مغلوب ساختن پیشی جستن فراخوانی در زمان جنگ اقتدار دفاعی و تولید عمل به آدرس coronavirus بحران – به روز رسانی زنده

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تایید کرد که او قصد دارد به استناد یک ماده است که اجازه می دهد او را به منع برخی از مردم از ورود به کشور از جمله پناهجویان و کسانی که از ورود به کشور به طور غیر قانونی در مرز جنوبی.

“پاسخ بله” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: زمانی که خواسته در مورد کد و اضافه کرد که او قصد دارد به استناد آن “بسیار به زودی. احتمالا امروز.”

دولت خواهد استناد 42 ایالات متحده کد 265 یک بخش فدرال حقوقی کد که ایالات متحده جراح عمومی “باید از این قدرت برای منع در تمام یا بخشی از معرفی اشخاص و اموال از این کشورها و یا مکان به عنوان او باید تعیین به منظور جلوگیری از چنین خطر و برای این دوره از زمان به عنوان او ممکن است لازم بدانند برای این منظور است.”

زمانی که دوباره پرسید که آیا او بود که بسته شدن مرز ایالات متحده و مکزیک تهمت و گفت: ما قصد داریم به آن نزدیک است.”

“اما ما با استناد خاصی ارائه خواهد شد که به ما اجازه می دهد بزرگ, عرض جغرافیایی,” او اضافه شده است.

– کورتنی سوبرامانیان و جان Fritze

مغلوب ساختن پیشی جستن: هیچ برنامه ای برای جلو و چین تعرفه ها

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او هیچ برنامه ای برای تعلیق تعرفه ها در چین و یا کشورهای دیگر به عنوان بخشی از ایالات متحده در تلاش برای مبارزه با کروناویروس.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای انجام این کار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این (ویروس) باعث شد چیزی کاملا نامربوط به تعرفه ها.”

– مایکل کالینز

هیچ “نقطه اوج” در تصمیم گیری به آمریکا و کانادا مرز

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وجود دارد گفت: “هیچ نقطه اوج” در تصمیم مشترک با نخست وزیر کانادا جاستین ترودو برای بستن مرز بین دو کشور. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را به صحبت ترودو و جفت تصمیم آنها “می خواهم برای منزوی کردن” افرادی که ممکن است بیمار از آینده در تماس با دیگران است.

“این راهی است که ما قصد داریم برای پیروزی در این جنگ” او گفت:, و اضافه کرد که این حرکت را تحت تاثیر قرار نمی تجارت بین ایالات متحده و کانادا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: محدودیت در مرز کانادا مسدود کردن اوقات فراغت سفر خواهد آخرین برای حداقل 30 روز. “من می گویند 30 روز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “امیدوارم در پایان 30 روز خواهیم بود در شکل بزرگ است.”

آن را به عنوان مربوط به مرز جنوبی: “نه ما در حال رفتن به آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از مرز جنوبی “اما ما با استناد خاصی ارائه خواهد شد که به ما اجازه می دهد بزرگ در طول و عرض.”

– کورتنی سوبرامانیان و دیوید جکسون

مغلوب ساختن پیشی جستن فراخوانی دفاع تولید عمل به سرعت منابع

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با استناد به دفاع تولید عمل می کنند که اجازه می دهد تا دولت به منظور تسریع و گسترش تامین منابع است. تهمت نمی گویند به طور خاص چه قدرت او را اجرا اما این عمل می تواند اجازه می دهد او را به مرحله تولید ماسک و دیگر تجهیزات پزشکی.

مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته است به می گویند که چگونه دقیقا دفاع تولید عمل می تواند مورد استفاده قرار گیرد و به او پیشنهاد کرد که دولت هنوز تصمیم گیری. او گفت: دولت تا به حال “اهداف” برای تجهیزات آن را می خواستم اما نگفت چه کسانی هدف قرار گرفتند.

“ما نیاز به میلیون ها نفر از ماسک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما نیاز به ماسک.”

