تصویری: هوستون بزرگراه تبدیل شدن به پس زمینه جدید برای stunts خطرناک

به روز شده

هوستون بزرگراه تبدیل شده اند, پس زمینه جدید برای آنچه به نظر می رسد مانند یک صحنه از سریع و خشمگین حق رای دادن با موتورسوار قرار دادن رانندگان در معرض خطر خود را از stunts خطرناک است.

بیش از آخر هفته گذشته دوچرخه سواران گرفتار شده بودند در فیلم رفتن در آنچه به نظر می رسد مانند سرعت های بالا به عنوان آنها انجام شده خطرناک wheelies در موتور سیکلت خود پایین رفتن جنوب حلقه.

سقوط مرگبار: راننده مرده پس از توفنده از طریق آپارتمان حصار در شمال شرقی شهرستان هریس

این مانع از مخاطره آمیز می تواند هزینه سواران به اتهام رانندگی بی پروا اما بدتر از آن است که آنها می تواند علت عمده مرگ و میر به خود یا دیگران.

متاسفانه این نوع shenanigans در حال تبدیل شدن به هنجار در اطراف هوستون بزرگراه. یک ماه پیش گروه دیگری تعطیل یک کشش از جنوب غربی آزادراه آوردن ترافیک به وقفه به نمایش گذاشتن آنها در حال انجام مهارت در هزینه از رانندگان در اطراف آنها.

آزادراه بسته: موتورسوار در تصادف می میرد و در غرب حلقه در هوستون

شهرستان هریس حوزه 1 پاسبان آلن روزن مشترک با ABC 13 که گروه او شده است دیدن این نوع از stunts بیشتر و با هیچ پایانی در چشم.

اگر شما به خودتان پیدا کنید ناخواه تبدیل شدن به یک تماشاگر در یکی از این گروه ها مانع خطرناک در بزرگراه یا جاده فیدر بهترین کاری که به انجام است به اطلاع مقامات به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به طوری که آنها گرفتن این خطرناک رانندگان قبل از آنها به طور جدی صدمه دیده کسی است.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>