هزاران نفر از مردم در شاهزاده Cruises’ Grand شاهزاده خانم ممکن است در معرض coronavirus پس از قایقرانی با 62 مسافران که شرکت مقامات می گویند قبلا در یک سفر با یک مرد که در نهایت درگذشت از ویروس.

71 ساله از کالیفرنیا درگذشت از coronavirus پس از قایقرانی در گرند شاهزاده خانم در یک سفر دریایی از سان فرانسیسکو که بازدید مکزیک از Feb. 11 از طریق Feb. 21. مقامات بهداشت در Placer County, که در آن مرد درگذشت وی به احتمال زیاد در معرض” به این ویروس در هیئت مدیره بزرگ شاهزاده خانم.

62 مسافران که ممکن است در تماس با مردی که در حال حاضر محدود به خود staterooms در هیئت مدیره توسط منظور از CDC. کشتی در راه خود را به مکزیک از هاوایی بندر با توجه به CruiseMapper.

اما خط کروز دستور داده است تا کشتی به دوباره مسیر به سان فرانسیسکو که در آن انتظار می رود برای رسیدن پنج شنبه بعد از ظهر با توجه به نامه ای که به شاهزاده مقامات فرستاده شده به مسافران در هیئت مدیره و, که در دسترس است به عنوان خوانده شده در وب سایت شرکت.

این معلوم نیست چه اتفاقی می افتد هنگامی که کشتی می رسد و شرکت مقامات می گویند که بازگشت زود هنگام به سان فرانسیسکو در حال انجام است “از فراوانی از احتیاط.”

62 مسافران منتقل شده بود در مورد کشتی آزادانه تا روز چهارشنبه هنگامی که از آنها خواسته شد به قرنطینه تا پاک توسط مقامات پزشکی با توجه به خط کروز. این کشتی می تواند نگه دارید تا 2600 مهمان و 1,150 خدمه با توجه به شاهزاده Cruises’ سایت.

“برای کسانی که به مهمانان که میره با ما در سفر قبلی و ممکن است در معرض در فراوانی از احتیاط CDC نیاز شما را به باقی می ماند در اتاق ویژه تختخواب دارو مجلل خود را تا زمانی که شما به تماس شده و پاک ما کارکنان پزشکی,” مسافران مطلع شدند در این نامه است. “یک عضو تیم پزشکی و تیم خواهد بود با شما تماس بین ساعت 8:00 و 11:00 صبح امروز. شما ممکن است سفارش سرویس اتاق در حالی که شما صبر کنید برای غربالگری پزشکی به پایان خواهد رسید.”

بزرگ شاهزاده خانم است که برگزار می شود در سواحل کالیفرنیا, فرماندار گاوین Newsom گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه. Newsom گفت که این کشتی به دلیل وارد دوشنبه شب اما باقی خواهد ماند دریایی. “ما درخواست ورود به تعویق افتاد” او گفت:.

وجود دارد 11 مسافر و 10 خدمه که گزارش علائم کروناویروس در هیئت مدیره. این تعداد ممکن است تغییر Newsom گفت. هنوز معلوم نیست که آیا این 21 نفر که Newsom ذکر شده بخشی از 62 افرادی که نیاز به اقامت در staterooms.

“به عنوان یک نتیجه, ما در حال رفتن به پرواز تست کیت به کشتی کروز” Newsom گفت.

مقامات دولتی در حال همکاری با سی دی و گارد ساحلی برای دریافت تست به کشتی و بازگشت به زمین ارزیابی می شود. تست باید تکمیل شود نسبتا به سرعت با توجه به این که زمان چرخش برای یک آزمون است که حدود چهار ساعت با توجه Newsom.

وجود دارد یکی دیگر از سابق مسافر در کالیفرنیا از کشتی سابق سفر که آزمایش مثبت برای coronavirus است و در “شرایط دشوار,” Newsom گفت.

مردی که فوت آزمایش مثبت برای coronavirus روز سه شنبه در کالیفرنیا آزمایشگاه. با توجه به Placer County مقامات این مرد تا به حال حداقل جامعه قرار گرفتن در معرض پس از بازگشت از کروز قبل از ورود به بیمارستان. آنها گفتند که دیگر مسافران کروز ممکن است در معرض بیش از حد.

روزانه coronavirus به روز رسانی: دریافت ایالات متحده آمریکا امروز جلسه توجیهی روزانه در صندوق پستی خود را

Placer County بهداشت عمومی در حال کار با Sacramento County بهداشت عمومی و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری برای پیدا کردن و رسیدن به دیگر مسافران کروز.

