دنبال همراه با ما زندگی می کنند پوشش از بحث دموکراتیک.

بحث جدید قهرمان: ctq را “عمو کیر در گوزن ایستاده’

کاربران توییتر جدید سیاسی, قهرمان, حسن نیت ارائه میدهد از ctq را کنترل اسلحه سیاست.

مینه سوتا سناتور گفت: طرح نمی خواهد تحت تاثیر قرار شکارچیان و یا به عنوان قرار دادن آنها صدمه دیده است نیست “عمو کیر در گوزن ایستاده است.”

کاربران توییتر رفت و در نقطه “عمو دیک” از جمله نظرات که رک و پوست کنده نمی شوند و مناسب برای یک خانواده ،

“فریاد به عمو کیر در گوزن ایستاده ایم” شارلوت Clymer یک سخنگوی کمپین حقوق بشر.

برای مطمئن شود, Klobuchar نیست اولین سیاستمدار به استناد “مردم واقعی” هنگامی که صحبت کردن در سیاست.

فیل Gramm سابق سناتور تگزاس و جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری شود به او می گویند او ارزیابی برنامه های مبتنی بر چگونه آنها را تحت تاثیر قرار اچ به نام Dicky Flatt. او آن را به نام “Dicky Flatt تست.”

دیوید جکسون

بایدن به تفنگ سازان: “من آینده را برای شما’

در یک پر جنب و جوش ارز در کنترل اسلحه جو بایدن تیز قرار داده و تولید کنندگان اسلحه در اطلاع.

“اگر من انتخاب من در آینده برای شما,” او گفت:, “و تولید کنندگان اسلحه من قصد دارم به شما.”

عقب و جلو بیش از کنترل اسلحه بود به خصوص مربوط به این دلیل که مناظره ریاست جمهوری برگزار می شود نه چندان دور از جایی که نه نفر کشته در تیراندازی و کشتار در یک کلیسا در سال 2015.

پرسید که چرا کنگره موفق به تصویب تفنگ-اقدامات کنترلی به رغم یک رشته طولانی از تیرباران های دسته جمعی در این کشور بایدن ناودان برنی ساندرز خود را برای حمایت از یک اندازه گیری است که می shield تولید کنندگان اسلحه از پرونده های حقوقی.

ساندرز در دفاع از سابقه خود را. او گفت: او از گسترش چک های پس زمینه و پایان یک راه گریز است که اجازه می دهد تا افراد خصوصی به فروش و یا تجارت سلاح ها در gun نشان می دهد بدون تحت یک چک پس زمینه.

از آن زمان به “آیا آنچه را که مردم آمریکا می خواهند نه آنچه NRA می خواهد” او گفت:.

الیزابت وارن گفت: جمهوری خواهان مجلس سنا block gun-اقدامات کنترلی و تنها راه برای تصویب چنین قانونی این است که به عقب filibuster پارلمانی دستگاه های اغلب استفاده می شود برای جلوگیری از قانون.

مایکل کالینز

بلومبرگ pokes در خود

مایکل بلومبرگ تلاش خود را به صورت گسترده-با انتقاد از عملکرد در هفته گذشته بحث یک شوخی در مورد او چگونه بود.

بلومبرگ گفت: او را شگفت زده کرد که نامزدهای دیگر نشان داد تا “پس از من مانند یک کار خوب در ضرب و شتم آنها هفته گذشته است.” او فکر کرد “که آنها می تواند یک کمی ترس به انجام آن” بلومبرگ اضافه شده به برخی از خنده از مخاطب.

بلومبرگ همچنین به نظر می رسید peeved در اغلب رایگان برای همه طبیعت از بحث شکایت که هیچ یک از “همکار شرکت کنندگان” شد و پس از محدودیت زمانی.

مورین Groppe

بلومبرگ شروع می شود به او می گویند او ‘خرید’ دموکرات ها در حالی که بحث در مبارزات انتخاباتی خود سهم

پس از گرفتن bashed توسط الیزابت وارن خود را برای دادن به نامزدهای جمهوری خواه مایکل بلومبرگ سعی در جبران با اشاره به این که او به اطراف $100 میلیون دلار به دموکرات کنگره نامزدها در سال 2018 چرخه.

