روز داریل توت فرنگی آمار طولانی ترین Astrodome HR

به روز شده

بخشی از Astrodome جذابیت در آمد سه کرسی در عرشه فوقانی که از نقاشی به علامت که در آن برخی از Astros ترین شگرف خانه اجرا می شود فرود آمد. جیمی وین و داگ Rader هر حال در سمت چپ میدان کرسی رنگ به خود افتخار انفجار و اریک آنتونی ظالمانه خود شات افتخار در زمینه حق عرشه فوقانی.

اگر آن را نمی خواهد در نظر گرفته شده است یک گناه به افتخار 1986 متس در این شهرستان سخنران اویزان از سمت راست میدان سقف باید یک جشن پوشش رنگ به عنوان به خوبی.

سی و چهار سال پیش در این هفته لیگ اصلی بیس بال تا به حال فقط دوم آن خانه اجرا دربی. این چیزی بود مانند عینک طرفداران جوان به دیدن استفاده می شود. آن زمان جایی در وسط یک بعد از ظهر دوشنبه در مقابل یک نیمه پر Astrodome و حتی تلویزیونی که بیش از حد بد است چرا که هیچ کس به نظر می رسد که فیلم نشان می دهد قرار داده شده توسط متس’ داریل توت فرنگی که در روز.

24-year-old توت فرنگی بود co-قهرمان 1986 مسابقه زمانی که او و فرشتگان ” rookie Wally جوینر هر ضربه چهار خانه اجرا می شود – hey نبود سه ساعت ESPN عینک آن امروز است که اجازه می دهد تا پیت آلونسو به له 57 homers.

دو تا از توت فرنگی homers آن روز را برای همیشه زنده در Astrodome lore حتی اگر هیچ تصویری از آنها.

او لعنتی یک توپ به سمت راست مرکز که به طور کامل پاک خود bleachers فرود آمد و در اجتماع. که توپ فرود در یک نقطه است که هیچ کس تا به حال دیده بود یک توپ برسد در Astrodome اما پس از آن او صدر که feat.

او لعنتی دیگر توپ را به سمت راست که ricocheted کردن یک سخنران حلق آویز از Astrodome سقف. که سخنران واقع شده بود 350 فوت دور از صفحه اصلی و 140 متر بالاتر از Astroturf سطح بازی – و توت فرنگی شات ماه شد و هنوز هم در حال افزایش است که آن را ضرب دیده خاموش بلندگو. ما هرگز نمی دانید که در آن توپ خواهد رسیده اند اما لیورپول’ دیو پارکر تا به حال یک ایده است.

“آن را ضربه کک ثبت نام (حدود 550 فوت دور),” پارکر گفت. “این طولانی ترین توپ من تا کنون دیده ام ضربه به سمت راست میدان در هر نقطه.”

این وقایع را Fran Blinebury آن گفت: “ممکن است رفته اند حق را از طریق دیوار و فرود در مرکز شهر پرلند اگر آن را تا به حال لگد کردن یکی از بلندگو های معلق از سقف.”

شب بعد فرناندو Valenzuela برق Astrodome جمعیت 45,774 با بستن همه ستاره بازی رکوردی با پنج مستقیم strikeouts و زادگاه پسر راجر کلمنس بود نام بازی را MVP بود اما توت فرنگی انفجار که ایستاده به عنوان 1986 All-Star جشن حافظه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>