“ما برای گسترش عمیق ترین تسلیت به این عزیزان از این بیمار گفت:” Placer County Health افسر دکتر Aimee سیسون در انتشار. “در حالی که ما انتظار بیشتر موارد این مرگ تاسف نقطه عطفی در تلاش های ما برای مبارزه با این بیماری و یکی است که ما هرگز می خواستم به sec.”

شاهزاده Cruises’ افسر ارشد پزشکی دکتر گرانت Tarling با ارسال نامه ای روز شنبه به زمان مسافران Grand شاهزاده برخی از آنها در shipFeb. 11 از طریق Feb. 21.

در این نامه Tarling گفت: مسافران است که CDC در حال بررسی است “یک خوشه کوچک” از موارد در شمال کالیفرنیا در اتصال به گراند شاهزاده خانم اخیر سفر.

“برای کسانی که به مهمانان که میره با ما در سفر قبلی و ممکن است در معرض در فراوانی از احتیاط CDC نیاز شما را به باقی می ماند در اتاق ویژه تختخواب دارو مجلل خود را تا زمانی که شما به تماس شده و پاک ما کارکنان پزشکی” نامه ارسال شده به شاهزاده Cruises’ وب سایت می خواند.

با توجه به CruiseMapper بزرگ شاهزاده برنامه ریزی شده بود برای بازگشت به سان فرانسیسکو در مارس 7. کشتی جست و خیز آن تماس به Ensenada در روز پنج شنبه و به جای بادبان به طور مستقیم به سان فرانسیسکو.

مشابه نامه ارسال شده به سابق مسافران که به سمت در بزرگ شاهزاده خانم, با توجه به خط کروز.

“CDC است که در ادامه به طور فعال به جمع آوری اطلاعات و همکاری با ما برای تعیین اگر هر گونه اقدامات باید در طول زمان هاوایی کروز و بنا به کشتی بازگشت به سان فرانسیسکو” شاهزاده Cruises گفت: در یک نسخه ارائه شده توسط سخنگوی Alivia Owyoung Ender به ایالات متحده آمریکا امروز.

خط کروز به اشتراک گذاشته است سفر و سلامت داده ها با CDC.

شاهزاده Cruises همچنین دارای الماس شاهزاده کشتی بود که قرنطینه در یوکوهاما ژاپن و تجربه شیوع کروناویروس که آلوده بیش از 700 مسافر.

شاهزاده کشتی کروز ملاقات با اعتراض های خشونت آمیز در رئونیون در بیش از عدم coronavirus تست

شاهزاده Cruises ” خورشید شاهزاده خانم ملاقات با شورش هنگام توقف در بندر در جزیره رئونیون در یکشنبه, Princess Cruises به تایید ایالات متحده آمریکا امروز.

به چه دلیل ؟ نگرانی بیش از coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 94,000 مردم و کشته 3,214 در سطح جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. هیچ coronavirus موارد گزارش شده بود در رئونیون در مجلس و نه در کشتی.

هنگامی که کشتی لنگر انداخت در قلمرو فرانسه واقع خاموش سواحل جنوب شرقی آفریقا و در نزدیکی ماداگاسکار مسافران بودند ملاقات با جمعیت حدود 30 نفر با توجه به Agence France-Presse. آنها اصرار مسافران تحت بازرسی سلامت و تلاش برای جلوگیری از آنها را از ترک بندر منطقه است.

خشونت زمانی آغاز شد که پلیس درگیر شدم با توجه به AFP و معترضان پرتاب سنگ و بطری در آنها. مقامات محلی با استفاده از گاز اشک آور در تظاهرات در پاسخ.

“البته ما در برابر ورود توریست – آنها لازم برای توسعه اقتصاد ما. ما فقط می خواهید مطمئن شوید که وجود دارد این است که هیچ خطر ابتلا به کروناویروس تبلیغ,” Yannis Latchimy یک معترض گفته. “ما نمی دانیم که اگر این افراد بیمار هستند – آنها تست شده است. آن است که بسیار خطرناک است.”

در حالی که پیاده مسافران ارائه شد ماسک صورت و جزوات در coronavirus پیشگیری اما دماهای گرفته است.

برخی از مسافران ترک پورت بر روی اتوبوس شد و همچنین ملاقات با سنگ.

“برخی از مسافران شد بسیار مضطرب و دیگران کاملا بخار کالایی در زمانی که آنها به عقب” راد Pascoe یک مسافر از نیوزیلند سفر با همسر خود در خورشید شاهزاده خانم گفت: نیوزیلند هرالد.

