واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت او را نامزد Rep. جان Ratcliffe برای تبدیل شدن به مدیر اطلاعات ملی فقط شش ماه پس از تگزاس کنگره در زمان نام خود را از در حال اجرا برای این کار است.

“من با خوشحالی به اعلام نامزدی @RepRatcliffe(Congressman John Ratcliffe) به مدیر اطلاعات ملی (DNI),” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت در حالی که در مسیر به کارولینای جنوبی برای یک تظاهرات سیاسی.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: نامزدی فرایند را تکمیل شده قبلا اما Ratcliffe می خواستم به صبر کنید تا زمانی که یک بازرس کل گزارش تکمیل شد چگونه اف بی آی به کار گرفته بررسی این که آیا مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات ریاست جمهوری هماهنگ با روسیه است.

“جان برجسته است مرد از استعداد بزرگ!” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او تا به حال حل و فصل Ratcliffe برای جاسوسی بالا کار می آید فقط دو هفته پس از او شنود گذاشته ریچارد Grenell به عنوان سرپرست. این تصمیم هم زده نگرانی به دلیل Grenell یک مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار است که در خدمت به عنوان سفیر ایالات متحده در آلمان هیچ اطلاعاتی تجربه.

مغلوب ساختن پیشی جستن شناور جمهوری خواه تگزاس نام برای کار در تابستان گذشته اما Ratcliffe انصراف پیشنهاد خود را برای تبدیل شدن به رئیس جاسوسی پس از دموکراتها و برخی جمهوریخواهان پرسش در مورد اینکه آیا او اغراق آمیز کار خود را به عنوان دادستان فدرال از تروریسم موارد است. دیگران را مورد سوال Ratcliffe تجربه و اینکه آیا او می تواند رئیس جمهور صاف و پوست کنده مشاوره در روسیه با توجه به قوی حزبی views.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در آن زمان که او فکر Ratcliffe “بود که درمان بسیار ناعادلانه.”

جاسوسی بالا:دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: جان Ratcliffe خروج نام خود را به مدیر اطلاعات ملی

Ratcliffe است به احتمال زیاد به صورت همان نوع مخالفت او در تابستان گذشته.

لحظات پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد Ratcliffe را نامزدی بیش از توییتر دموکرات کنگره آغاز شده ابراز مخالفت خود.

تشکر. ابیگیل Spanberger D-Va., نام آن را “عمیقا نگران کننده است.

Spanberger یک افسر سابق سازمان سیا که همچنین خدمت در کمیته روابط خارجی مجلس گفت: سی ان ان او “بسیار نگران” با توجه به Ratcliffe فقدان هوش و تجربه است.

“این تصور که ما باید کسی بدون اطلاعات پس زمینه که بدون توجه به آنچه در آن است به رانده حقایق و شواهد و نه سیاست های حزبی من فکر می کنم این است که به طور کلی بسیار مضر چون من سوال چه نوع از مشاوره و چه نوع ورودی رئیس جمهور خواهد شد گرفتن از کسی که رانده شده به مراتب بیشتر از سیاست های حزبی از دستیابی به حقیقت” او گفت:.

ایالت و سناتور ” مارک وارنر نماینده دموکرات در کمیته اطلاعات مجلس سنا گفت که او نمی ببینید که چگونه هر چیزی تغییر کرده است از آخرین باری Ratcliffe نامزد دریافت جایزه بود برای این نقش.

“آخرین بار این نامزدی ناموفق بود رو جدی دو حزبی سوال مطرح شد در مورد تشکر. Ratcliffe پس زمینه و مدارک” ویرجینیا از حزب دموکرات گفت: در توییتر. “این سخت است برای من برای دیدن چه چیزی جدید اتفاق افتاده است را تغییر دهد.”

جمهوری خواه متحدان Ratcliffe ستایش نامزدی خود را.

تشکر. لی Zeldin R-n. y. نام Ratcliffe “انبوه با استعداد” و توییتی که او “اخرین انتخاب کنید که جدی و با انگیزه & آمادگی برای انجام یک کار استثنایی در روز 1!”

Rep. علامت مراتع R-N. C. که خدمت با Ratcliffe به عنوان یک عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دفاع تیم به نام Ratcliffe “عالی” انتخاب.

“جان بهترین بهترین—هوشمند اندازه گیری و در مجموع طرفدار” کارولینای شمالی جمهوری خواه گفت.

هوش و موقعیت شده است و بدون یک مدیر دائم از دن کوتس سابق ایندیانا سناتور برگزار شد که این کار پس از سال 2017, پایین پا. اختلافات بین Coates و مغلوب ساختن پیشی جستن در روسیه و کره شمالی و دیگر مسائل اغلب ریخته به نمایش عمومی.

مغلوب ساختن پیشی جستن داستان:از شیکاگو پلیس به گریه تاجر مغلوب ساختن پیشی جستن حکایات اغلب تغییر با هر گفتن

استیو Vladeck یک استاد حقوق در دانشگاه تگزاس گفت: نامزدی ممکن است اساسا گسترش Grenell انتصاب به عنوان سرپرست DNI.

“حتی اگر هیچ شانس واقعی که @RepRatcliffe خواهد بود با تایید سنا از ارسال رسمی نامزدی خود را اجازه خواهد داد @RichardGrenell به ادامه خدمت به عنوان سرپرست DNI گذشته, مارس 11 — و برای یکی دیگر از 210 روز پس از Ratcliffe را رد یا خروج” Vladeck توییتی.

Ned قیمت یک سخنگوی شورای امنیت ملی در دولت اوباما را رد کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب Ratcliffe نه به عنوان “جدی نامزدی.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن Ratcliffe و سنا تومان تمام می دانم که او هرگز تایید” قیمت توییتی. “این یک شفاف تلاش برای تنظیم مجدد ساعت در Grenell انتصاب — و عملا نصب و راه اندازی از او به عنوان DNI برای سال آمده است.”

کمک: Christal هایس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im