اولین و شناخته شده ما coronavirus مورد است که نزدیک به دو ماه — و آن را هنوز هم “بسیار پیچیده” به آزمایش می شود

چگونه بسیاری از آمریکایی ها مبتلا به کروناویروس? چگونه بسیاری شده اند تست شده ؟

نزدیک به دو ماه پس از اولین مورد شناخته شده از بیماری تنفسی گزارش شده در ایالات متحده و یک روز پس از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد آن را به عنوان یک بیماری همه گیر سازمان های فدرال باقی می ماند کوتاه در پاسخ.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیست پاسخ به سوالات از ایالات متحده آمریکا امروز در روز پنج شنبه در مورد این کشور برنامه تشخیص است که گرفتار کمبود کیت تست ناقص علم و مشکوک داده است.

ردیابی شیوع: ما coronavirus نقشه

وجود دارد 1,215 تایید یا presumptive موارد مثبت COVID-19 با 36 مرگ و میر در ایالات متحده از روز شنبه با توجه به CDC وب سایت. آژانس است که دیگر صدور داده ها در تعدادی از تست های گرفته شده است.

کارشناسان بیماری های عفونی می گویند رسمی شمارش است که تنها بخشی از واقعیت چرا که حاوی اطلاعات از برخی از ایالت ها و عدم کیت تست مانع تشخیص برای هزاران نفر که ممکن است بیمار است.

یک دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد که بر خلاف CDC وب سایت به روز شده است در طول هر روز شمارش 40 کشته و 1,663 تایید ایالات متحده موارد از اواخر پنج شنبه شب.

لیندزی گراهام سناتور. بلافاصله تست شده است. چه در مورد بقیه از ما ؟

در اواخر فوریه به عنوان ویروسی شورش نمایاندن در ایالات متحده حدود یک ماه پس از شناسایی نخستین مورد در ایالت واشنگتن در ژانویه. 21, اپیدیولوژی در Cedars-Sinai Medical Center در لس آنجلس محاسبه شده است که تا 9,000 آمریکایی ها خواهد بود آلوده آوریل 1.

مطالعه خود اشاره کرد که بیماری های مسری در یک تصاعد هندسی و “پنجره فرصت برای مهار این بیماری همه گیر از COVID-19 در مراحل اولیه آن بسته است.”

بیشتر تحولات اخیر جایی که پیش بینی در یک استارک شخصی زمینه: آمریکایی ها تحت قرنطینه و یا خود-نظارت بر بازارهای سهام سقوط کارگران در حال کار از راه دور و رویدادهای مهم لغو.

در نظر Kyle Edgar, 20, که خود را صرف شکستن بهار در هفته گذشته با هزاران نفر از مردم در کافه ها و برادری احزاب در دانشگاه مریلند در کالج پارک و در یک گردهمایی برای تغییر ماشین هنردوستان در نزدیکی Montgomery County است.

پس از آن, Edgar توسعه گلو درد و گرفتگی لرز و سرفه. با توجه به بهبودی از سرطان استخوان او نمی خواهید را به هر گونه شانس با سیستم ایمنی بدن خود را.

ادگار گفت: به طور منظم پزشکان کاهش یافته است به آزمون برای coronavirus اما کارگردانی او را به یکی دیگر از مرکز بهداشت و درمان که فرستاده او را به مکان سوم. وجود دارد یک کارمند پیشنهاد او در بازدید از یک کلینیک در نزدیکی برای بیماری های مقاربتی که در آن یک پزشک در یک ماسک و bodysuit در زمان بینی و سواب گلو.

این روند در زمان سه ساعت گفت: Edgar یک دانشجوی سال اول در دانشگاه کارولینای جنوبی. نتایج خود را در حال انتظار جمعه.

“این بسیار پیچیده است رفتن را از طریق تمام کسانی که hoops,” او اضافه شده است. “اما من می خواستم به آن را انجام داده.”

شمارش مردم: ما ‘مجهز به تعداد ملت جمعیت در میان coronavirus بحران سرشماری مقامات می گویند. قانونگذاران نیست بنابراین مطمئن شوید.

در سراسر کشور گریخته و آمریکایی گزارش داده اند که مشکلات مشابه از ایالت نیویورک به واشنگتن است. و تجارب خود را افزایش hackles که نسبت به سیاستمداران و افراد مشهور که گاهی تست شده و بدون تاخیر.

سناتور. لیندزی گراهام سناتور ایالت کارولینای جنوبی که قرار بود در Mar-a-لاگو به تازگی برای یک رویداد آلوده برزیل, رسمی, گزارش امن آزمون با وجود داشتن هیچ خاطره ای از تماس با فرد است.

به طور مشابه, Utah Jazz بازیکن ظاهرا قرار گرفتند سریع تست بعد از همه-NBA مرکز رودی Gobert تشخیص داده شد با این ویروس حتی اگر هم تیمی ظاهرا یک علامتی. خود را تست مثبت باعث NBA تصمیم گیری در شب چهارشنبه به حالت تعلیق در آن فصل است.

تست است ‘No. 1 موضوع’ برای حل و فصل به عنوان ما مبارزه همه گیر coronavirus

ملی coronavirus تصویر, در ضمن باقی مانده مات.

در غیاب روشن CDC پیگیری برخی از کشورها در حال فاش شماره COVID-19 تست اما با محدود شفافیت.

کالیفرنیا به عنوان مثال گزارش 177 موارد مثبت از 8,227 آزمون از چهارشنبه با حدود تقریبا 11000 نفر self-monitoring با توجه به امکان قرار گرفتن در معرض. اما معلوم نیست که آیا در مجموع شامل تست های انجام شده توسط مراکز خصوصی.