کشتی حامل حدود 2000 مسافران تبدیل شده بود از یک پورت در ماداگاسکار در فوریه. 13 از 14 روز تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است, گذشت پس از آن سفر به تایلند که در آن شیوع کروناویروس را آغاز کرده بود. از آن ساخته شده متعدد متوقف می شود در آفریقای جنوبی پس از آن تکذیب شد ورود تایلند با توجه به کروز ردیابی سایت CruiseMapper.

شاهزاده Cruises گفت که هیچ نگرانی از coronavirus در کشتی.

“ما می توانیم تایید می کنند که وجود دارد هیچ مورد از COVID-19 پردازنده خورشید شاهزاده خانم. خورشید شاهزاده خانم در حال رفتن به Fremantle (استرالیا) به عنوان برنامه ریزی شده با ورود آوریل 10th,” شاهزاده Cruises گفت: در یک بیانیه مشترک با ایالات متحده آمریکا امروز توسط سخنگوی Alivia Owyoung Ender در روز چهارشنبه.

خورشید شاهزاده خانم نیز اجازه ورود به این کشور همسایه جزیره موریس در دوشنبه Owyoung Ender گفت.

این اولین بار نیست زمان موریس مقامات گرفته بود چنین عمل: در اواخر ماه فوریه Alitalia پرواز 40 مسافر از مناطق شمال ایتالیا بود که ضربه سخت coronavirus را به رم پس از مقامات گفت که حامل این افراد را یا مجبور به ترک یا وارد قرنطینه در این جزیره است.

در نهایت مجموعه ای برای رفتن به صفحه اصلی: الماس شاهزاده خانم کروز مسافران قرنطینه در تگزاس

‘ما در انجام بسیاری از گریه’: آمریکا زن و شوهر در قرنطینه برای coronavirus جدا در ژاپن, آمریکا

سابق کارشناسی ارشد Opera کروز مسافری تست مثبت برای coronavirus

مسافران در MSC Cruises’ کارشناس Opera بودند به یاد می آورد از خود ساحل گشت در آتن پس از یک سابق مسافر آزمایش مثبت پس از پیاده در جنوا, ایتالیا.

مقامات بهداشتی در اتریش مطلع MSC Cruises که یک اتریشی مسافری که در کارشناسی ارشد, اپرا در مدیترانه شرقی کروز از Feb. 17 از طریق Feb. 28 آزمایش مثبت برای coronavirus در روز سه شنبه. مسافر سفر به اتریش از طریق شمال ایتالیا در فوریه. 28 پس از پیاده از کروز در جنوا, ایتالیا.

مایک Knotts در اصل از سن آنتونیو اما سفر از خانه خود در فرانکفورت آلمان است که در هیئت مدیره کارشناس Opera. او همراه با هر کس دیگری در حال حاضر در کشتی دریافت نامه ای از کارشناس اپرا کاپیتان در مورد این خبر پس از سفر تفریحی خود را کوتاه قطع شد.

“من فقط یاد گرفته – و من به شما می خواستم به دانستن رک و بی پرده – ما شده اند که تماس با اتریش مقامات بهداشتی که باید به ما اطلاع داد که یک قبلی مسافری که میره با ما در هفته گذشته در کارشناسی ارشد, اپرا تشخیص داده شده است با COVID-19” یک کپی از این نامه به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز بار خوانده شده است. “مرد مسافر از اتریش ملیت های دلپذیر کارشناسی ارشد اپرا در جنوا ایتالیا در صبح روز جمعه 28 بهمن ماه و در حال حاضر در اتریش. روشن می شود: این فرد در هیئت مدیره است.”

با توجه به CruiseMapper کشتی بادبان از رم در فوریه. 27 و آن اولین بندر متوقف شد در جنوا که در آن آلوده مسافر متحرك روز بعد پس از گذراندن 11 سال در هیئت مدیره. چون کارشناس اپرا دارای چندین سوار بنادر و مسافران مختلف می توانید تاریخ شروع و مکان است.

“تعداد کمی از مسافران که خود را در هیئت مدیره کروز نیز در هیئت مدیره این هفته کروز” سخنگوی الهام Sylvester گفت: آمریکا امروز در یک ایمیل.

هنگامی که کشتی وارد پیره یونان کارشناس مطلع یونانی مقامات بهداشتی در مورد این پرونده و درخواست راهنمایی. آنها درخواست مسافران در هیئت مدیره باقی می ماند در حالی که آنها منتظر آموزش.

