خارج شده و اعلام آن بسته خواهد شد در شکرگزاری این سال و دادن پاداش بیشتر

منتشر شده

خارج شده و اعلام کرد این امر می تواند بسته شدن تمام فروشگاه ها در روز شکرگزاری در سال جاری و پرداخت نقدی ویژه پاداش به همکاران.

این شرکت اعلام ساخته شده در آن وب سایت و رسانه های اجتماعی بیان کرد این برنامه به پرداخت دور دیگری از پاداش در مجموع $428 میلیون دلار به خارج و باشگاه سام همکاران به صورت مداوم خود را کمک و فداکاری در طول بیماری همه گیر.

معامله گر جو از بین بردن نژادپرستانه نام تجاری محصول: معامله گر جو در حال کار برای حذف ‘نژادپرستانه’ نام تجاری محصول از فروشگاه

“همکاران ما کار کرده اند در یک سرعت باور نکردنی آنها به حل مشکلات آنها به مجموعه ای شگفت انگیز به عنوان مثال برای دیگران گفت: جان Furner, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت وال مارت آمریکا

“بیشتر قدر خود را باور نکردنی کار ما خوشحال برای به اشتراک گذاشتن یکی دیگر از ویژه جایزه نقدی این تابستان.”

این جوایز عبارتند از $300 به صورت تمام وقت ساعتی همکاران و 150 دلار به صورت پاره وقت ساعتی و موقت همکاران با توجه به وب سایت خود را.

در استقبال به نوبه خود از وقایع برای بسیاری از کارکنان وال مارت نیز تصمیم به بستن تمام فروشگاه ها در این روز شکرگزاری, Nov. 26.

خارج شده است شناخته شده برای داشتن مردمی خط تا پس از آنها شوهر خود را شکرگزاری وعده های غذایی به ایستاده در خط برای کسانی که یکی از نوع معاملات به شروع فصل تعطیلات, اما در این سال نیست.

“ما می دانیم این است یک سال تلاش و همکاران ما را به شدت. ما امیدواریم که آنها لذت بردن از ویژه روز شکرگزاری در خانه با عزیزان خود گفت:” Furner.

ایالات متحده همکاران باید به کار گرفته شود که از جولای 31 واجد شرایط و پاداش پرداخت خواهد شد در اوت. 20. این سومین دور از پاداش خارج شده و ارائه شده به همکاران آن در سال 2020 است.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>