در خانه ماندن است, زمان مناسب برای کشف یک سرگرمی جدید و گرفتن هنر و صنایع دستی در شده است هرگز آسان تر است. با نهایی خلاقانه, هنر بسته نرم افزاری شما می توانید یادگیری به رنگ و قرعه کشی با بهترین آنها و ایجاد پرتره های خود را با سهولت. از نقاشی به عنوان یک مبتدی به واقع گرایانه نقاشی آبرنگ, یک شاهکار است و فقط در پایان انگشتان دست خود را.

نهایی خلاقانه, هنر بسته نرم افزاری است که در فروش فقط برای $34.99 و شامل شش دوره های مختلف است که تمرکز بر روی طراحی و نقاشی از مبتدی به استاد, هنوز هم زندگی, نقاشی و آبرنگ از مناظر.

در اینجا نگاهی به آنچه شما یاد بگیرند:

چگونه به رنگ از مبتدی به استاد

این دوره را پوشش می دهد تمام اصول اولیه نقاشی رنگ و روغن و شامل جزئیات بیشتر در مورد چگونه به ترکیب هر رنگ به درصد رنگ و به شیوه های مختلف به درخواست brushstrokes. یاد بگیرند که چگونه به مخلوط 10-ارزش فعلی کشف چگونه به استفاده از بهترین لوازم و درک لایه های نقاشی. به عنوان دانشجو استیو دعاوی می گوید: “من به شدت توصیه این برای هر کسی که مایل به یادگیری قوانین سازمان و ساختار نقاشی رنگ و روغن.”

هنوز هم زندگی نقاشی

شروع با اصول نقاشی هنوز هم زندگی را با استفاده از رنگ روغن و کار راه خود را. این دوره آموزشی تدریس توسط نیویورک بر اساس برنده جایزه هنرمند و تصویرگر جوزف پاتریک Daniels نشان می دهد که چگونه برای ایجاد یک نقاشی از آغاز تا پایان. شما یک درک بهتر از فعلی و نحوه ترکیب این که آیا شما در حال کار بر روی underpainting یا نقاشی در لایه و یادگیری بیشتر در مورد چگونه این تکنیک همچنین می تواند به رنگ های اکریلیک.

چگونه به قرعه کشی از مبتدی به استاد

اگر بهترین طراحی چهره های چوب این دوره به شما کمک خواهد کرد به سرعت پیشرفت. یادگیری تکنیک های مختلف نقاشی از زمان مفتخر به روش های معاصر که اقتباس شده اند توسط استادان مانند لئوناردو داوینچی ویلیام Adolphe Bouguereau و جان خواننده Sargeant و همچنین تکنیک های نورپردازی توسط Rebrandt Van Rijn. این دوره یک گام به گام روش طراحی که شامل تکنیک های سایه, تفاوت با مداد وزن منجر شود و هر یک چه, بهترین, چگونه به ساده اشیاء و نحوه قرعه کشی دست و چشم و یا پرتره. جای تعجب نیست که چرا آن را به دست آورده خود را 4.7 از 5 ستاره.

چگونه به رنگ آبرنگ از مناظر با کالین Bradley

این یک ساعت البته شما نقاشی آبرنگ با جزئیات و واقع گرایی. توسط کالین Bradley حرفه ای و هنرمندان با بیش از چهار دهه تجربه در این دوره به شما می دهد یک طرح کلی نقشه کشی است که می تواند چاپ به کاغذ آبرنگ و یا ترسیم شده با کربن است. شما کشف چگونه به ساخت رنگ ها و لایه ها با استفاده از آبرنگ و چگونه به رنگ آسمان, درختان و ساختمان ها.

چگونه به رنگ Quinton را در راس اون وی: Realistic Watercolor

مشغول حتی عمیق تر به نقاشی آبرنگ با این دوره در مورد زبان انگلیسی آبرنگ نقاش آلفرد رابرت Quinton, است که شناخته شده برای تصاویر خود را از مناظر. یادگیری تکنیک آبرنگ از یک هنرمند حرفه ای و به دنبال همراه در چگونه به رنگ A. R. Quinton را در راس اون وی چشم انداز است. شما حتی می توانید دسترسی به طرح نقاشی است که شما می توانید نسخه قابل چاپ به کاغذ آبرنگ برای مرجع است.

چگونه به رنگ اسکی منظره با آبرنگ

فقط در یک ساعت این دوره خواهد شد که شما نقاشی خود را اسکی چشم انداز است. یادگیری تکنیک های واقعی برای چگونه برای ایجاد خیره کننده نقاشی آبرنگ و کشف که مواد هنرمند و استاد کالین Bradley استفاده می کند.

به ارزش بیش از $1,000, شما می توانید تمام شش دوره همراه با هم فقط برای $34.99 برای مدت زمان محدود.

Hearst Newspapers شرکت های مختلف در برنامه های بازاریابی وابسته که بدان معنی است که ما ممکن است کمیسیون پرداخت می شود در سرمقاله انتخاب محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما به سایت های خرده فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de