“ما با محلی مقامات بهداشتی این کشتی را کامل پرونده پزشکی و همچنین پزشکی و سفر تاریخچه سوابق سابق اتریش مسافر” MSC Cruises گفت: در یک بیانیه ارائه شده توسط Sylvester به ایالات متحده آمریکا امروز.

کشتی اجازه داده بود به در ادامه سفر خود به بندر بعدی در کورفو, یونان.

“من را دیده اند و نه هر چیزی که مردم ناراحت و یا نگران یا” Knotts گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “همه چیز عادی است.”

هیچ مسافر یا خدمه به نمایش گذاشته اند علائم با توجه به خط کروز.

ساخت برنامه سفر? چگونه coronavirus ترس گسترش است و قرار دادن سفر در برزخ

کارناوال پیاده سازی سفرنامه تغییرات برای جلوگیری از کشتی در حال تبدیل شده به دور

کارناوال کروز خط اجرای سفرنامه تغییرات برای دو تا از کشتی های خود را برای جلوگیری از امکان تبدیل شدن به دور از پورت.

تغییرات ساخته شده به برنامه های کارناوال افق و کارناوال آزادی, برنامه ریزی برای تماس در گرند کیمن و جامائیکا در این هفته.

“تعدادی از کارائیب مقصد به ادامه کار از طریق سیاست های خود را در رابطه با کشتی کروز بازدیدکننده داشته است” گفت: ونس Gulliksen سخنگوی کارناوال کروز خط در یک ایمیل فرستاده بیانیه به ایالات متحده آمریکا امروز. “و در حالی که ما پس از تمام ایالات متحده آمریکا CDC و سازمان بهداشت جهانی غربالگری پروتکل ها و دستورالعمل های ما می خواهید برای جلوگیری از هر گونه امکان سفر به یک مقصد که در آن وجود دارد عدم قطعیت و یا ما در معرض خطر تبدیل شدن به دور است.”

وجود دارد هیچ مرتبط با سلامت موقعیت در هیئت مدیره یا کشتی اما کارناوال می خواهد برای جلوگیری از هر گونه خطر ابتلا به اختلال.

“ما درک می کنیم برخی از مهمانان خواهد بود نا امید و اعتماد آنها را درک خواهد کرد که این تصمیم است که ساخته شده برای محافظت از تعطیلات خود را و به حداکثر رساندن تجربه خود را با ما” Gulliksen گفت.

این کشتی ها هنوز هم سه متوقف می شود فقط در پورت های مختلف از جمله: کهربا یارو, جمهوری دومینیکن; Grand Turk ترکس و کایکوس; و ناسائو باهاما.

“مدیر عامل شرکت ما آرنولد دونالد تا به حال ملاقات با رهبران از کارائیب در روز یکشنبه به اجازه دهید آنها را می دانیم که ما نیاز به اطمینان و مبتنی بر عدم اطمینان ما به اجرا در تصمیم گیری ما.

پاسخ سوالات شما: سفر گشت و coronavirus

کشتی متوقف شده در نروژ برای تست ویروس; دو مسافر منفی

دو AIDAaura مسافران باید آزمایش منفی برای پس از coronavirus نگرانی متوقف کشتی آلمانی در نروژ خط کروز گفت: در یک بیانیه ارائه شده توسط Hansjörg Kunze معاون ارتباطات و پایداری برای کاستاریکا, کشتی, که در عمل آیدا گشت.

این آزمایش باعث شده مسافری که مطلع شد مردم در محیط کار تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

خط کروز تصمیم گرفت از آن بهترین است که مسافر و همراه خود آزمایش COVID-19 محلی مقامات نروژی. روز سه شنبه بعد از ظهر خود را دریافت کردند نتایج آزمون که منفی بودند و AIDAaura در ادامه سفر خود را.

‘آن را روز به روز’: به کروناویروس در کشتی های کروز چه معنی برای موبایل و خطوط کروز?

MS Westerdam به حوض در آلاسکا در مارس 22

هلند امریکا MS Westerdam این کشتی کروز که تبدیل شده بود به دور از پورت های متعدد در آسیا به دلیل coronavirus نگرانی است اینکه قرار گیرند در آلاسکا است.

این Westerdam برنامه ریزی شده است برای بارانداز در جونیو در پایان ماه مارس اریک Elvejord, Holland America Line سخنگوی تایید به ایالات متحده آمریکا امروز در یک ایمیل. آلاسکا سرمایه ندارد موارد گزارش شده از این ویروس.

