مغلوب ساختن پیشی جستن تست منفی برای coronavirus کاخ سفید دکتر می گوید

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را آزمایش کرده است منفی ها برای این رمان coronavirus کاخ سفید اعلام کرد شنبه شب.

رئیس جمهور پزشک Sean P. کانلی گفت: در یک یادداشت منتشر شده توسط کاخ سفید که تهمت تصمیم به گرفتن تست شده در روز جمعه و پس از آنها اعطا مورد مهم است. این ویروس است که رسما به نام COVID-19.

“شب گذشته پس از یک در عمق بحث و گفتگو با رئیس جمهور در مورد COVID-19 تست او انتخاب برای ادامه” رئیس جمهور پزشک Sean P. کانلی نوشت: در یک یادداشت منتشر شده توسط کاخ سفید شنبه شب.

“در این شب من تایید دریافت که تست منفی است” کانلی نوشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه که او تا به حال تست شده برای coronavirus زیر اخیر خود در مواجهه با دو برزیلی مقامات که بعد از آزمایش مثبت برای ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن که گفت: متوسط بود “کاملا عادی” به خبرنگاران گفت که او در زمان آزمون جمعه شب اما که آن را چند روز برای دریافت نتایج به این دلیل که تست شد و فرستاده شده به آزمایشگاه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان آزمون در اطراف این زمان از یک کاخ سفید دکتر با صدور بیانیه ای گفت: رئیس جمهور نیست و نیاز به تست و یا خود قرنطینه برای coronavirus چرا که او تا به حال نه به نمایش گذاشته هر گونه علائم.

سفر بان گسترش: Coronavirus سفر: رئیس جمهور تهمت داخلی با توجه به محدودیت های مسافرتی می افزاید: انگلستان به بان کی مون

مغلوب ساختن پیشی جستن است در معرض خطر کم برای coronavirus به دلیل تماس های خود با یکی از مقامات “بسیار محدود (عکس دست دادن)” و تعامل خود را با شخص دوم “رخ داده است قبل از هر گونه علامت شروع” کانلی در نامه ای نوشت: منتشر شده در اواخر جمعه.

رئیس جمهور گفته بود در اوایل روز جمعه در یک کنفرانس خبری در باغ گل رز که او را “به احتمال زیاد” آزمایش می شود برای کوروناویروس “نسبتا به زودی.” او فشرده شد در ماده پس از آن پدید آمده است که رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro ارتباطات, وزیر آزمایش مثبت برای ویروس. در طول سخنان خود تهمت ادامه داد: برای گرفتن دست در دست با کسب و کار مدیران و مقامات بهداشتی که در ادامه برای گفتن آمریکایی ها یکی از اولین خطوط دفاعی در برابر گسترش است برای جلوگیری از دست دادن.

Bolsonaro و دستیار فابیو Wajngarten dined و زمان عکس در کنار مغلوب ساختن پیشی جستن در Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر در پالم بیچ فلوریدا آخر هفته گذشته. رئیس جمهور برزیل اعلام کرد در رسانه های اجتماعی او آزمایش منفی برای ویروس, تیراندازی پایین گزارش می دهد که او در ابتدا آزمایش مثبت است.

اما در شب جمعه, برزیل اعلام کرد که خود را مسئول d’affairs نستور فرستر که او نیز در حضور و غیاب برای Mar-a-لاگو جلسه همچنین آزمایش مثبت برای COVID-19.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند افراد در نظر گرفتن محدود کردن حرکات خود را اگر آنها شده است در معرض دیگران که آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

دکتر دبورا Birx عضو مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار گفت: در روز شنبه خبر جلسه که هر کسی که تست منفی برای این ویروس هنوز هم نیاز به ورزش احتیاط.

“هنگامی که شما یک تست منفی این بدان معناست که شما منفی آن روز” او گفت:. “این به آن معنا نیست که شما نمی تواند این ویروس گسترش یک شبه به دلیل این تکرار در بینی و ترشحات بینی و شما می توانید یک تست مثبت فردا. اگر شما یک تست منفی که به این معنا نیست که شما می توانید قطع احتیاطی.”

اگر شما علائم “بیایید خودتان درمان به عنوان مسری است,” او گفت:. “و اگر شما یک تست منفی, اجازه دهید مطمئن شوید که شما هنوز هم حفاظت از دیگران از هر آنچه که شما فراموش کرده اند.”

در معرض: در اینجا چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را بالا مشاوران که ممکن است در معرض به کروناویروس در حال دست زدن به آن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>