تهمت قرار می دهد معاون رئیس جمهور مایک پنس در شارژ از coronavirus پاسخ می گوید ملت است “بسیار آماده”

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این کشور آماده است برای coronavirus در طول یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی که در آن او اعلام کرد که معاون رئیس جمهور مایک پنس منجر خواهد دولت را پاسخ.

“ما بسیار آماده برای این” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “خطر ابتلا به مردم آمریکا باقی مانده بسیار کم است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او مورد اعتماد مشاوره از بالا, مقامات بهداشت اما او نیز در زمان به نظر می رسد در تضاد با او. رئیس جمهور بارها و بارها گفت که او باور نمی کند آن را اجتناب ناپذیر بود که این ویروس را در ایالات متحده اما اذعان کرد که آن را “احتمالا” خواهد بود.

پرسید که آیا او فکر مدارس و دیگر موسسات عمومی باید برای آماده سازی ویروس برای رسیدن به یک گسترده تر رسیدن به او گفت که او فکر می کردند که باید اضافه کرد که مردم باید آماده همان راه آنها آماده شدن برای فصل آنفولانزا.

رئیس جمهور ناودان دموکرات کنگره که به انتقاد او پاسخ و کسی که پیشنهاد کرده اند که دولت درخواست اولیه برای $2.5 میلیارد دلار بودجه اضطراری شد و ناکافی است.

اما تهمت همچنین اذعان کرد که برخی از جمهوریخواهان از جمله خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی را پیشنهاد پول بیشتر ساخته شود مورد نیاز است. او به نظر می رسید به آن باز بدون استناد به یک شماره جدید او فکر کرد که ممکن است مناسب باشد.

“اگر آنها می خواهند به انجام,” او گفت: “ما می خواهیم انجام دهد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد که نادر کنفرانس مطبوعاتی پس از بازار بسته و همچنین اخراج در انتقاد از مجلس نانسی پلوسی گفت که او “بی کفایت” و “تلاش برای ایجاد وحشت است.”

اما رئیس جمهور مبهم در مورد نیاز به اقدامات اضافی گام های فوری. او گفت که در نظر گرفتن محدودیت های مسافرتی اما گفت: این وضعیت نیست و تقاضا آن را در حال حاضر. هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس نشان داد که کاخ سفید را در کارکنان اضافی برای مقابله با ویروس است.

“در زمان مناسب ممکن است ما را که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: محدودیتهای سفر به کشورهایی مانند کره جنوبی و ایتالیا که تجربه اخیر سنبله در موارد. “اما در حال حاضر این زمان مناسب نیست.”

Anthony Fauci که ریاست موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, به نظر می رسد به پرتاب آب سرد بر مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل ادعا که ایالات متحده گرفتن “نزدیک” به توسعه یک واکسن. Fauci گفت که آن می تواند یک سال تا 18 ماه اگر تست رفت و قبل از واکسن می تواند به طور موثر اعمال می شود برای پاسخ به این ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن که پیشنهاد دو هفته پیش که تهدید خواهد برود هنگامی که درجه حرارت گرم در ماه آوریل گذشته و اوایل روز چهارشنبه در کاخ سفید با مقامات از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به بیش از دولت استراتژی برای مقابله با این ویروس.

قانونگذاران از هر دو طرف ابراز نگرانی کرد که دولت انجام نمی دهد به اندازه کافی برای آماده شدن برای یک ممکن است ایالات متحده شیوع ویروس است که باعث شده است بیش از 80 ، 000 موارد در سراسر جهان از جمله 59 موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن از کار اخراج کردن یک سری از توییت در اوایل روز شنبه که در آن او گفت: مقامات بهداشت در حال انجام “کار بزرگی” در پرداختن به بهداشت جهانی بیماری همه گیر. روز قبل از او در توصیف این بیماری همه گیر به عنوان “به خوبی تحت کنترل در کشور ما” با وجود افزایش شدید موارد است.

بازارهای مالی به شدت کاهش یافته در میان نگرانی از شیوع جهانی و منتقدان را متهم کرد که رئیس جمهور انجام نمی دهد به اندازه کافی.

“دموکرات صحبت کردن نقطه است که ما در حال انجام بد” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “اگر ویروس ناپدید شد فردا آنها می گویند ما واقعا ضعیف و حتی بی کفایت ، عادلانه نیست, بلکه آن است که آنچه در آن است.”

