آمریکا و کانادا مرز به صورت غیر ضروری سفر به آهسته coronavirus گسترش تهمت می گوید

مرز بین کانادا و ایالات متحده آمریکا را به صورت غیر ضروری سفر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تایید این خبر در یک توییت در روز یکشنبه است. “ما خواهد بود با رضایت متقابل به طور موقت بسته ما در شمال مرز با کانادا به غیر ضروری ترافیک. تجارت خواهد شد نمی شود. جزئیات را دنبال کنید!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

روز دوشنبه نخست وزیر کانادا جاستین ترودو اعلام کرد او در بستن مرز به غیر شهروندان اما شهروندان آمریکایی شده بود معاف از محدودیت. سوفی Grégoire ترودو ترودو شده coronavirus.

شایعه شده بود گردان برای روز است که گسترش COVID-19 بسته مرز ایالات متحده با کانادا کریس Grogan سخنگوی ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها گفت: شب جمعه است.

Grogan گفت: کسانی که شایعه شد غلط در مطبوعات انتشار جمعه.

پردازش هزاران نفر از مردم هر روز قرار می دهد و مرز عوامل در افزایش خطر ابتال به COVID-19 و عبور از آن را به همراه دیگران.

CBP کارکنان شده اند مجاز به استفاده از تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک در شرایط مناسب است.

هر دو در ایالات متحده و کانادا مرز سازمان گزارش داده اند که افزایش سوالات خود را در ورود در مورد مسافرت های بین المللی و به سلامت به نقطه بیمار مسافران در طول گسترش coronavirus.

مرز کانادا آژانس شده است به روز رسانی آن حساب توییتر با مراحل آن است که مصرف در طول همه گیر و همچنین اطلاعات در کاهش گسترش ویروس.

Coronavirus ممنوعیت سفر: کسی که نمی تواند به ایالات متحده در حال حاضر ؟

تهمت نیست به جزئیات در مورد جدید کانادا محدودیت های که از صبح روز چهارشنبه اما وجود دارد یک لیست در حال رشد از دیگر کشورهای شهروندان که قادر به ورود به ایالات متحده در این زمان.

همه اتباع خارجی از چین و ایران و برخی از کشورهای اروپایی در حال منع از ورود به ایالات متحده است. این ممنوعیت شامل هر کسی که بازدید از این کشور در 14 روز قبل از سفر به ایالات متحده امریکا.

کشورهای اروپایی شامل اتریش, بلژیک, جمهوری چک, دانمارک, استونی, فنلاند, فرانسه, آلمان, یونان مجارستان ایسلند ایتالیا لتونی و لیختن اشتاین لیتوانی لوکزامبورگ, مالت, هلند, نروژ, لهستان, پرتغال, اسلواکی, اسلوونی, اسپانیا, سوئد و سوئیس. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بعد اضافه شده در انگلستان و ایرلند به این لیست.

شهروندان ایالات متحده مجاز به بازگشت به خانه است اما باید پرواز به 13 فرودگاه تعیین شده و تحت “افزایش ورود غربالگری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>