Texas Department of عدالت کیفری تعلیق زندان ملاقات ایالت با توجه به کروناویروس تهدید

تگزاس بخش عدالت کیفری (TDCJ) به طور موقت به حالت تعلیق ملاقات در کلیه امکانات ایالت تا اطلاع ثانوی با توجه به تهدید مداوم از coronavirus با توجه به یک جمعه در بیانیه ای از TDCJ.

“در حالی که ما درک ارزش و اهمیت این ملاقات فرایند در امکانات ما, ما همچنین درک اهمیت ایجاد و حفظ یک محیط امن و سالم برای همه درگیر کردند.”

در یک جمعه آزادی از Montgomery County, کلانتر, مقامات گفت: همچنین صدور تعلیق “را از نگرانی برای ما زندانیان و عموم مردم است.”

CORONAVIRUS زندگی می کنند به روز رسانی: ابوت اعلام وضعیت فاجعه باز کردن درب به بودجه, نظارت

دوستان و اعضای خانواده از زندانیان مستقر در مونتگومری زندان هنوز هم ممکن است رسیدن به آنها از طریق تلفن و یا مکاتبات نوشته شده در هر انتشار.

موثر شنبه, شهرستان هریس, زندان و زندانیان نیز محروم ملاقات است. آنها ارائه خواهد شد دو تماس های رایگان در هر هفته با توجه به انتشار از هریس شهرستان کلانتر دفتر. زندانیان مستقر در مشترک مرکز پردازش اجازه خواهد داشت تصویری ملاقاتها در هر انتشار.

از صبح روز جمعه تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اعلام وضعیت فاجعه و تایید کرد که 39 نفر از COVID-19, همچنین شناخته شده به عنوان coronavirus شناخته شده در سراسر تگزاس هوستون کرونیکل گزارش شده است. آخرین مورد ناشی از شهرستان گالوستون و شامل یک زن در 30s هوستون کرونیکل گزارش شده است.

تا به تاریخ پوشش در همه چیز coronavirus ما بازدید مشترک وب سایت HoustonChronicle.

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | rebecca.hennes@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>