بلومبرگ سابق جمهوری خواه شهردار شهر نیویورک گفت: پول خود را کمک منتخب 21 از 40 حزب دموکرات مجلس نامزد شد و در نهایت مسئول کوه در می رم خانه به کنترل دموکراتیک.

“همه جدید دموکرات ها (که) در آمد و قرار دادن نانسی پلوسی در شارژ و به کنگره توانایی کنترل این رئیس جمهور من تنه درخت—من آنها را (در) او گفت:” ظاهر می شود برای گرفتن خود را قبل از او گفت: کلمه “خریداری شده است.”

Ledyard پادشاه

بلومبرگ آمار بیش از NDA را

سناتور. الیزابت وارن و مایکل بلومبرگ میلیاردر به حال یک زمان ارز بر او است آزاد کردن زنان از محرمانه بودن توافق نامه که ممکن است امضا در ارتباط با شهرک سازی از ادعا و منع هر دو طرف از بحث در مورد برخی از اطلاعات.

وارن را رد کرد عصر ایران خواستار چنین مسائل “فرعی” و regurgitated اتهامات بلومبرگ گفتن یک کارمند به “کشتن آن” در سال 1990. عصر ایران این ادعا را رد کرده است و شور و حرارت گفت: “من هرگز نگفتم که!”

“مردم می خواهند فرصتی برای شنیدن از زنانی که کار می کرد برای مایک بلومبرگ ،” وارن ادامه داد: از تبعیض ادعا شده از بلومبرگ و شرکت خود را. “اجازه بدهید به ما این فرصت را به زنان صحبت می کنند.”

بلومبرگ ادامه داد که او به اشتباه به جوک اشاره به نظرات او در آخرین بحث که زنان در زمان خود جوک اشتباه است.

در طول سی ان ان تاون هال چند روز پیش وارن خواندن یک سند قانونی او را به خود جلب کرد بلومبرگ به ثبت نام گفت: این امر آزادی زنان که مشغول به کار برای شرکت خود را از عدم اطلاع توافق نامه.

توصیه بلومبرگ به نظر می رسید به اذعان کرد که وارن حملات طی بحث و بعد تحت تاثیر تصمیم خود برای انتشار برخی از زنان از خود NDAs.

“من نمی دانم چه چیز دیگری او می خواهد ما را به انجام,” او گفت: از وارن و به طور خلاصه او را برای فشار دادن این موضوع است. “مشکل با این سناتور است, کافی است هرگز به اندازه کافی.”

در اولین بحث وارن استفاده می شود او باز هم در مرحله اسلم بلومبرگ “یک میلیاردر که تماس زنان چاق تخت” و ” اسب رو لزبین,’ و من نه صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من صحبت کردن در مورد شهردار بلومبرگ.”

Savannah Behrmann

وجود دارد یک دلیل جو بایدن حمله به تام Steyer

تاجر خصوصی تام Steyer است و نه شناخته شده ترین دموکرات در این زمینه وجود دارد اما به دلیل جو بایدن حمله کرده او را در این بحث است.

Steyer به خوبی انجام می دهند در پیش دبستانی سنجی در کارولینای جنوبی و به نظر می رسد به گرفتن رای از مجلس.

بنابراین بایدن که می بیند کارولینای جنوبی به عنوان یک باید برنده وزارت امور خارجه رفت و پس از Steyer برای فقدان تجربه سیاسی و حمایت خود را از زندانهای خصوصی.

“تامی آمده به تازگی” بایدن گفت: در یک نقطه.

Steyer گفت: بایدن (و دیگر نامزدها) بخشی از یک شکست خورده دموکراتیک رهبری است که نیاز به جا شود.