اعلام می آید که کاخ سفید و کنگره مذاکره یک تریلیون دلاری محرک اقتصادی طرح برای مبارزه با اثرات شیوع کروناویروس.

در اینجا چه چیز دیگری می شد گفت: در این جلسه:

  • مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت: مقامات بهداشتی در حال کار بر روی یک “خود سواب” coronavirus آزمون است که اجازه می دهد خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران به آزمون خود را برای ویروس. “این امر آزاد کردن مقدار زیادی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اعلام کرد او قصد دارد برای برگزاری اضافی کنفرانس خبری یا بعد از چهارشنبه یا پنجشنبه برای بحث در مورد کوروناویروس پیشرفت در حوزه غذا و دارو. مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت: “خواسته FDA برای کاهش از طریق نوار قرمز و کاهش موانع قانونی.”

  • معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: کانادا بسته شدن مرز نباید بر روابط تجاری میان دو کشور: “این را شامل نمی شود سفر ضروری و یا انتقال کالا.”

  • دولت فدرال به توصیه آمریکایی ها و پزشکان به تعویق انداختن انتخابی اعمال جراحی از جمله جراحی برای افزایش ظرفیت در حوزه تجهیزات پزشکی گفت: Seema Verma, مدیر مراکز مدیکر و مدیکید خدمات. “ما به طور کامل درک که این رفتن به تأثیر عمده ای بر سیستم مراقبت های بهداشتی,” ورما گفت.

  • خواسته در مورد اندازه چک آمریکایی ها ممکن است به عنوان بخشی از تلاش های امدادی تهمت نمی خواهد می گویند که مقدار چک. او گفت که “باید مشخص شود .. ما در حال کار با سنا در حال حاضر.” او افزود: “آن را به زودی تعیین خواهد شد.”

  • مغلوب ساختن پیشی جستن پرسیده شد که چرا او بارها و بارها اشاره به کروناویروس به عنوان “چینی virus.” او گفت: واژه “نه نژادپرستانه در همه … آن را از چین می آید. به همین دلیل است.”

  • مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او یک جنگ در زمان رئیس جمهور گفت: این ویروس یک “دشمن” است که مخرب اقتصاد: “این یک وضعیت دشوار … اما ما در حال انجام آن است و ما در حال انجام آن هست.”

  • مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت در حال سفارش “هزاران و هزاران نفر” از هواکش در مورد آنها مورد نیاز است. دولت در حال حاضر دارای یک مخزن بیش از 10 ، 000, پنکه, پنس گفت.

  • تهمت بود پرسید: چرا به نظر می رسد به خوبی متصل شده افراد مانند ورزشکاران حرفه ای قادر به گرفتن تست شده : “شما می خواهم به آنها را بپرسید که سوال …(این) داستان زندگی .. که اتفاق نمی افتد.”

– جان Fritze کورتنی سوبرامانیان دیوید جکسون و مایکل کالینز

Wilkie: 44 جانبازان باید آزمایش مثبت 1 سالگی درگذشت

جانباز وزیر امور رابرت Wilkie گفت: 44 جانبازان باید آزمایش مثبت برای coronavirus و یکی در پورتلند درگذشت. او گفت: این سازمان تا به حال تست شده “چند صد.”

VA وزیر رابرت Wilkie گفت گروه او پشت برش بر روی غیر ضروری پزشکی فعالیت به منظور کمک به پاسخ به کروناویروس تهدید. وی با تمجید جانبازان برای فدا کردن برخی از غیر ضروری مراقبت برای کمک به این تلاش.

– جان Fritze

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او با قبول نمی کند Mnuchin را 20 درصد بیکاری سناریو

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گرفت و موضوع را با وزیر خزانه داری استیو Mnuchin هشدار به نمایندگان مجلس در روز سه شنبه که بیکاری می تواند آمار 20% مگر اینکه مراحل گرفته شده برای تحریک اقتصاد.

“من موافق نیستم که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “که مطلق است, بدترین سناریو.”

