آه بیس بال برنده فصل بازکن در برابر حامی دولت

منتشر شده

رایان هرناندز تا به حال سه بازدید در دانشگاه هوستون به عنوان اولین خانمها بالغ بسیج برای 7-3 پیروزی بر حامی دولت در روز جمعه بازکن فصل در شرودر پارک.

پاشنه فشار در سراسر یک جفت از اجرا کردن سه پنگوئن کوزه در ششم با استیون ریواس ارائه یک قربانی پرواز و ایان مک میلان مجبور باشید یک واحد به سمت راست میدان برای رفتن پیش رو اجرا کنید.

Brayson Hurdsman برگزار حامی دولت به یک آمار قابل توجه شش در چهار shutout نوبت.

آه بهبود یافته به 25-3 در آخر هفته باز تحت مربی تاد Whitting.

آه استارت Lael لاکهارت جونیور زده از شش نفر از نه مورد او رو قبل از اجرا به مشکل و خروج با ناشران در پنجم زمین باز یافته.

هرناندز انتقال از سن جکینتو, کالج, تا به حال ترجمه به عنوان بخشی از یک اجرا برای اولین بار زمین باز یافته. Baseman سوم اضافه شده یک جفت تک آهنگ درو عمدی پیاده روی و گل سه اجرا می شود. تایلر Bielamowicz رفت 2-برای-3 با سه RBIs. تحویل او دو اجرا دو با پایگاه های لود شده در سه اجرا هفتم.

حامی دولت و عضو افق لیگ زمان سرب در پنجمین روز یک قربانی پرواز توسط ترنر Grau و دو از پایگاه های لود شده توسط راه رفتن جف Wehler.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>