به روز شده

2016, المپیک Kassidy طبخ از جنگل با کسب دو مدال طلا در FINA جایزه بزرگ غواصی در دیدار, مادرید برای اولین بار از دو FINA جایزه بزرگ حوادث که در آن سال 2020 المپیک امیدوار خواهد شد رقابت در این ماه است.

طبخ 24 برنده فردی 3 متر پرشی رویداد و همکاری با سارا بیکن از ایندیاناپولیس به پیروزی 3 متر تخته شیرجه هماهنگ رقابت است. او باقی خواهد ماند در اروپا برای رقابت در جایزه بزرگ رویداد در روستوک آلمان.

طبخ و بیکن به پایان رسید 1-2 در فرد ملاقات با 308.1 و 297.6 امتیاز به ترتیب دنبال اما Gullstrand سوئد در سوم علاوه بر برنده شدن در این رویداد همگام ساز با 288.75 امتیاز به 270 گرجستان شیهان و Alysha Koloi از استرالیا.

“سارا و من هر دو بسیار خوشحال با ما عملکرد” کوک گفت: ایالات متحده آمریکا غواصی. “اگر چه ما از دست رفته گذشته ما شیرجه رفتن ما شد و هنوز هم بسیار خوشحال با ما به طور کلی عملکرد و قرار دادن و آماده هستند به منظور بهبود و به دست آوردن شتاب در آلمان است. این بود که در یک دیدار به ما کمک می کند آماده سازی برای جام جهانی است.”

ایالات متحده غواصان موفق به کسب نه مدال در این رویداد که بدون علاقه چینی غواصان که حضور نداشت به دلیل شیوع کروناویروس.

جسیکا Parratto از دوور, N. H. برنده زنان 10 متر پلت فرم و همکاری با امی Magana برای برنده شدن در این پلت فرم همگام ساز عنوان شده است. 2012 المپیک مدال طلا دیوید Boudia و استیل جانسون برنده نقره در 3 متر همگام ساز. دیوید Dinsmore جدید آلبانی اوهایو برنده مردانه پلت فرم و Briadam Herrera میامی مردان پرشی عنوان با جانسون در مقام سوم.

تگزاس ورزشی ملت ایران: دریافت خبرنامه واقعی برای طرفداران ورزش فرستاده شده به طور مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im