مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین شکایت نیویورک تایمز در افترا دعوی مربوط به قطعه نظر در روسیه

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات واصل افترا طرح دعوی در دادگاه در برابر نیویورک تایمز برای انتشار یک قطعه نظر در موضوع دخالت روسیه در سال 2016 انتخابات.

این طرح دعوی در دادگاه واصل در ایالت نیویورک دیوان عالی کشور روز چهارشنبه ادعای روزنامه عمدا منتشر شده نادرست داستان در سال 2019 مربوط به رسیدگی به روسیه دخالت در انتخابات است.

نیویورک تایمز سخنگوی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز که “مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی تبدیل شده به دادگاه به تلاش برای مجازات یک نظر نویسنده برای داشتن یک نظر پیدا کردن آنها غیر قابل قبول است.”

“خوشبختانه قانون محافظت مناسب از آمریکایی ها برای بیان خود را در قضاوت و نتیجه گیری به خصوص در مورد رویدادهای عمومی اهمیت است. ما مشتاقانه منتظر به vindicating که حق در این مورد” بیانیه ادامه داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به دنبال میلیون ها دلار خسارت, گرفتن شماره با یک op-ed از ماه مارس گذشته نوشته شده توسط ماکس فرانکل سابق سردبیر اجرایی روزنامه: “رئال مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه در عوض.”

Op-ed استدلال می کند که وجود دارد توافق بین روسیه و مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین برای کمک به او در گرفتن انتخاب می شوند. نظرات بخش از زمان عمل به طور جداگانه از آن گردآوری, عملیات وجود دارد و به طور خاص به مردم اجازه می دهد یک پلت فرم برای بیان نقطه نظر خود را از.

“وجود دارد بدون نیاز به دقیق انتخابات در تبانی بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و ولادیمیر پوتین الیگارشی چرا که آنها تا به حال یک فراگیر, معامله,” op-ed می خواند. “[T]او نشخوار کمک در مبارزه با هیلاری کلینتون برای این موجود جدید طرفدار روسیه در سیاست خارجی شروع با امداد از دولت اوباما سنگین تحریم های اقتصادی است. این Trumpites دانست و در مورد نشخوار و برگزار شد از چشم انداز موجود است.”

بیانیه ای از کمپین متحده آنها مایل “برای برگزاری, اخبار سازمان های پاسخگو برای عمدا انتشار اظهارات نادرست” در برابر تهمت انتخاباتی.

جینا الیس ارشد مشاور حقوقی به Donald J. Trump برای ریاست جمهوری, کمپین گفت: “این اظهارات شد و 100 درصد غلط و توهین آمیز. در این شکایت مدعی شد آگاه از کذب در آن زمان منتشر, آنها, اما آیا تا به صورت عمدی با هدف صدمه زدن به مبارزات انتخاباتی در حالی که گمراه کننده خود خوانندگان در این فرآیند است.”

Op-ed شد منتشر شده در مارس 27, 2019, قبل از انتشار ویژه مشاور رابرت مولر کامل 448 صفحه گزارش به عموم مردم در ماه آوریل است. Op-ed نوشته شده بود سه روز پس از دادستان کل ویلیام بر ارسال نامه ای از خلاصه ای از مولر بررسی به کنگره است.

مولر دو سال را صرف تحقیق در مورد دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری و اینکه آیا تهمت مسدود پرس و جو که مصرف واشنگتن است.

در این گزارش جزئیات است که مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی نشان داد بهره در بهره گیری از تلاش های دولت برای نوسان انتخابات ریاست جمهوری 2016 به نفع خود اما آیا پیدا کردن شواهد و مدارک است که به طور مستقیم مرتبط مغلوب ساختن پیشی جستن به هر جنایت.

طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که این روزنامه خود گزارش قبلی “تایید کذب این اظهارات.”

“اما زمان انتشار این اظهارات به هر حال دانستن آنها را به غلط و دانستن آن را خواهد گمراه و گمراه خود خوانندگان به دلیل بار شدید تعصب علیه و دشمنی نسبت به کمپین” طرح دعوی در دادگاه می گوید.

مغلوب ساختن پیشی جستن را حفظ کرده است حملات خود را در رسانه ها از طریق طول مدت ریاست جمهوری خود را محکوم پوشش مواردی او را به عنوان “خبر جعلی.” او را تهدید به شکایت از رسانه های دیگر شرکت ها قبل از.

سناتور. برنی ساندرز من-VT., که در حال اجرا است برای نامزدی حزب دموکرات برای رقابت در برابر تهمت در ماه نوامبر لعنتی مبارزات انتخاباتی برای طرح دعوی در دادگاه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “در حال حاضر – در نظر گرفتن یک صفحه از خود دیکتاتور دوستان در سراسر جهان در حال تلاش برای از بین بردن حق داشتن مطبوعات آزاد.”

از سال 1964 شرکت نیویورک تایمز. V. سالیوان تصمیم دولت یافت که برای حفظ یک ادعای افترا: “واقعی خطا محتوای توهین آمیز رسمی شهرت و یا هر دو کافی به حکم جایزه از خسارت به اظهارات نادرست مگر اینکه ‘واقعی کینه توزی’ — دانش است که اظهارات نادرست و یا بی پروا در بی اعتنایی از حقیقت-ادعا شده است و ثابت شده است.”

برایان Hauss, کارکنان, وکیل با آیتالله سیستانی سخنرانی حریم خصوصی و فناوری پروژه نام طرح دعوی در دادگاه “به طور کامل meritless.”

“یک ناشر نمی تواند در قبال تفسیر مبتنی بر حقایق است. اگر قانون هر گونه متفاوت رئیس جمهور تهمت خود می تواند در قبال این ادعا که دموکرات ها تبانی با روسیه” او ادامه داد.

کمک: ویلیام Cummings, Christal هایس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>