واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تست شده است برای coronavirus, کاخ سفید روز دوشنبه گفت: با وجود تماس غیر مستقیم از طریق حداقل دو قانونگذاران.

مقامات کاخ سفید اواخر روز دوشنبه اعلام کرد که رئیس جمهور نشده بود تست شده و پس از یک سری از برخوردهای صورت گرفته با نمایندگان مجلس است که تا به حال در تماس با دیگران است که تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. بالا در میان کسانی بود تشکر. مت Gaetz R-Fla., که اعلام کرد او با قرار دادن خود در قرنطینه کمتر از یک ساعت پس از پیاده شدن نیروی هوایی.

“رئیس جمهور دریافت کرده است COVID-19 تست چرا که او نه به حال طولانی مدت تماس نزدیک با هر گونه شناخته شده تایید COVID-19 بیماران و نه هر گونه علائم” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام گفت. “رئیس جمهور تهمت باقی مانده در عالی سلامت و پزشک خود را ادامه خواهد داد تا از نزدیک نظارت بر او را.”

در طول یک جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید در روز دوشنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: او نمی دانست که آیا یا نه این رئیس جمهور مورد آزمایش قرار گرفت. پنس گفت: او آزمایش شد.

“من تا به حال هیچ توصیه ای که من تست خواهد شد,” پنس گفت.

“کاخ سفید و پزشکان خود را, بخشنامه است برای دیدن به سلامت و رفاه جمهور ایالات متحده است.”

اگرچه صفر نشانه ای رئیس جمهور شده است در معرض ویروس شده اند وجود دارد چند شرایطی که در آن آمده است به او نزدیک است. Gaetz روز دوشنبه گفت که او تا به حال به تماس با کسی که آزمایش مثبت در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس در ایالت مریلند در اواخر ماه گذشته. او پرواز کرد و با مغلوب ساختن پیشی جستن سرنشین نیروی هوایی یکی از فلوریدا بازگشت به پایگاه مشترک اندروز در خارج از واشنگتن دی سی در روز دوشنبه.

بیشتر: قانونگذاران خود quarantining بیش از coronavirus تا به حال تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن

بیشتر: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شناور مالیات بر حقوق برش دیگر کمک های مالی برای coronavirus

روز قبل از Rep. Doug Collins, R-Ga., اعلام کرد او تا به حال قرار داده شده خود را در قرنطینه او دیده می شد ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن در مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در آتلانتا و تکان دادن رئیس جمهور دست روی آسفالته قبل از بازدید.

هر دو کالینز و Gaetz گفت: آنها تا به حال هیچ نشانه ای ندارند.

خود اذعان germophobe که گفته شده است که اغلب بیش از اندازه دست خود را با ضد عفونی کننده تهمت به تازگی گفته فاکس نیوز وجود دارد هیچ راهی برای مودبانه جلوگیری از دست دادن.

“شما نمی تواند یک سیاستمدار و نه لرزش دست” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در شهر هال در Pa., در روز پنج شنبه. “خط پایین این است که من لرزش کسی دست در حال حاضر. من به آن افتخار می کنم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im