– مایکل کالینز

پنتاگون به 5 میلیون ماسک در دسترس

وزیر دفاع علامت Esper گفت: پنتاگون را 5 میلیون ماسک در دسترس از ذخایر خود را به وزارت بهداشت و خدمات انسانی. او گفت: اولین میلیون خود را فورا در دسترس است.

Esper نیز گفت: وزارت دفاع را تا 2000 عملیاتی هواکش موجود به HHS به عنوان مورد نیاز است. دو پزشکی کشتی آسایش و رحمت مستقر خواهد شد برای کمک به تخت بیمارستان. او گفت: سپاه مهندسان ارتش در نیویورک جلسه با رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو. او گفت: وزارت دفاع باقی می ماند “آماده و قادر” برای دفاع از آمریکا و منافع خارج از کشور.

– کورتنی سوبرامانیان و دیوید جکسون

رسمی: وای shoud اقدامات احتیاطی ویژه در برابر coronavirus

دکتر دبورا Birx عضو مجلس coronavirus نیروی کار گفت: مقامات بهداشت در مورد گزارش های رسیده از ایتالیا و فرانسه است که افراد جوان در حال گرفتن بیمار است.

Birx گفت: گزارش نگران کننده چرا که کسانی که بیشتر در معرض خطر بوده اند افراد مسن یا افراد با دیگر مسائل مربوط به سلامت.

وی تاکید کرد: “نسل هزاره” به اقدامات احتیاطی ویژه. “شما پتانسیل گسترش آن را,” او گفت:.

– مایکل کالینز

پنتاگون 89 coronavirus موارد

پنتاگون تایید کرده است 89 COVID-19 موارد در میان فعال وظیفه نیروهای خود و اعضای خانواده غیر نظامی و قرارداد کارکنان وزارت دفاع اعلام کرد.

از 89 آلوده شده توسط ویروس, 14 بیمارستان بستری شده است.

این ویروس را مجبور به لغو تمرین های نظامی در سراسر جهان باعث افزایش غربالگری از نیروهای نظامی در مجاورت نزدیک به یکدیگر از جمله خلبانان و نگهداری رهبران ارشد به غیر از ترس از ابتلا به این بیماری است.

نیروی هوایی ژنرال دیوید Goldfein های نیروی هوایی رئیس ستاد به خبرنگاران گفت: روز شنبه که او از خانه کار می کرد روز سه شنبه به کاهش خطر.

سفر محدود شده است و تنها کارکنان ضروری ماموریت بحرانی مجاز به حرکت می کند به خصوص و یا در داخل کشور سخت ترین ضربه این بیماری مانند ایتالیا.

خدمه سفر به پایگاه هوایی در آویانو در ایتالیا, اقامت در هواپیما خود را به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است و نگه داشته به عنوان جدا شده که ممکن است هنگامی که در حال حرکت به محله های خود را بر پایه Goldfein گفت.

نیروی هوایی است که “نگه داشتن آنها را در یک حباب” او گفت:.

– تام Vanden بروک

مغلوب ساختن پیشی جستن: HUD را به حالت تعلیق در فروش اموال به رهن و اخراج’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: وزارت مسکن و توسعه شهری خواهد “به حالت تعلیق در فروش اموال به رهن و اخراج” از طریق پایان ماه آوریل است. آن را بلافاصله روشن نیست که آیا این اعمال را برای همه مسکن و یا فقط مسکن تامین مالی از طریق فدرال حمایت وام و یا یارانه با بودجه فدرال.

– جان Fritze

مک کانل: ‘بار’ در کسب و کارهای کوچک باید

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: سنا به رأی چهارشنبه در یک خانه لایحه برای محافظت از کارگران از coronavirus بحران اما گفت: “بار” این مکان در کسب و کارهای کوچک باید به آنها رسیدگی شود در آینده بسته محرک سنا را در روزهای آینده.

