این 10 خانوار ملزومات فروش در سراسر کشور—در اینجا که در آن به آنها را

— توصیه هایی به طور مستقل انتخاب شده توسط بررسی ویراستاران. خرید شما را از طریق لینک های ما ممکن است ما کسب درآمد کمیسیون.

در اخیر coronavirus (COVID-19) شیوع مردم در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای سالم ماندن و سهام در خانه های خود را با تمام منابع آنها ممکن است نیاز به کمک به ضد عفونی کردن سطوح و نگه داشتن دست خود را, تمیز, توصیه های هر از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC).

اما بسیاری از ملزومات خانگی شما ممکن است نیاز به ایمن ماندن در طول این شیوع در حال فروش است. از حوله کاغذی به ضد عفونی کننده دست و بیشتر این محصولات می تواند کمک به شما و خانواده خود را ایمن ماندن و آماده می شود بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد.

ما گرد کرده ام تا 10 از ضروری ترین محصولات خانگی که در طول شیوع کروناویروس و که در آن به آنها را قبل از آنها از فروش. به دلیل افزایش تقاضا قیمت برخی برای انتخاب موارد ممکن است بالاتر از حد معمول است و ممکن است حمل و نقل تاخیر اما ما همچنین در ادامه برای به روز رسانی این لیست به عنوان منابع رویم بنابراین مطمئن شوید برای بررسی اغلب.

1. ضد عفونی کننده دست و دستمال مرطوب

دست عفونی از Purell و GermX در حال پرواز کردن قفسه ها در حال حاضر اما شما باید ضربه زننده زیرا حقیقت این است که آنها همه یکسان است. برخی از آنها حاوی الکل جایگزین شناخته شده به عنوان بنزالکونیوم کلراید است که نه به عنوان موثر اگر شما در حال تلاش برای جلوگیری از گسترش میکروب ها. شما می خواهید به دنبال یک ضد عفونی کننده دست است که حداقل 60% الکل با توجه به CDC.

اما این موارد در حال فروش سریع (به طور جدی شما حتی ممکن است مجبور به رفتن در فروشگاه برای گرفتن آنها) بنابراین ما قطعا نشان می دهد شما را با شتاب آنها را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. و یا شما فقط می تواند خود را به خصوص از آنجا که سازمان بهداشت جهانی (WHO) فقط با هم این کار را انجام-آن-راهنمای خود را به ایجاد خود را ضد عفونی کننده. کلمه از احتیاط هر چند خود گام به گام توسط به گام دستورالعمل نیاز به 96% الکل اتیل.

 • دریافت Artnaturals بر اساس الکل ضد عفونی کننده دست ژل در آمازون برای $14.98
 • دریافت ضد عفونی کننده دست بیش از سحر و جادو در هدف برای $1.99
 • دریافت شماره گیری حرفه ای فوم ضد عفونی کننده دست (15.2 اونس.) در کالاهای اساسی برای $17.57
 • دریافت Purell فوم ضد عفونی کننده دست پر در کالاهای اساسی برای $140.36

2. صابون دست

با توجه به CDC, یکی از بهترین چیزهایی که شما می توانید انجام دهید در حال حاضر برای جلوگیری از گسترش coronavirus است برای شستن دست های خود را اغلب. که به معنی شستشو آنها را پس از استفاده از حمام سوار حمل و نقل عمومی خود را منفجر بینی و سرفه و یا عطسه و همچنین قبل از غذا خوردن. صلیب سرخ آمریکا نیز توصیه می کند که شما دستهای خود را حداقل به مدت 20 ثانیه به منظور به طور موثر حذف آنها. در حالی که صابون ضد باکتری بسیار مهم است فقط به طور منظم دست شستن یک راه بسیار مهم برای جلوگیری از گسترش میکروب ها.

 • دریافت Soapbox دست مایع صابون انواع بسته در آمازون برای $14.97
 • دریافت Softsoap تسکین دهنده آلوئه ورا صابون مایع در کالاهای اساسی برای $1.99
 • دریافت این خانم مایر پیچ امین الدوله دست مایع صابون در هدف برای $3.99
 • دریافت همه اسطوخدوس و نارگیل صابون دست در خارج برای $3.44

3. کاغذ توالت

در طول بلایای طبیعی و دیگر شرایط اضطراری کاغذ توالت همیشه به نظر می رسد اولین چیزی که به خارج از بورس. فکر در حال اجرا از دستمال مرطوب برای انجام کسب و کار خود را هنگامی که شما خانه را ترک کند کاملا هولناک است. در حالی که ما رتبه Charmin فوق العاده نرم به عنوان شماره 1 کاغذ توالت برای خود شماره 2 در زمان هایی از این بهتر است که شما به در نظر گرفتن آنچه که شما می توانید دریافت کنید—حتی اگر آن را یک لا. در اینجا تمام مکان هایی که شما هنوز هم می توانید سفارش کاغذ توالت از.

