Texas State University is no longer employing a woman who allegedly called Black Lives Matter protesters "a bunch of monkeys" on social media. Photo: Courtesy Photo

عکس: حسن نیت ارائه میدهد عکس

دانشگاه ایالتی تگزاس است و دیگر به کارگیری یک زن که ظاهرا به نام Black Lives Matter معترضان “یک دسته از میمون ها” در رسانه های اجتماعی.

دانشگاه ایالتی تگزاس است و دیگر به کارگیری یک زن که ظاهرا به نام Black Lives Matter معترضان “یک دسته از میمون ها” در رسانه های اجتماعی.

تصاویر به دست آمده توسط دانشگاه Star, دانش آموز, روزنامه نشان می دهد یک حساب کاربری متعلق به Stacia Brassell اظهار نظر در یک جریان زنده کردند. در علاوه بر این به “میمون” نظر Brassell همچنین گفت که او قرار بود به اعتراض “با Covid” این تصاویر نشان داد.

نظرات تکثير شدند توسط کاربر توییتر @gabbyamaris که اصل مشترک نظرات و شناسایی Brassell به عنوان یک کارمند در دانشگاه ویروسی پست.

نژادپرستانه پست ها: دادخواست به خواسته های حذف اودسا عضو هیئت مدیره مدرسه که به اشتراک گذاشته نژادپرستانه پست

با توجه به دانشگاه Star Brassell کار می کرد به عنوان معاون اداری در مدرسه, آب و برق بخش عملیات.

یک سخنگوی این دانشگاه در تایید یک ایمیل به mySA.com که Brassell بود دیگر به کار گرفته شده توسط مدرسه.

“دانشگاه ایالتی تگزاس نیست چشم پوشی این پست و نه منعکس کننده ارزش های ما” بیانیه می خواند. “در هسته که ما به عنوان بابکتس است که تعهد ما به تنوع و شمول و برای حفاظت از سلامت و ایمنی جامعه ما است. هر کارمند های نظرات این نماینده جامعه ما است.”

دانش آموزان تشویق می شوند به گزارش نژادپرستی و تعصب و یا تعصب به دانشگاه “آن را تا بابکتس! پاسخ سیستم.”

این Brassell حادثه یکی از مسائل متعدد اطراف نژاد دانشگاه تا به حال برای مقابله با در طول زمان افزایش تنش های نژادی در این کشور پس از یک آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید کشته شد در حالی که در مینیاپولیس پلیس بازداشت در ماه گذشته.

در مه 31, یکی از دانش آموزان خود جاستین هاول بود به شدت مجروح و توسط اداره پلیس آستین طول یک اعتراض. APD گفت: هدف در نظر گرفته شده بود که یک فرد ایستاده در کنار هاول که گفته انداخت بطری آب و کوله پشتی اما هاول زده شد به جای. او دچار یک جمجمه شکسته و آسیب های مغزی با توجه به خانواده خود را.

رئيس دانشگاه دنیس Trauth گفت: پیدا کردن کلمات برای به اشتراک گذاشتن در مورد جاستین هاول آسیب مهم بودند “دشوار است.”

“آنچه که در حال حاضر یک وضعیت دلخراش ضربه دردناکی به خانه” در ژوئن 3 بیانیه می خواند.

“Black Lives Matter,” او گفت: “این است و نه قابل بحث در ایالت تگزاس. جاستین هاول در زندگی مهم است. Black lives matter ما در کلاس های درس در دانشگاه های ما و در خیابان ها در طول تظاهرات پر سر و صدا. آنها مهم در هر لحظه از هر روز بدون استثنا هیچ بحث است.”

دو روز بعد سابق ایالت تگزاس بسکتبال مردان بازیکنان گفته سر مربی دنی Kaspar تا به حال ساخته شده “نواخته حساس” نظرات در طول زمان خود را در این تیم است. دانشگاه راه اندازی یک بررسی پس از سابق گارد نقطه Jaylen Shead توییتی در مورد تجربه خود را با Kaspar.

آستین در حال اجرا نشان می دهد به پایان می رسد: ‘پلیس’ لغو شد در پی اعتراضات

Shead گفت: Kaspar تحت فشار قرار دادند بازیکنان برای اجرای سریع تر در طول تمرین با گفتن آنها را به “تعقیب که مرغ است.” زمانی که Shead بود جلوتر از دیگر بابکتس, Kaspar گفت که او “در حال اجرا مانند پلیس ها پشت سر او” با توجه به Shead که گفت: نظرات این دلیل به او منتقل به واشنگتن ارشد خود را در سال است.

در یک بیانیه Texas State مدیر ورزشی لری Teis گفت که او آگاه است از این اتهامات می یابد و آنها را “عمیقا نگران کننده است.” او گفت که او و کارکنان خود را به نگرانی از سابق ورزشکاران به طور جدی و درخواست تحقیق رسمی از طریق دفتر از فرصت های برابر و عنوان IX.

Madalyn Mendoza را پوشش می دهد اخبار و puro فرهنگ پاپ برای MySA.com | mmendoza@mysa.com | @maddyskye

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im