منتشر شده

سن آنتونیو – دانشگاه Interscholastic لیگ برتر به حالت تعلیق در دبیرستان پسران بسکتبال مسابقات دولت با توجه به نگرانی های رو به رشد با کروناویروس در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

اعلام شده در حاصل کار دو تیم از کلاس 3A دولت نیمه نهایی بازی بین Coldspring و دالاس, Madison تا 2 ½ بازی از 18 بازی مسابقات در حال حاضر انجام شده است.

در تگزاس ورزشی ملت ایران: Coronavirus و sports – NHL MLS تعلیق فصول

این مسابقات خواهد بود به حالت تعلیق در پایان بازی چهارم از روز یک رقابت بین سن آنتونیو کول و Peaster که برنامه ریزی شده است برای شروع در 3 p. m.

“بعد از مشورت با دولت و مقامات بهداشتی ما را ساخته اند این تصمیم دشوار برای به تعویق انداختن مانده از کرده دولت بسکتبال مسابقات” کرده مدیر اجرایی چارلز Breithaupt گفت. “اولویت شماره یک ما باقی می ماند رفاه ما دانشجو-ورزشکاران و تماشاگران و ما در حال گرفتن هر امکان احتیاط به آنها را امن نگه دارید.”

روز پنج شنبه صبح اعلام کرده این مسابقات می توان به عنوان برنامه ریزی شده در پنج شنبه و جمعه اما روز شنبه وزارت امور خارجه قهرمانی بازی خواهد بود محدود به فقط 500 طرفداران هر مدرسه است. این برنامه scrapped پنج شنبه بعد از ظهر به عنوان کالج کنفرانس در سراسر کشور آغاز شد لغو خود را postseason مسابقات.

هایتاور برنامه ریزی شده بود به بازی در کلاس 5A دولت نیمه نهایی پنجشنبه شب و یاتس و Dickinson برنامه ریزی شده بود به بازی در حالت نیمه نهایی بازی جمعه.

طرفداران که خریداری بلیط برای به تعویق افتاد, بازی صادر خواهد شد کامل بازپرداخت در نقطه ای از فروش و یا از مدرسه که در آن آنها خریداری شد. طرفداران که خریداری کامل مسابقات بسته را دریافت بازپرداخت.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: دریافت آخرین اخبار و به روز رسانی در شیوع کروناویروس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de