 • دریافت به شخص دستمال مرطوب Flushable مرطوب دستمال مرطوب تلگراف (3 بسته 48 دستمال مرطوب) در آمازون برای $8.94
 • دریافت Charmin نرم افزار فوق العاده 12-بسته کاغذ توالت در لاو برای $18.98
 • دریافت برابر Flushable دستمال مرطوب عطر (3 بسته از 48 دستمال مرطوب) در خارج برای $3.78

4. حوله کاغذی

در اکثر موارد حوله کاغذی می تواند به نظر می رسد بی فایده است. در حالی که آنها قطعا محبوب خانواده خرید—و ما حتی گرد یک لیست از بهترین حوله کاغذی شما می توانید خرید در حال حاضر — آنها سازگار با محیط زیست دوستانه و آنها گران قیمت است که می توانید آنها را به نظر می رسد مانند یک لوکس به برخی از خانواده ها.

اما واقعیت این است که حوله کاغذی یکبار مصرف هستند در واقع می تواند آنها را مفید به ویژه در خانه های که در آن وجود دارد در حال حاضر کسی نهفته coronavirus. CDC توصیه می کند حوله کاغذی استفاده برای تمیز کردن و ضد عفونی در خانه های, که باعث می شود آنها را خوب به اطراف فقط در مورد.

 • دریافت پر زور اشک-A-میدان حوله کاغذی, 24 رول $23.99
 • دریافت به فضل حوله کاغذی 2 دو رول در خارج برای $14.97
 • دریافت به فضل ملزومات (8 رول) در هدف برای $8.49
 • دریافت Viva انتخاب-یک-ورق مانند پارچه آشپزخانه حوله کاغذی در Walgreens برای $9.99

5. دستمال مرطوب

ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) به تازگی منتشر شده یک لیست از مواد ضد عفونی کننده است که امن برای خانواده های آمریکایی به استفاده از در حال حاضر به محافظت در برابر coronavirus. یکی از مواد ضد عفونی کننده در این لیست ؟ Clorox دستمال مرطوب ضد عفونی کننده. ساخته شده برای کشتن تا 99.9% از سطح باکتری ها و ویروس ها, این دستمال مرطوب بسیار آسان برای استفاده و امن بر روی اکثر سطوح و ضروری که در اطراف خانه در حال حاضر.

 • دریافت Lysol دستمال مرطوب ضد عفونی در خارج برای $4.67
 • دریافت Kimtech WetTask دستمال مرطوب ضد عفونی کننده (90/جعبه 6 جعبه/کارتن) در کالاهای اساسی برای $156.99

6. ظرف صابون

ظرف صابون خانواده دیگر از آیتم های شما در حال رفتن به می خواهید به اطراف. CDC توصیه می کند که کسانی که مبتلا به کروناویروس نباید به اشتراک گذاری ظروف, ليوان, لیوان و یا ظروف. پس از این ظروف استفاده شده است آنها باید شسته شده و کاملا با آب و صابون. هنگامی که ما آزمایش بهترین ظرف صابون ما شسته بیش از 125 صفحات, عینکی, کاسه و قاشق و متوجه شد که سحر فوق العاده بود برنده روشن. نه تنها آن را از طریق قطع گریس, اما آن را یک ضد عفونی کننده نیز هست.

 • دریافت Dawn فوق العاده مایع ظرفشویی مایع ظرفشویی (4 بسته) در آمازون برای $14.56
 • دریافت سحر Ultra اصلی بوی مایع ظرفشویی ظرف صابون برای $3.79 در هدف
 • سحر فوق العاده مایع ظرفشویی ظرف صابون و عطر و بوی اصلی در خارج برای $8.64

7. کیسه زباله

اگر شما به خودتان پیدا کنید در صفحه اصلی برای یک دوره طولانی از زمان, شما به خودتان پیدا کنید جمع آوری یک تن از زباله—و شما در حال رفتن به می خواهید به اندازه کافی کیسه زباله به آن داشته باشد. به علاوه شما می خواهید که نمی خواهید به پاره کردن هنگامی که آن را به لبه پر شده. ما توصیه می کنیم خوشحالم که ForceFlexPlus به عنوان بهترین آنها کیسه زباله ما تا کنون آزمایش خود را قدرت برتر و بوی بد-مسدود کردن مواد.

CDC همچنین توصیه اختصاص یک صف کیسه زباله برای هر کسی نهفته coronavirus و همچنین با استفاده از دستکش در هنگام از بین بردن کیسه زباله و دفع زباله. همچنین به یاد داشته باشید برای شستن دست های خود را پس از دفع آن است.

