت است. آنها واقعا خسته” بوم گفت. “این خیلی بهتر بود خط مقدم کارمند و سازمان دیده بان اعداد صاف کردن. در حال حاضر ما پزشکان است که به دست آورده اند مقدار زیادی از تجربه و غرایز نیز هست.”

یک چیز او تأکید شد که “اندکی رکود” در شماره باید راه را برای خوشنودی است.

“من نگرانی در مورد موارد مثبت,” بوم گفت. “این بیش از حد به زودی برای گفتن دارد. آن را بیشتر از cresting نه رکود بزرگ. ما نمی توانیم اجازه گارد ما را. ما ممکن است بیش از یک قله اما ما هنوز راه طولانی پایین…راه طولانی پیش رو از ما است. اجازه گارد ما پایین خواهد بود یک خطا در قبر.”

او افزود که وجود دارد این است که یک تفاوت واقعی بین کاهش بستری شدن در بیمارستان و بستری شدن مدت.

“هنگامی که ما می بینیم پذیرش است که نشان می دهد واقعی روشن تاج در کاهش” بوم گفت. “اما اگر شما نگاهی به این اعداد هنوز در بیمارستان نشان داده است که همان کاهش است.” بوم اضافه شده است که در حال حاضر 725 نفر در خانه در هوستون متودیست.

خسته پزشکان: هوستون ICU doc می گوید مراقبان خسته توصیف طولانی مدت اثرات COVID-19

بوم گفت که وجود دارد چند چیز است که او احساس می کند در حال کار به طور موثر برای جلوگیری از بستری شدن زمان.

“استفاده از Remdesivir داخل وریدی استروئید و نقاهت سرم و پلاسما–ما در حال شروع به گرفتن برخی از سیگنال های که این موثر هستند” بوم گفت. “ما نیز درگیر در دو آنتی بادی آزمایش. نکته دیگر که کار کرده است بیمار proning همچنین اجتناب از قرار دادن لوله تنفس در.”

Proning فرایند با دقت تبدیل یک بیمار از پشت خود را به معده خود را به طوری که فرد در حال دروغ گفتن رو به پایین.

آنچه اخیرا اخبار مثبت برای رونق شده است متفاوت تحولات علمی با واکسن محاکمه.

“ما شاهد بسیاری از تشویق واکسن داده بود و دادگاه خارج از آکسفورد” بوم گفت. “من به طور فزاینده ای خوش بینانه است که در پاییز ما باید فاز 3 آزمایش های بالینی. اواخر سال آینده ما می تواند احتمالا واکسینه کردن مردم است. “

رونق تصریح کرد: نیاز به پوشش و اجتماعی فاصله برای کمک به حفظ اعداد پایین.

“پوشش در حال کار است. بیایید خود راضی” بوم گفت. “مردم نیاز به درک که همه ما باید برای ادامه به ماسک ، این قیمت های کوچک به پرداخت.”

alison.medley@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>