“Coronavirus داستان تغییر کرده است در چند روز گذشته و منجر به افزایش شدید فروش در بازار در روز سه شنبه به عنوان ترس از گسترش ویروس افزایش یافته است” گفت: جمهوری مشاور سیاسی مت Mackowiak. “در این نقطه, آن را ضروری و مهم است که دولت در توسعه یک طرح دو حزبی و برقراری ارتباط حقایق در مورد این موضوع به مردم است.”

2020 مسابقه: برترین لحظات از روز سه شنبه بحث دموکراتیک

کاخ سفید درخواست $2.5 میلیارد دلار بودجه اضطراری برای مقابله با شیوع اما دموکرات کنگره ناودان درخواست به عنوان “محزون می خوانی کافی نیست.”

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر از نیویورک ارائه counterproposal اورژانس هزینه های بسته از $8.5 میلیارد و تمسخر رئیس جمهور به عنوان “بی کفایت و خطرناک است.”

“شما کاهش می یابد و توانایی ما برای جلوگیری از شیوع. شما پیشنهاد کاهش به CDC بودجه. شما فقط اعتماد دولت های دیگر (مانند چین) برای رسیدگی به این” شومر در توییتر نوشت. “شما می توانید چرخش این هر راه شما می خواهید, اما آن را به بی کفایتی.”

برخی از جمهوری خواهان را محکوم کرد دولت در پاسخ به عنوان به خوبی.

سناتور. جان کندی, R-La., پاره پاره به اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ در جلسه سهشنبه استدلال دولت ارائه نشده با اطلاعات مهم در مورد ویروس.

کندی خواسته گرگ چگونه بسیاری از coronavirus موارد دولت انتظار در ایالات متحده آمریکا است. گرگ نمی دانم باعث کندی به روی تعجب فریاد زدن: “شما رئیس امنیت داخلی و شغل شما این است برای ما امن نگه دارید. … آیا شما فکر می کنم شما باید برای بررسی آن؟”

کن Cuccinelli یک عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار تبدیل به توییتر برای کمک به دوشنبه پس از او تا به حال مشکل فراخوانی نقشه های آنلاین تولید شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد این ویروس گسترش یافته است.

“اتحاد جانز هاپکینز نقشه از coronavirus متوقف شد و کار برای افراد دیگر یا فقط من ؟” او اضافه کرد که به نظر می رسد این بیمارستان قرار داده بود نقشه پشت paywall.

“به نظر می رسد مانند زمان بد برای جلوگیری از کمک به این دنیا (قبلا) منبع مفید,” Cuccinelli نوشت. “در اینجا امید آن می رود تا به زودی.”

دیگر کاربران توییتر اشاره کرد Cuccinelli توييتها به عنوان یک مثال از آنچه به آنها گفته شد این دولت بی منطق پاسخ به شیوع و اشاره کرد که به عنوان سرپرست معاون وزیر امنیت داخلی او باید دسترسی مستقیم به همان شماره از طریق سی دی.

سناتور. لامار الکساندر R دنیاست. رئیس مجلس سنا کمیته با صلاحیت بیش از مراقبت های بهداشتی گفت که ایالات متحده نیاز به کوشش تلاش خود را برای مبارزه با ویروس.

پرسید: اگر دولت درخواست برای $2.5 میلیارد بود به اندازه کافی برای مبارزه با شیوع الکساندر گفت: “خواهیم دید.”

“ما یک کار خوب انجام داده و تا کنون,” او گفت: با توجه به سرعت گسترش ویروس در میان آمریکایی ها. “مشکل این است که آن را بسیار تهاجمی آن را گسترش در میان کشورهای دیگر و آن را به ناچار در اینجا.”

آمریکا و تحت فشار قرار دادند در انتقاد که دولت آماده است برای مبارزه با ویروس.

“ما در حال آماده بهتر از هر کس دیگری. این معنا نیست که شما در حال رفتن برای فرار از این طریق با مطلقا هیچ تاثیری گفت: Rep. تام کول R-Okla., که نشسته در خانه تخصیص بودجه.

مک کارتی گفت که اگر کسی مقصر است برای یک ولرم پاسخ آن چین است.

“عدم پاسخگویی از چین به ضرر کل جهان,” او گفت:, و اضافه کرد که چین مقاومت به انتشار حقایق در مورد این ویروس از جمله هنگامی که آن را کشف شد مانع سریعتر عمل است.

“چالش در اینجا این است که عدم پاسخگویی آینده از چین” مک کارتی گفت.

کمک: Christal هیز نیکلاس وو

چاک شومر: Dem شمارنده مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام $8.5 میلیارد پیشنهاد برای اورژانس coronavirus بودجه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>