کالیفرنیا می پرسد دولت 18 بهداشت عمومی labs به گزارش مثبت تست, اما آن را نیاز ندارد. مقامات دولتی کاهش یافته و به مصاحبه توسط ایالات متحده آمریکا امروز.

به طوری که مقامات در فلوریدا اعلام کرد که 35 فرض coronavirus موارد به عنوان پنج شنبه با 301 تست منفی و 142 در انتظار.

از شما خواسته ما تن از سوالات در مورد کوروناویروس: ما در حال پاسخ دادن به آنها.

تست ویروس با استفاده از معرف که عصاره پاک و ثبات ژنتیکی مواد یا RNA هستند که با شناسایی COVID-19. برخی از پروتکل نیاز به دو آزمون در هر فرد و معلوم نیست چگونه متحده شمارش نتایج.

بیشتر به طور قابل توجهی به دلیل CDC نه منتشر و نه جمع آوری اطلاعات جامع هیچ کس می داند که چگونه بسیاری از آمریکایی ها تست شده اند و یا آلوده می شوند.

یوسف آیزنبرگ استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه میشیگان گفت: تست “شماره 1 مسئله ای است که باید حل شود در حال حاضر” اگر ملت امیدوار به سرسخت ویروسی پخش شده است.

“این واقعا سخت است به درک چرا آنها آماده شده است,” او اضافه شده است.

در یک جای خالی از فدرال رهبری او اشاره کرد, دانشگاه ها و شرکت های خصوصی را آغاز کرده اند که مصرف “گام مثبت” برای مبارزه با این بیماری حتی اگر آنها “پرواز کور.”

“ما واقعا مانع نداشتن این آزمون به انجام چیزی بیشتر سیستماتیک” آیزنبرگ گفت. “شما نمی توانید هدف مداخله … شما در حال گرفتن دور واقعا یک ابزار با ارزش است.

“این ممکن است در اینجا به ماندن بگیرید” او هشدار داد.

‘شکست’ از ما سیستم بهداشت و درمان به آزمون برای coronavirus منجر به عواقب سیاسی

برای جسیکا میسون که بیمار شد و پس از یک Jan. 8 سفر به والت دیزنی در فلوریدا بیماری است مرکب عدم قطعیت است.

میسون گفت که او نیاز به سوراخ سوراخ در گوش او طبل برای تنظیم فشار و تخلیه مایع. سپس او و گرفتگی تنفسی فوقانی علائم بازگشت. او گفت: اوهایو وزارت بهداشت نمی تواند به او بگویید که در آن برای آزمایش برای coronavirus و از او خواست تا خود شده است.

“من نگران هستم و به اشتباه به آنچه که دولت می خواهد من گفت:” میسون.

این turgid تست برنامه در یک کشور مشهور پیشرفته مراقبت های پزشکی و شفافیت باعث شده است تا مقایسه به کشورهایی مانند کره جنوبی که بنا به گزارش ها تست شده 66,000 مردم در یک هفته.

حقایق در coronavirus نیست همه ترسناک: پس چرا تا این حد ترس ؟

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: تست logjam به منزله یک “شکست” از کشور سیستم بهداشت و درمان.

که در مقایسه با کشورهای دیگر است که باید دقیق برنامه های Fauci گفت: “ما در حال راه اندازی است. من فکر می کنم ما باید باشد ؟ بله. اما ما نه.”

که شهادت آمد این هفته قبل از خانه نظارت و کمیته اصلاحات که در آن صندلی Rep. کارولین Maloney, D-نیویورک تحویل داغدار تک صدایی.

“ما در حال حاضر در وسط یک جهانی بهداشت بحران” مالونی گفت. “متاسفانه زمانی که ما در سه ماه گذشته عینی روشن است که خطاهای استراتژیک و یک شکست از رهبری اختلال در کشور ما توانایی برای پاسخ به این شیوع.”

هفته گذشته Maloney اشاره کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف COVID-19 آزمون به عنوان “زیبا” و گفت: هر کسی که نیاز به یک امتحان می توانید یک.

“او کاملا اشتباه” این کنگره گفت. “من از ترکیبات هستند به من گفتن آنها نمی توانند به آزمایش … رئیس جمهور و دستیاران او ممکن است فکر می کنم آنها در حال کمک به چرخش سیاسی و بحث خوشحال اما مردم آمریکا می خواهند حقیقت است.”

نظر: من یک اپیدمیولوژی. در اینجا چیزی است که من به دوستان من در مورد کوروناویروس و COVID-19.

در ماساچوست رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر یک جمهوری خواه روز پنج شنبه به نام دولت فدرال به ایالت اقتدار به آزمون برای COVID-19 در بیشتر بیمارستان های خصوصی و عمومی و آزمایشگاه.

در حالی که خلیج وزارت امور خارجه بود و در نهایت دریافت بیشتر کیت بیکر گفت: سازمان شد بسته به فرآیند آزمون نمونه به این دلیل که تنها مورد تایید مرکز آزمون در بوستون.

“ما نیاز به دولت فدرال … به بیمارستان ها و امکانات تست در اینجا در ماساچوست است که باید از این ظرفیت برای آزمون مواد و سپس تایید که آنها نیاز به در واقع شروع به تست” بیکر گفت.

“من فکر می کنم احتمالا وجود دارد بسیاری از مردم در سراسر کشور که در انواع مشابه مکالمات. این یک مسئله مهم برای ما است.”

کمک: Jayne o’donnell جوی پادگان و کوین McCoy در ایالات متحده آمریکا امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>