 • دریافت خوشحالم ForceFlexPlusGrey قد بلند اشپزخانه طناب کشی کیسه زباله (30 تعداد دفعات مشاهده) در آمازون برای $14.12
 • دریافت خوشحالم ForceFlex قد بلند اشپزخانه طناب کشی کیسه زباله برای $16.37 در خارج
 • دریافت خوشحالم ForceFlexPlus قد بلند اشپزخانه طناب کشی کیسه زباله (کیسه های 50) در هدف برای $10.99
 • دریافت خوشحالم قد بلند اشپزخانه طناب کشی کیسه زباله, ForceFlexPlus 13 گالن سفید کیسه زباله (140 تعداد) برای $16.48 در باشگاه سام
 • دریافت خوشحالم 13 گال. ForceFlex قد بلند اشپزخانه طناب کشی کیسه زباله (110-تعداد) در انبار خانه برای $17.51

8. اسپری ضد عفونی کننده و تمیز کننده

شبیه به دستمال مرطوب ضد عفونی کننده اسپری می تواند کمک به پاک کردن سطوح از باکتری های مضر و بالقوه محافظت در برابر گسترش coronavirus. CDC توصیه می کند چسبیده به پاک کننده خانگی با حداقل 70% الکل و بسیاری از سازمان حفاظت محیط زیست-ثبت نام ضد عفونی کننده مانند Lysol تمیز و تازه چند سطح تمیز کننده, برای مثال باید موثر برای استفاده منظم. اگر شما در حال حاضر نه برداشت یک بطری یا دو شما می توانید این در آمازون در حال حاضر, اما ما می خواهم پیشنهاد شما عجله بسر می رسانید و آن گیر سریع آن را به عنوان فروش در همه جا.

 • دریافت اسپری نه 26832 سنگین Degreaser و مواد ضد عفونی کننده در آمازون برای $13.12
 • دریافت ارزش بزرگ کتانی تازه عطر و بوی مواد ضد عفونی کننده اسپری در خارج برای $2.98
 • دریافت فرمول 409 32-fl oz ضد عفونی کننده همه منظوره پاک کننده در لاو برای $2.98
 • دریافت Clorox Scentiva ضد عفونی کننده همه منظوره پاک کننده در لاو برای $3.48
 • Get فرمول 409 تمیز کننده Degreaser مواد ضد عفونی کننده در کالاهای اساسی برای $4.49
 • دریافت Fantastik همه منظوره پاک کننده در کالاهای اساسی برای $4.79

9. مواد شوینده رختشویی

یکی از مهم اما شاید آسان برای فراموش کردن خانواده ضروری است که این مهم باید در حال حاضر ؟ مواد شوینده رختشویی. صلیب سرخ آمریکا توصیه می کند با داشتن مقدار زیادی از مواد شوینده مجهز به خصوص به عنوان coronavirus وضعیت گسترش در سراسر کشور است. انتخاب ما برای بهترین شوینده لباس های شسته شده است در واقع Persil ProClean مایع شوینده لباس های شسته شده از آن بهتر از جزر و مد اصلی در تست ما برای خلاص شدن از شر لکه ها.

 • دریافت Persil ProClean مایع شوینده لباس های شسته شده در آمازون برای $6.55
 • دریافت جزر و مد اصلی مواد شوینده در آمازون برای $11.97
 • دریافت Persil ProClean به علاوه لکه جنگنده (75 بار) در خارج برای $15.97
 • دریافت Persil شدید, تازه, مواد شوینده برای $11.99 در هدف

10. بافت

اگر چه عمده علائم کروناویروس شامل سرفه خشک و تب و تنگی نفس با توجه به CDC آن را همیشه یک ایده خوب به یک جعبه اضافی از بافت های دروغ گفتن در اطراف. شما می توانید از باد با آبریزش بینی ناشی از آلرژی یا سرماخوردگی یا آنفولانزا. پس از تست های مختلف نه جعبه (و باد بسیاری از بینی) ما متوجه شدیم که پاف نرم افزار فوق العاده, بهترین بافت و نمی خواهد شما را تحریک بینی. شما می توانید سهام تا در این در آمازون در حال حاضر. مارک های دیگر هنوز هم بافت موجود در انبار بیش از حد.

 • دریافت پاف به علاوه لوسیون با Vicks صورت بافت, 24 خانواده جعبه در آمازون برای $62.16
 • دریافت پاف به علاوه لوسیون صورت بافت مکعب 6 جعبه در آمازون برای $15.59
 • دریافت پاف نرم افزار فوق العاده, غیر, لوسیون صورت, بافت, 6 خانواده جعبه در خارج برای $8.93
 • گرفتن و کردن, ارضا روی صورت, بافت هدف برای $1.39

محصول کارشناسان در بررسی همه نیازهای خرید خود پوشش داده است. به دنبال بررسی در Facebook, Twitter و Instagram برای آخرین معاملات, بررسی, و بیشتر.

قیمت دقیق بودند در این مقاله منتشر شد اما ممکن است در طول زمان تغییر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>