او نیز کشیده 18 درصد در قبل از بحث CBS نظرسنجی در کارولینای جنوبی نظرسنجی انتهایی تنها بایدن (28%) و برنی ساندرز (23%)

دیوید جکسون

Buttigieg می گوید ساندرز هزینه دموکرات کنگره

در عقب و جلو در هزینه برنی ساندرز’ طرح بهداشت پیت Buttigieg interjected به آنچه او فکر هزینه واقعی است.

“می افزاید: تا چهار سال بیشتر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” Buttigieg گفت. و این معنی جمهوری خواهان برنده شدن در هر دو مجلس نمایندگان و سنا.

خانه دموکرات ها در تلاش برای دفاع از رقابتی ترین ولسوالی ها در آغوش نمی مدیکر برای همه, او گفت:. در عوض آنها در حال اجرا به دور از ساندرز’ پلت فرم به عنوان سریع به عنوان آنها می توانند.

Ctq است که رقابت برای بسیاری از رای دهندگان به عنوان Buttigieg به حال یک حمله مشابه در Sanders. Klobuchar گفت: بسیاری از مردم پشتیبانی نمی کند مدیکر برای همه است که نمی تواند تصویب رسید. دموکرات ها باید تمرکز بر روی ساخت بیمه درمانی و داروهای تجویزی گران قیمت کمتر او گفت: به جای تمرکز بر روی یک “دسته ای از وعده های شکسته که صدا خوب سپر تابلوچسبها.”

مورین Groppe

Steyer هشدار دموکرات ها خطر دوباره انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن

تام Steyer گفت: دموکرات ها در حال بدست گرفتن یک قمار بزرگ اگر آنها معرفی برنی ساندرز یا مایکل بلومبرگ به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

بازتاب نگرانی های مطرح شده توسط دیگر دموکرات ها به عنوان ساندرز افزایش یافت به سرب در اکثر نظر سنجی Steyer و گفت: خطرات دوباره انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن اگر آن نامزد “است برای رفتن به یک سوسیالیست دموکراتیک” و یا در بلومبرگ مورد – “کسی که دارای یک سابقه طولانی بودن یک جمهوری خواه است.”

“اگر ما نمی توانیم جلو این حزب با هم … ما وحشتناک خطر دوباره انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” Steyer گفت.

ساندرز با اشاره به نظر سنجی نشان می دهد که او می تپد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Michael Collins

وارن بازدید بلومبرگ برای دادن پول به ‘جناح راست’ جمهوری خواهان

الیزابت وارن احیا او حمله مایکل بلومبرگ در چارلستون بحث این بار با تاکید بر این پول به او داده است به “جناح راست” نامزدهای جمهوری خواه.

این لیست شامل کارولینای جنوبی خود ایران سناتور لیندزی گراهام و وارن گفت: به عنوان به خوبی به عنوان یک جمهوری خواه را که مخالف خود را در مجلس سنا نژاد.

“آن کار نمی کند” وارن گفت.

وارن گفت که او مراقبت می کند چقدر پول بلومبرگ است اما هسته دموکرات ها نمی توانند به او اعتماد کنند چرا که او مورد حمایت بسیاری از جمهوریخواهان.

“او نه خود را به دست آورده اعتماد” وارن گفت.

بلومبرگ به آدرس نیست گذشته خود را GOP تاییدیه اما به جای ذکر تجربه خود را به عنوان شهردار نیویورک.

“من می دانم که چه باید بکنید” بلومبرگ گفت.

دیوید جکسون

بلومبرگ و Buttigieg آدرس نژاد مسائل

به عنوان او در آخرین مناظره مایکل بلومبرگ فشرده شد در بحث عمل “توقف و frisk” پلیس انجام شده در طول تصدی خود به عنوان شهردار. بلومبرگ دارای عذرخواهی کرد که چه شد او برای عذرخواهی از مدیر پرسید.

بلومبرگ گفت که او عذرخواهی برای داشتن اجازه تمرین خارج شدن از کنترل است. وقتی که اتفاق افتاده است گفت: او قطع آن را به عقب و ملاقات با رهبران سیاه و سفید.

