جو Coulombe که تاسیس معامله گر جو محبوب مواد غذایی شناخته شده برای آن kitschy پرنیان و معشوق خصوصی برچسب شراب لقب “دو باک چاک” درگذشت اواخر جمعه در پاسادنا کالیفرنیا خانه. او 89.

Coulombe را نیز به نام جو در بیانیه ای گفت: پدرش درگذشت و پس از یک بیماری طولانی مدت.

متولد 3 ژوئن 1930, Coulombe مطرح شد در یک آووکادو در مرتع پرورش احشام در دل مار کالیفرنیا در نزدیکی سن دیگو. او خدمت کرده از یک سال در نیروی هوایی و مدرک لیسانس خود را در اقتصاد به دنبال MBA از دانشگاه استنفورد در سال 1954.

Coulombe به ملاقات همسرش آلیس Steere در یک مهمانی در حالی که در کالج. آنها ازدواج کرده و در سال 1952 زمانی که آنها هر دو در مقطع کارشناسی ارشد و در ادامه به سه فرزند است.

ذخیره بهتر صرف بهتر: تمام پول های راهنمایی و مشاوره در حال تحویل به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا

محبوب ترین فروشگاه های مواد غذایی: معامله گر جو و Publix برخی از محبوب ترین کشور مواد غذایی زنجیره ای

اول راحتی و سپس مواد غذایی

در سال 1958 Coulombe به کار می رفت برای Rexall مواد مخدر که در آن او وظیفه بود با ایجاد یک گروه از فروشگاه رفاه مشابه 7-Eleven. او بدون پرداخت در فروشگاه مواد غذایی برای درک بهتر کسب و کار.

جدید زنجیره ای بود به نام عاجلانه بازار و هنگامی که Rexall در نهایت تصمیم گرفت تا آن را تعطیل کند Coulombe خرید مکان و فرار از فروشگاه خود را.

اما در سال 1967, 7-Eleven, بود, باز کردن مکان های بیشتری در کالیفرنیا است. به جای گرفتن آنها در Coulombe تصمیم به راه اندازی یک جدید بسیار متفاوت زنجیره ای. او شروع به معامله گر جو با یک فروشگاه در کالیفرنیا.

معامله گر جو حک شده یک شخصیت منحصر به فرد

مواد غذایی زنجیره ای دمدمی از ابتدا. Coulombe بر اساس فروشگاه دریایی دکور در کتاب او می خواهم به عنوان خوانده شده به نام “سیاه و سفید و سایه ها در دریاهای جنوب” را به عنوان به خوبی به عنوان خود را تجربه بازدید از جنگل کروز سوار در دیزنی لند, با توجه به وب سایت این شرکت. کارکنان دوبله شد کاپیتان و اولین آمپول که عینک هاوایی با مضمون پیراهن.

فروشگاه منحصر به فرد در راه های دیگر. او مادر در قانون و پدر در قانون بوده است دانشگاهیان که لذت بردم ناهار خوری در غذاهای دریایی تازه و با کیفیت و در عین حال مقرون به صرفه شراب. معامله گر جو را تهیه کردن به کسانی که با شبیه پیچیده سلیقه که آنها نیز در بودجه است.

معامله گر جو شناخته شد به صورت انتخابی مجموعه ای از حق بیمه مواد غذایی در دسترس در قیمت پایین است. Coulombe نمونه و انتخاب همه چیز خود را در فروشگاه به فروش می رسد و دعوت از کارکنان و مشتریان به مذاقات.

در سال 1972 معامله گر جو نیز در معرفی خود و محصولات برچسب های خصوصی شروع با گرانولی را کنار بگذارید و بعد از آن شامل موارد اعم از قهوه به آب سیب به حرارت-و-خدمت entrees. Coulombe خواهد با استفاده از تصاویر از قرن 19 تبلیغات برای برچسب ها و نام آیتم های خود را.

Coulombe به فروش می رسد معامله گر جو به آلمانی خرده فروش مواد غذایی Aldi نورد در سال 1979. او بازنشسته از شرکت نه سال بعد.

معامله گر جو ماند درست به ریشه های آن را به عنوان آن رشد

پس از آن زنجیره ای از رشد 19 فروشگاه تمام مستقر در کالیفرنیا به بیش از 500 مکان در 42 متحده و همچنین واشنگتن

حتی آن را به عنوان گسترش معامله گر جو مانده است ریشه در همان سازگار با محیط زیست نامتعارف نشانه های که ساخته شده اند و آن را یکی از محبوب ترین مواد غذایی در ایالات متحده آمریکا

در سال 2002 آن را معرفی چارلز شاو برچسب برای شراب خود را انتخاب. برنده جایزه شراب شد محبوب پاپ فرهنگ ثابت شناخته شده به عنوان “دو باک چاک” از آنجا که پس از آن مقرون به صرفه است.

معامله گر جو نیز جلوتر از منحنی در حصول اطمینان از برچسب اختصاصی ارائه نمی حاوی طعم دهنده های مصنوعی و رنگ و یا مواد نگهدارنده استاندارد Coulombe تاسیس شروع در 1970s. در سال 2007 این شرکت گفت: این امر برش مصنوعی چربی های ترانس نیز هست.

در آوریل 2019, گزارش های مصرف کنندگان به نام معامله گر جو بهترین فروشگاه مواد غذایی مبتنی بر رضایت مشتری است.

مشغول بازنشستگی

Coulombe لنگر یک “غذا و شراب دقیقه” است که پخش رادیویی محلی در لس آنجلس که در آن او در مورد بازدیدکننده داشته است خود را به جهان مناطق شراب و به خیلی چیزهای مواد غذایی و چیزهای بی اهمیت. او خود را به پایان رسید بخش گفت: “این جو Coulombe از معامله گر جو.”

در بازنشستگی Coulombe و همسر خود را نیز پشتیبانی انواع نهادهای فرهنگی از جمله لس آنجلس Opera.

Coulombe جان سالم به در با همسر و سه فرزند خود را همسران و شش نوه دارد.

کمک: کلی Tyko

دنبال Charisse جونز در توییتر @charissejones

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de