کرده برای محدود کردن حضور و غیاب در دولت بسکتبال مسابقات

به روز شده

که کرده می گوید: آن پسر امور خارجه بسکتبال مسابقات برگزار خواهد شد در این هفته در سان آنتونیو با تعداد محدودی از طرفداران حضور در میان نگرانی رو به رشد بیش از COVID-19.

لیگ قبلا گفته بود که منجر به دختران و پسران مسابقات که مسابقات را بدون هیچ تغییری به برنامه و یا حضور و غیاب. دختران مسابقات انجام می گیرد به عنوان برنامه ریزی شده در هفته گذشته بدون تغییر از حضور.

یکی از قابل توجه ترین تغییرات است که برای روز شنبه, پسران بازی مسابقات قهرمانی. از کرده امتحانات تمام بلیط مسابقات دیگر خواهد شد پذیرفته شده در شنبه. را کرده است و نه اظهار نظر در خط مشی بازپرداخت.

هر مدرسه اختصاص داده خواهد شد 500 بلیط به فروش می رسد زیر است نیمه نهایی بازی ها در روز پنج شنبه و جمعه تا حد رسیده است که برای چهار بازی.

همچنین هیچ اضافی بلیط فروخته خواهد شد پنج شنبه و جمعه به جز تعداد محدودی از قهرمانی بلیط بازی برای تیم برنده در سایت در دفتر جعبه را بلافاصله پس از نیمه نهایی بازی ها.

در غیر این صورت برای پنج شنبه و جمعه بازی از آن خواهد شد یک برنامه عادی و ورود برای پیش خرید بلیط دارندگان.

چه حرکت می کند این است که به جای سنگین تر تاکید بیش از حد معمول در خرید پیش فروش بلیط از طریق مدرسه به جای سایت در Alamodome.

“ما تا به حال بلیط پیش فروش در مدرسه به مدت دو و نیم روز” گفت: Stafford دو و میدانی مدیر کن پلاستیک با اشاره به استافورد تیم بسکتبال کلاس 4A نیمه نهایی در برابر آرگایل در 1:30 بعد از ظهر جمعه. “ما در واقع با فروش امروز. من مطمئن هستم که ما در حال برنامه ریزی برای پایین رفتن و خرید بلیط در دروازه اما ما خواهید بود در مدرسه ما امروز تا حدود 3:30, 4 ساعت است.

“این مایه تاسف برای افرادی که می خواهید برای رفتن شده اند و برای سال ها و آنها به پایین و خرید بلیط خود را. این کشور ما زندگی می کنند در حال حاضر. همه چیز خیلی سریع اتفاق می افتد.”

Savanah اضافه شده که بلیط سهم پس از نیمه نهایی است روش طبیعی و روند نیست تغییر از آنچه معمولا اتفاق می افتد پس از یک تیم برنده نیمه نهایی بازی.

از کرده نیز می گوید این کار از نزدیک با Alamodome برای اطمینان از مناسب اقدامات پیشگیرانه گرفته شده است. این تسهیلات قرار است چند پادمان در محل از جمله ضد باکتریایی مطابق با اصول بهداشتی و ایستگاه های پیشرفته نظافت و بهداشت از طرح های قبل و در طول مسابقه در رختکن و در سراسر مناطق ترافیک بالا و همچنین پاک کردن کرسی های بین جلسات.

لیگ می گوید آن را اضافی اطلاعیه ها در صورت نیاز.

“سلامت و ایمنی ما دانشجو-ورزشکاران و مشتریان ما شماره یک اولویت” کرده, مدیر اجرایی, دکتر چارلز Breithaupt در بیانیه ای گفت. “در حالی که ما در حال غمگین برای محدود کردن طرفداران که می تواند در داخل عرصه حمایت از تیم خود را بسیار مهم است که ما ممکن است هر اقدام احتیاطی برای حفظ شرکت کنندگان امن است.”

در HOUSTONCHRONICLE.COM: دریافت آخرین اخبار و به روز رسانی در شیوع کروناویروس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>