وی با اشاره به بیش از 100 سیاه و مقامات منتخب که به تایید او وقتی پرسید که چگونه او می تواند به استراحت قرار داده هر طولانی نگرانی در مورد توقف و frisk.

پیت Buttigieg زمانی که درخواست توسط مدیر گفت که این عمل نژادپرستانه.

“آن را در مورد پروفایل مردم بر اساس نژاد,” او گفت:.

Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا, اضافه شده است که او در آینده به موضوع تبعیض با یک “معامله بزرگ از تواضع” از آنجا که خود را در جامعه به حال خود را در تلاش.

و او گفت که او نگران است که هر کس در بحث مرحله صحبت کردن در مورد سفید است بنابراین نمی کند باید در زندگی تجربه به دانستن آنچه که آن را شبیه به یک شخص از رنگ.

مورین Groppe

بایدن بازدید برنی در کنترل اسلحه رکورد رای گیری

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن آمار سن. برنی ساندرز در رکورد خود در اسلحه او به خصوص آرا در برابر بردی لایحه که تاسیس چک های پس زمینه و دوره انتظار برای تفنگ خرید.

“شما می دانید ما در مورد بحث مترقی است. اجازه دهید بحث در مورد اینکه مترقی” بایدن گفت: در ادامه به استدلال می کنند که بردی لایحه ممکن است مانع سفید supremacist از مصرف نه زندگی در Emanuel آفریقایی Methodist کلیسای اسقفی است که در چارلستون که در آن بحث است که برگزار می شود.

“برنی رای دادند و پنج بار در برابر بردی لایحه” او ادامه داد. “مدت زمان انتظار از دوازده ساعت. من نه و گفت او مسئول نه مرگ, اما که نمی خواهد قادر بوده اند که برای دریافت سلاح با دوره انتظار بوده است آنچه که من پیشنهاد کرد تا زمانی که شما در حال پاک.”

ساندرز به مدت طولانی حمایت یک حمله ممنوعیت سلاح های, اما در پس زمینه چک او استدلال کرد این تصمیم باید به سمت چپ به ایالات متحده. او قبلا در دفاع از مخالفت خود را به فدرال محدودیت مانند بردی لایحه بر این اساس که خود رای منعکس کننده دیدگاه ها از ترکیبات خود را در ورمونت روستایی وزارت امور خارجه با بسیاری از علاقه مندان به شکار.

ساوانا Behrmann

بایدن: “من برنده خواهد شد کارولینای جنوبی’

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن پرسیده شد که چگونه او در نظر گرفته شده برای پیروزی در کارولینای جنوبی با نظر سنجی نشان دادن حمایت خود را از لغزش در میان آفریقایی-آمریکایی است.

بایدن پاسخ داد که او در نظر گرفته شده برای کسب رای آفریقایی-آمریکایی است. اما او تاکید کرد که او تا به شده است از آمدن به دولت برای سال, با استناد به تمرکز خود را بر ایجاد شغل و حمایت از حقوق مدنی و آزادی.

او را رها و از نژاد اگر او برنده نیست کارولینای جنوبی است ؟

“من برنده خواهد شد کارولینای جنوبی” بایدن قول داد. “و من برنده خواهد شد آفریقایی-آمریکایی رای می دهند.”

مایکل کالینز

Buttigieg: روسیه کمک به ساندرز به معنی “هرج و مرج در حال آمدن است راه ما’

آن را در طولانی نیست قبل از برنی ساندرز به حال به دفاع نه تنها خود را دموکراتیک سوسیالیستی در دستور کار اما کمک او ظاهرا گرفتن از روسیه به پیروزی نامزدی حزب دموکرات.

پس از مایکل بلومبرگ گفت ساندرز روسیه می خواهد او را انتخاب سناتور ورمونت گفت: او نمیخواهد مسکو با وجود کمک های اطلاعاتی ایالات متحده گزارش می دهد که کرملین دخالت در راه است که به نفع سناتور ورمونت.

