ایالات متحده خرده فروش و پیش افتادن از انتظارات در ژوئن

ایالات متحده خرده فروشی دیدم یک چشم انداز مثبت در ماه ژوئن. اما یک تجدید حیات COVID-19 عفونت و نرخ بیکاری بالا در حال تهدید در حال توسعه رشد اقتصادی است.

وزارت بازرگانی آمریکا روز پنجشنبه اعلام کرد که خرده فروشی شاهد افزایش 7.5 درصد در ماه گذشته. در ماه مه فروش شد تا 18.2 درصد افزایش از سال 1992 با توجه به بخش وب سایت.

فروش پیشی انتظارات با توجه به مصرف کنندگان خرید ليزينگ اقلام مانند خودرو با توجه به رویترز که پیش بینی کرده بود پنج درصد افزایش در فروش های خرده فروشی در ماه ژوئن.

خرده فروشی را دوباره به عنوان کسب و کار از سرگیری عملیات بعد از بسته شدن در ماه مارس برای کمک به کاهش سرعت گسترش این رمان coronavirus. اما سنبله در جدید COVID-19 مورد منجر به کسب و کار دوباره بسته شدن در جنوب و غرب منطقه است.

موج دوم اخراج تشدید می تواند به عنوان عفونت کاهش تقاضا و افزایش ورشکستگی به خصوص در بخش خرده فروشی با توجه به انتخاب.

تگزاس در روز چهارشنبه شاهد کمترین تک روز افزایش در تایید COVID-19 مورد از این بیماری همه گیر آغاز شد. ایالت موارد افزایش 3.9 درصد و در مجموع 292,060 موارد با توجه به هوستون کرونیکل تجزیه و تحلیل. اضافی 105 جدید مرگ و میر گزارش شده آوردن دولت تعداد مرگ به 3,378.

هوستون منطقه تعداد افزایش 3.79 درصد به 71,899 موارد در کل. این منطقه گزارش شده 21 اضافی مرگ و میر; این تعداد مرگ در 697.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>