الیزابت وارن در روز پنج شنبه به پایان رسید ریاست جمهوری اجرا شود. پس از آن طرفداران او اظهار تاسف کرد که در یک جامعه ابتدایی که افتخار یک رکورد تعداد واجد شرایط کاندیداهای زن مسابقه دوباره خواهد آمد را به دو.

در همان روز یک تجزیه و تحلیل جدید از برنامه توسعه سازمان ملل در بر داشت 90% از مردم مغرضانه علیه زنان و حدود نیمی از جهان احساس مردان را بهتر رهبران سیاسی.

“اگر شما می گویند, ‘آره وجود تبعیض جنسیتی در این مسابقه” هر کس می گوید: “Whiner,” وارن به خبرنگاران گفت: پس از رها کردن. “و اگر به شما می گویند, ‘بدون هیچ جنسیتی’ در مورد bazillion زنان فکر می کنم چه سیاره شما زندگی می کنند؟!”

مردان و زنان رای در نرخ مشابه اما تنها 10 زن و سران دولت از امکان 193 سازمان ملل تجزیه و تحلیل نشان داد.

در سال 2016 وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون تاریخ ساخته شده زمانی که حزب دموکرات نامزد به نامزد خود برای ریاست جمهوری اولین زن به حامل استاندارد برای یک حزب عمده. هر چند تهمت برنده کالج انتخاباتی و انتخابات – 74 انتخاباتی رای کلینتون برنده رای مردمی 2.8 میلیون نفر است.

عنصر زن ستیزی’: پلوسی دیگران ضجه و زاری کردن که وارن خروج برگ ریاست جمهوری به مردان

وارن خروج: معنا نیست برنی ساندرز خود مترقی حامیان

MSNBC را Rachel Maddow مصاحبه وارن در روز پنج شنبه شب و به گفته سناتور ماساچوست او را ترک احساس مانند “ناقوس مرگ” برای شانس داشتن یک رئیس جمهور زن در “ما” طول عمر.

وارن پاسخ داد: “اوه خدا. لطفا هیچ. که نمی تواند حق” و اضافه کرد که او تا به ایمان.

“ما می دانیم که ما می توانیم یک زن در کاخ سفید هنگامی که ما در نهایت انتخاب یک زن به کاخ سفید!” او بانگ زد و اشاره کرد منتقدان در گذشته را رد کرد و یک کاتولیک انتخاب شدن تا زمانی که رئیس جمهور جان اف کندی و ادعا کرد که ایالات متحده نمی خواهد انتخاب یک مرد سیاه و سفید تا زمانی که رئیس جمهور باراک اوباما.

گزارش سازمان ملل متحد نیز در بر داشت:

  • 40% احساس مردان را بهتر کسب و کار مدیران
  • 28 درصد فکر می کنم آن است که توجیه برای یک مرد به ضرب و شتم همسرش
  • کمتر از 6 درصد از مدیران اجرائی در S&P 500 شرکت زنان هستند
  • زنان کار ساعت بیشتر از مردان است, اما از آن است که بیشتر احتمال دارد به مراقبت های پرداخت نشده کار

“کار شده است که بسیار موثر در حصول اطمینان از پایان دادن به شکاف در بهداشت و درمان و یا آموزش و پرورش باید در حال حاضر تکامل به آدرس چیزی به مراتب بیشتر به چالش کشیدن: عمیقا ریشه دوانده تعصب – در میان هر دو مردان و زنان – برابر اصل برابری گفت:” آخیم اشتاینر مدیر برنامه توسعه سازمان ملل متحد.

این تجزیه و تحلیل می آید جلوتر از روز بین المللی زنان روز یکشنبه یک جشن جهانی نوروز از زنان دست آوردهای. موضوع این سال است #EachforEqual که برگزارکنندگان امید را الهام بخش مردم را به چالش تعصبات و سوال کلیشه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de