“اجازه دهید به من بگویید آقای پوتین که دخالت در انتخابات 2016 تلاش برای آوردن آمریکایی ها در برابر آمریکایی: ‘سلام آقای پوتین, اگر من رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا, شما در حال رفتن به دخالت بیشتر آمریکا در انتخابات” ساندرز گفت.

که در آن نقطه پیت Buttigieg گفت: یک دلیل وجود دارد روسیه می خواهد ساندرز به عنوان نامزد در برابر تهمت به رئیس جمهور مولر گزارش به این نتیجه رسیدند کمک کرده بود پوتین در سال 2016: “آنها لازم نیست که یک حزب سیاسی. آنها می خواهند هرج و مرج است. و هرج و مرج است و آنچه در حال آمدن است راه ما.”

Ledyard پادشاه

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که احتمالا این بحث از یک نیروی هوایی

دقیقه پس از بحث دموکراتیک آغاز شد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وارد Ramstein پایگاه هوایی در آلمان از او به عنوان بال راه بازگشت به واشنگتن پس از, سریع, سفر به هند است.

شانس که برنده است تماشای این بحث به عنوان یک نیروی هوایی است دوباره سوخت?

بسیار بالا است.

ما نگه داشتن چشم خود را پوست کنده برای توییتهایی.

دیوید جکسون

وارن سوئیچ او تمرکز از بلومبرگ به Sanders

الیزابت وارن که صرف بیشتر از گذشته بحث پس از رفتن مایکل بلومبرگ بلافاصله homed در برنی ساندرز در این زمان.

رقابت برای پیشرفته ترین رای دهندگان وارن گفت که او و ساندرز توافق بر سر بسیاری از مسائل اما او را بهتر جمهور چون او را حفاری به جزئیات را تغییر اتفاق می افتد.

به عنوان مثال او گفت که او ساخته شده است این ائتلاف برای مبارزه با بانک ها و اصلاح سیستم مالی است.

در حالی که هر دو می خواهند جهانی بهداشت گفت: ساندرز’ طرح را توضیح نمی دهد که چگونه برای رسیدن به آنجا از جمله پرداخت پول برای آن.

“من حفر و در انجام این کار و سپس برنی تیم سطل آشغال من برای آن را,” او گفت:.

ترقی خواهان را به ضرب گلوله او به این نتیجه رسیدند و “ما نیاز به صرف آن در یک رهبر خواهد شد که می توانید چیزی انجام می شود.”

مورین Groppe

ساندرز: ندارد همه هنوز هم عاشق من است ؟

در انتظار او خواهد بود هدف در مناظره امشب برنی ساندرز ارسال تمسخر جیر فقط چند دقیقه قبل از جشن آغاز شد در چارلستون.

این یک ویدیو از نامزدهای دیگر ستایش او در گذشته است.

“به دنبال به جلو به شنیدن بیشتر مشتاق حمایت از مخالفان من امشب” ساندرز.

– دیوید جکسون

نگاه برای ساندرز به گرما را امشب بیش اسلحه

مایک بلومبرگ در زمان بسیاری از انتقاد در هفته گذشته بحث در لاس وگاس اما نشانه هایی وجود دارد که امشب کارولینای جنوبی face-off قرار داده خواهد شد شخص دیگری در هر بشکه: Front-دونده برنی ساندرز.

بلومبرگ جو بایدن و دستیاران خود در خدمت متوجه خواهید شد که ویکتور در نیوهمپشایر و نوادا خواهد بود خواست دوباره به توضیح سوابق خود را با اسلحه.

“بان کی مون حمله به سلاح” بایدن توییتی یک ساعت قبل از بحث است. “تصویب جهانی چک های پس زمینه. نگه داشتن تفنگ کنندگان پاسخگو باشد. ما پایان دادن خشونت اسلحه بیماری همه گیر.”

بلومبرگ نیز توییتی پیش از مسابقه که “در بحث مرحله امشب من امیدوارم که ما یک فرصت برای بحث در مورد چیزی به من اختصاص داده شده زندگی من به: پایان دادن به خشونت اسلحه.”