خانه لایحه که شامل ارائه بحث به تضمین پرداخت مرخصی استعلاجی برای کارگران تحت تاثیر این بیماری همه گیر است که انتظار می رود به تصویب و ارسال به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او انتظار امضای.

ویسکانسین ایران سناتور. ران جانسون است که انتظار می رود به پیشنهاد اصلاحیه به مجلس لایحه است که تغییرات مرخصی استعلاجی به بیمه بیکاری.

مک کانل گفت: مجلس لایحه تحمیل “جدید تست نشده قیمومیت در کسب و کار کوچک بدون تضمین آنها باید بودجه کافی در پیشبرد برای تامین مالی این کارمند جدید بهره مند شوند.”

“هر کس موافق است که کارگران نیاز به امداد … اما کسب و کارهای کوچک نیاز به امداد و همچنین او گفت:” در مجلس سنا طبقه چهار شنبه صبح. “این است که به معنای واقعی کلمه بدترین زمان در حافظه زندگی به توده ای حتی بیشتر از بار و هزینه بر روی کسب و کار کوچک است که خود مبارزه برای زنده ماندن مگر اینکه ما آن با عمده کمک.”

– Ledyard پادشاه

شومر می گوید محرک تصویب نمی تحت مک کانل روش

رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت: آخرین coronavirus محرک طرح که جزئیات آن هنوز در حال مذاکره نمی خواهد با تصویب مجلس سنا تا پایان هفته تحت روش کنونی به رهبری رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل.

“وزیر Mnuchin می گوید:” مصوبات تا پایان هفته. این مک کانل روند را نمی خواهد از ما وجود دارد,” او گفت:.

در روز سه شنبه, مک کانل به خبرنگاران گفت که او تا به حال تقسیم سناتور جمهوریخواه به سه گروه کار که کار با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به آمده تا با یک طرح جمهوری خواهان پشتیبانی می کند. شومر در عوض خواست مذاکرات بین مجلس سنا و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در دو حزبی بر اساس.

“این راه است که کار کرده بهترین و سریعترین و منصفانه در گذشته او گفت:” در تماس تلفنی با این روش مک کانل تا به حال مشخص شده که به احتمال زیاد منجر به “تاخیر و ترافیکی.”

-نیکلاس وو

پنتاگون استقرار کشتی ها برای حمایت از coronavirus پاسخ

پنتاگون در حال آماده سازی برای استقرار نیروی دریایی در بیمارستان کشتی ها برای حمایت از بازار داخلی در پاسخ به coronavirus وزارت دفاع اعلام کرد.

ارتش تا به حال 89 موارد عفونت از جمله 49 نیروهای 19 از وابستگان, 14 غیر نظامی کارگران و هفت پیمانکاران. از این موارد 14 بیمارستان بستری شدند.

– تام Vanden بروک

مغلوب ساختن پیشی جستن: ما در حال رفتن به نزدیک مرز کانادا به “غیر ضروری” ترافیک

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دستیاران خود گفت: ایالات متحده و کانادا در حال کار بر روی یک معامله به طور موقت نزدیک مرز به اختیاری سفر به منظور مبارزه با گسترش coronavirus.

تجارت نباید تحت تاثیر قرار مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“ما خواهد بود با رضایت متقابل به طور موقت بسته ما در شمال مرز با کانادا به غیر ضروری ترافیک” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “تجارت خواهد شد نمی شود. جزئیات را دنبال کنید!”

کانادا اعلام کرد که مرز تعطیلی این هفته بوده است مذاکره با مقامات ایالات متحده در این هفته در قوانین اساسی ترافیک.

– دیوید جکسون

مغلوب ساختن پیشی جستن به دیدار با مدیران شرکت هواپیمایی نگه داشتن تماس با پزشکان

Coronavirus نیروی کار برگزار خواهد شد 11:30 صبح به وقت شرق آمریکا در کنفرانس خبری روز شنبه برای بحث در مورد آخرین تحولات در این بیماری همه گیر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیز توییتی در مورد برگزاری یک کنفرانس خبری با مواد غذایی و دارو به “بحث بسیار مهم اخبار از FDA” در مورد کوروناویروس.

