AUSTIN — تنها چند ماه پس از آخرین درمان لوسمی, اندرو جونز رشد کرده است به یکی از حیاتی ترین بازیکنان در 12.

کنفرانس خود اذعان کرد که باور نکردنی واقعیت دوشنبه نامگذاری تگزاس اشتباه دوم گارد شرکت بزرگ 12 بازیکن از این هفته در کنار TCU را Desmond زهر.

در فصل حفظ برنده بیش No. 20, West Virginia و شماره 22 Texas Tech جونز شمارش ترکیب 44 امتیاز در رقم 55.5 درصد, تیراندازی, شات 8 17 از 3 نقطه محدوده برداشت و هفت ریباند.

“من احساس می کنم خوب” جونز گفت: پس از انداختن 22 امتیاز در یک 68-58 برنده بیش Tech. “شروع به پیدا کردن جای پای من کمی شروع به گرفتن پا در زیر من دوباره. بدن من شروع به احساس واقعا خوب است. مربیان در حال قرار دادن اعتماد به نفس زیادی به من برای خودم باشد.”

جونز را تعیین کرده است یا همسان حرفه ای خود را به ثمر رساند بالا در سه UT گذشته چهار بازی. که اجرا شروع شد و در فوریه 19 با 21 نقطه تفرج در یک 70-56 برنده بیش از TCU در اروین مرکز.

جونز به ثمر رساند تا 20 امتیاز در شش 29 بازی این فصل ابتدا با 20 نقطه تفرج در UT فصل-باز برنده بیش از کلرادو شمالی.

با قدرت و استقامت به آرامی بازگشت جونز کمک کرده است تا موقعیت تگزاس (18-11, 8-8 بزرگ 12) به عنوان یک پتانسیل NCAA مسابقات تیم است. این Longhorns باید برنده چهار راست و بعد از سفر به صورت انتقادی شنبه matchup در برابر همکار حباب نشین اوکلاهما.

“اول از همه برای او حتی از بازی وجود دارد و رقابت پس از تمام این مسائل او را از طریق بوده است بسیار سرگرم کننده است” تگزاس مربی Shaka هوشمند خبر داد. “آنچه واقعا به او کمک کرد که او فقط به حال یک قدردانی بزرگ برای این واقعیت است که او بازگشته است و این فرصت را به او ندارد. او واقعا برداشت از آن را نگه دارید.

“او با اعتماد به نفس زیادی و اندرو جونز که ما می دانیم. و هیجان انگیز چیزی است که او هنوز هم اتاق را برای بهتر. او فقط واقعا چند ماه پس از درمان شیمیایی. ما به او نیاز به نگه داشتن در حال رشد و کمک و ریختن به هم تیمی های خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im