ساندرز که رای دادند در برابر تفنگ کنترل اقدامات خود را در طول کنگره حرفه ای است گفت: او نشان داده و دیدگاه های خود را در مالکیت اسلحه حوزه در ورمونت.

اما Sanders, انتقاد تفنگ موضوع توسط هیلاری کلینتون در طول سال 2016 اولیه نبرد نیز گفت: او را “تکامل” در این موضوع – و به احتمال زیاد اکو که بحث امشب در چارلستون.

بلومبرگ را کنترل خسارت

یکی از سخت ترین بازدید مایکل بلومبرگ صورت گرفت در هفته گذشته بحث شد و الیزابت وارن فشار برای پایان دادن به عدم افشای توافق نامه بین شرکت و زنان که مطرح شده شکایت در مورد چگونه آنها تحت درمان قرار گرفتند.

دو روز بعد بلومبرگ توافق برای آزادی سه نفر از محرمانه بودن توافق نامه. زنان شکایت کرده بود در مورد نظر او با توجه به مبارزات انتخاباتی.

بلومبرگ در حال حاضر در حال اجرا تبلیغات این برنامه شامل ستایش از زنان دیگر که کار کرده ام برای او.

“هیچ کس وجود دارد که من احترام بیشتر و بیشتر احساس احترام” یک زن می گوید.

گزارش ABC News, واشنگتن پست و دیگر رسانه ها قبلا نشان داد سابقه اتهامات تبعیض جنسی و بارداری و تبعیض و خصمانه محیط کار در بلومبرگ شرکت.

خود را شریک دیرین دیانا تیلور, شد, شود صاف و پوست کنده پرسید که فردا دوشنبه برای پاسخ به کسانی که ناراحت اتهامات علیه بلومبرگ و ناراحت شده و پاسخ او به این موضوع در هفته گذشته بحث است.

“این بود که 30 سال پیش” او گفت:. “دریافت بیش از آن.”

بلومبرگ انتخاباتی بعد گفت: Taylor ارائه شد او نظر شخصی بود و نه زبان برای مبارزات انتخاباتی.

–مورین Groppe

میلیاردر بلومبرگ صرف بیش از $100 میلیون دیجیتال تبلیغات در گزارش

مایکل بلومبرگ که به پیشنهاد او ممکن است تسویه حساب تا آنجا که $1 میلیارد دلار از ثروت خود را برای شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است outspent خود را دموکراتیک اولیه مخالفان وقتی که می آید به تبلیغات دیجیتال.

ترکیب شده است.

با کارولینای جنوبی شنبه اولیه نزدیک به عنوان به خوبی به عنوان 14 سه شنبه متحده سه روز بعد, سابق شهر نیویورک شهردار است سرفه تا بیش از $101 میلیون دیجیتال تبلیغات در سراسر کشور با توجه به تجزیه و تحلیل توسط لیبرال گروه حمایت مخفف.

بیش از 60 درصد از بلومبرگ را بر روی خط هزینه شده است و در میشیگان با توجه به تجزیه و تحلیل آن دوره را پوشش می دهد از طریق Feb. 16. این تجزیه و تحلیل شامل هزینه های مبارزات انتخاباتی توسط نامزدها در رادیو و تلویزیون.

بقیه دموکراتیک زمینه صرف در مورد $88 میلیون در تبلیغات دیجیتال با تام Steyer ($29.9 میلیون) برنی ساندرز ($15.7 میلیون), پیت Buttigieg ($15.4 میلیون) و الیزابت وارن ($12.2) گرد کردن به بالا پنج.

این تحلیل نشان می دهد بلومبرگ نیز با صرف بیش از دو برابر $44 میلیون تهمت متعهد است.

Ledyard پادشاه

وارن هنوز گانینگ برای بلومبرگ

به عنوان الیزابت وارن eviscerated مایکل بلومبرگ در هفته گذشته بحث ویکیپدیا کاربر ویرایش بلومبرگ صفحه می گویند او مرده بود از زخم های وارده توسط وارن.