خود برنامه بسته بندی شده است با جلسات به بحث در مورد پاسخ به coronavirus. او یک تماس تلفنی با مدیران شرکت هواپیمایی یک کسب و کار میزگرد تلفنی با پزشک تلفنی و جلسه ذکر شده در عمومی خود را برنامه.

– نیکلاس وو

سنا طرح برای رای دادن مرخصی استعلاجی ، coronavirus تست لایحه

سنا در حال برنامه ریزی برای رای دادن چهارشنبه در بسته های قانونی که ارائه خواهد شد که میلیاردها دلار برای تقویت بیمه بیکاری ارائه رایگان coronavirus تست و پرداخت بیمار و خانواده را برای آمریکایی ها در روزهای بعد از مذاکرات فشرده و درخواست برای نمایندگان مجلس به سرعت تصویب قانون.

این لایحه است که انتظار می رود به تصویب سنا و سپس به رئیس جمهور فرستاده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای امضای خود را. این رای پس از وزیر خزانه داری استیون Mnuchin در جریان حمله داعش و مماشات برخی نگرانی ها در مورد انشعابات بیمار و خانواده را ترک می تواند در کسب و کارهای کوچک است که در حال حاضر احساس اثرات اقتصادی از ویروس.

رند پل سناتور. R-Ky., در حال برنامه ریزی برای ارائه اصلاحیه به این قانون قبل از رای مجلس سنا در اندازه گیری. اصلاح ارائه می دهد یک راه برای جبران هزینه های این لایحه با استفاده از منابع مالی است که “شامل پایان دادن به ما دهه درگیری در افغانستان” دفتر او در بیانیه ای گفت.

پل ارائه یک پیشنهاد مشابه در اوایل این ماه برای جبران هزینه های زمانی که سنا در زمان ارائه لایحه حدود 8 میلیارد دلار برای دولت و نهادهای محلی برای جلوگیری از گسترش ویروس و کمک به تقویت تلاش ها برای ایجاد یک واکسن. تلاش به ضرب گلوله کشته شد توسط سنا همکاران.

– Christal هایس

بیشتر: Coronavirus به روز رسانی: ما تلفات می رسد 114 به عنوان کانزاس لغو کلاس های حضوری برای کل سال تحصیلی

بیشتر: بایدن باقی می ماند در صندلی راننده ، coronavirus تغییرات انتخابات ما و دیگر takeaways از روز سه شنبه رای

مغلوب ساختن پیشی جستن کارکنان دولت رئیس ناگهان استعفا داد

مدیر دفتر ایالات متحده از پرسنل مدیریت استعفا کرده است خروج از یک کلید خالی در زمانی که کارمندان فدرال مانند دیگر نیروهای در سراسر کشور – در حال کشتی با نحوه پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

OPM در بیانیه ای گفت که این سازمان دریافت استعفای دیل Cabaniss یک دیرین جمهوری خواه رسمی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام به پست سال گذشته است.

Cabaniss مبارزه با جان McEntee که تهمت نامگذاری این سال به رهبری کاخ سفید پرسنل با توجه به چند گزارش با استناد به unnamed مقامات. McEntee انتصاب آمد و در زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان او به دنبال بالا بردن کاخ سفید کارکنان که ثابت کرده اند وفاداری خود را به او.

ادارات فدرال در واشنگتن می رود برای باز باقی می ماند یکشنبه اما ارائه “حداکثر telework انعطاف” برای واجد شرایط کارگران به دلیل coronavirus. مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات بهداشت عمومی توصیه کرده اند که آمریکایی ها برای کار از خانه در هر زمان ممکن است.

– جان Fritze

بیشتر: ‘بزرگ, ضخیم, بسته’: مغلوب ساختن پیشی جستن را برای پمپاژ $1 تریلیون دلار به اقتصاد برای مقابله با کروناویروس آمار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>