توسط MS Westerdam می رسد در جونیو کشتی خواهد شده اند خالی از مهمانان برای بیش از یک ماه خط کروز گفت.

یک مسافر از Westerdam آزمایش مثبت برای این ویروس پس از پیاده کرده است اما از آنجا پاک شده است. توسط Feb. 19 همه مسافران را ترک کرده بود این کشتی و خدمه نیز آزمایش منفی است.

Holland America Line لغو آن سفر دریایی در آسیا در ماه گذشته با استناد به نگرانی بیش از بنادر چرخش به دور آن کشتی های کروز.

این Westerdam خواهد ماند در جونیو کمتر از سه هفته قبل از آغاز تابستان کروز فصل به آلاسکا و شمال غربی اقیانوس آرام. کشتی خواهد بود غیر فعال در طول این هفته به جای سعی در فروش در آخرین لحظات کشتی, پس از لغو آن, آسیا سفر دریایی است.

“اگر چه وجود دارد هرگز یک مورد مشکوک به کروناویروس در هیئت مدیره با وجود گزارش های رسانه ها و گزارش پست-کروز مورد بعدها اعلام کرد به عنوان منفی بر دوباره تست کشتی را انجام کامل فرایند تمیز کردن در حالی که ترانزیت اقیانوس آرام از فراوانی احتیاط” خط کروز در بیانیه ای گفت:. “ما از جامعه جونو در پیشبرد برای استقبال از ما سخت در حال کار خدمه.”

محدودیت در cruises گسترش به عنوان coronavirus های ماهواره

خطوط کروز انجمن بین المللی (CLIA), کروز, صنعت, عمده سازمان تجارت صادر شده است صنعت گسترده محدودیت های آن همچنان ادامه دارد به روز رسانی برای تمام اعضای خطوط کروز. CLIA کاربران را تا حدود 90% از اقیانوس پیما گشت.

روز چهارشنبه همه اعضا توافق کردند که به اتخاذ اضافی غربالگری اقدامات برای مبارزه با COVID-19. بزرگترین تغییر این است که دستورالعمل های جدید در حال حاضر شامل کشورهای نهفته در پس تجارت گروه با انتشار اصلی آن دستورالعمل در فوریه. 7. در علاوه بر این به چین, هنگ کنگ و ماکائو لیست در حال حاضر شامل کره جنوبی ایران و مناطق ایتالیا. آنها همچنین دستور نمایش برای هر کسی که به یک آسیب دیده منطقه در گذشته 14 روز از جمله فرودگاه.

CLIA عضو کشتی خواهد شد:

  • “انکار شبانه روزی به تمام کسانی که سفر کرده اند از بازدید و یا ترانزیت از طریق فرودگاه در کره جنوبی و ایران و چین از جمله هنگ کنگ و ماکائو و هر شهرداری در ایتالیا سوژه برای مستند (قرنطینه) اقدامات توسط دولت ایتالیا به عنوان تعیین شده توسط وزارت امور خارجه ظرف 14 روز قبل از بارگیری.
  • انجام غربالگری بیماری برای تمام کسانی که سفر کرده اند از بازدید و یا ترانزیت از طریق فرودگاه در هر مقصد ذکر شده در ایالات متحده آمریکا CDC “Coronavirus بیماری 2019 اطلاعات برای سفر” صفحه در 14 روز قبل از سوار. بیماری غربالگری شامل علامت تاریخچه چک برای تب و سرفه و مشکل در تنفس در 14 روز قبل از ورود و در نظر گرفتن حرارت.
  • انکار شبانه روزی به تمام افرادی که در 14 روز قبل از سوار تا به حال تماس با و یا کمک به مراقبت از هر کسی مشکوک و یا مبتلا به داشتن COVID-19 یا کسانی که در حال حاضر موضوع را به نظارت بر سلامت ممکن است قرار گرفتن در معرض COVID-19.
  • قبل از انجام شبانه روزی غربالگری لازم به effectuate این اقدامات پیشگیری. پیشرفته غربالگری و پزشکی اولیه پشتیبانی ارائه می شود به عنوان مورد نیاز برای هر نفر در برگزاری نمایشگاه علائم مشکوک COVID-19.”

خطوط کروز انطباق با محدودیت های مسافرتی به عنوان coronavirus گسترش: مشاهده آخرین قوانین معافیت

کمک: آسوشیتد پرس کروز منتقد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im