ماساچوست سناتور مطرح شده میلیون ها دلار پس از عملکرد او اگر چه صاحب نظران اشاره کرد که آن را برنی ساندرز است که مسدود کردن وارن مسیر برای نامزدی بیش از بلومبرگ.

ما نمی دانیم که او چه می خواهید انجام دهید در مرحله سه شنبه. اما او با یک آگهی حمله بلومبرگ که در حال اجرا در سه شنبه متحده است.

“شما احتمالا دیده می شود تبلیغات بیشتر برای مایکل بلومبرگ از بقیه از ما در حال اجرا برای رئیس جمهور هم قرار دادن” او می گوید: در آگهی. “پول قدرتمند است. اما آن را نمی کند همیشه برنده است.”

به عنوان مثال او می دهد که او در سال 2012 سنا مسابقه که در آن مهر به حمایت از کمپین از ایران حریف.

“اما من او را ضرب و شتم به هر حال” وارن می گوید.

– مورین Groppe

دموکرات ها انتظار می رود را ساندرز “احساس سوختگی” در بحث مرحله

تازه کردن مسلط پیروزی در نوادا قفقاز شنبه برنی ساندرز صعود بحث مرحله سه شنبه شب در چارلستون S. C. با یک روزنه در پشت او.

نه تنها سناتور ورمونت به عنوان اوایل frontrunner اما بحث برانگیز خود را با نظرات او ستایش جنبه های فیدل کاسترو در کوبا در حال حاضر کشیده انتقاد شدید از مخالفان خود قابل توجه سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار.

ساندرز’ سخنان در مصاحبه با “60 دقیقه” که پخش یکشنبه شب انتظار می رود به یک موضوع رقبای خود را افزایش خواهد داد در این بحث اگر مدیران نمی آن را برای اولین بار.

دو ساعت بحث که شروع می شود در 8 بعد از ظهر است که شرکت های میزبانی شده توسط CBS اخبار و کنگره سیاه حزبی موسسه.

کوبا بحث: ساندرز ستایش برخی از کاسترو سیاست های عصبی جمهوری خواهان و دموکرات ها در فلوریدا

نخل باد بزنی پانچ: چرا ایران-دوستانه کارولینای جنوبی است که هنوز هم یک کلید دولت دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری

گذشته از ساندرز و بلومبرگ در این مرحله خواهد شد از ویژگی های سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن, سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg مینه سوتا بهداشت ، ctq کالیفرنیا تاجر تام Steyer و ماساچوست ایالت الیزابت وارن.

Steyer از دست رفته آخرین بحث در لاس وگاس اما واجد شرایط برای یکی در کارولینای جنوبی که در آن او را به صرف میلیون ها نفر خود را به نگه داشتن ضعیف کمپین امید زنده است. تشکر. Tulsi Gabbard هاوایی نمی واجد شرایط به نظر می رسد در چارلستون.

کارولینای جنوبی اولیه شنبه است. اکثر نظر سنجی ها نشان می دهد بایدن با اندکی سرب بیش از ساندرز با Steyer در سوم. بلومبرگ نیست در انتخابات اما او و دیگر دموکرات ها در مرحله خواهد بود که رای دهندگان در 14 متحده را تشکیل می دهند که فوق العاده سه شنبه سه روز بعد از رفتن به پای صندوق های رای.

روز سه شنبه بحث می تواند برای چندین داوطلبانی که ممکن است قادر به نگه داشتن مبارزات خود را شناور بدون قوی نشان در سه شنبه.

موقعیت: 2020 نامزدها در موضوعات: رای دهندگان راهنمای به جایی که آنها ایستاده در مراقبت های بهداشتی کنترل اسلحه و بیشتر

راهنمای تعاملی: که در حال اجرا برای رئیس جمهور در سال 2020? یک راهنمای تعاملی

تقویم: زمانی که در حال 2020 انتخابات ریاست جمهوری مقدماتی?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im