سه شنبه shake-up: ناگهان جاده سخت برای برنی ساندرز با جو بایدن به عنوان پیشتاز

بوستون – سوار دیر-حرکت موج کشیده است که از سمت جنوب شرقی و به میانه جو بایدن طرح میتوانست در این مسابقه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری در یک شب و جایگزین برنی ساندرز به عنوان پیشتاز.

هجوم نظرسنجی نشان داد که او انتهایی کمتر از یک هفته پیش به معاون سابق رئیس جمهور تحت سلطه سه شنبه و متصلب برنده در 10 از 14 متحده ساختمان سرب در نمایندگان بیش از ورمونت سناتور مستقل که به نظر می رسید آماده برای ساخت نشدنی منجر خود.

چرخش ناگهانی قرار می دهد ساندرز بر روی پاشنه خود را. به خود را تشکیل می دهند کسری او نیاز به پیروزی متحده رساندهاند برای محدود کردن نمایندگان مجلس می تواند به جمع آوری در همان متحده است.

و نقشه کار می کند در برابر او.

بایدن می تواند مورد علاقه در سه تا از چهار تا از بزرگترین متحده که رای جمعه: میسوری (68 نمایندگان) که در آن یک نظرسنجی در ماه ژانویه نشان داد او منجر 25 درصد و یک نظرسنجی در ماه فوریه تا به حال او را تا 5 امتیاز; می سی سی پی (36 نمایندگان) که یک آمریکایی آفریقایی تبار جمعیت و که در آن هیلاری کلینتون clobbered ساندرز 82%-17% در سال 2016; و میشیگان (125 نمایندگان) که ساندرز دقت برنده در سال 2016 اما یک نظرسنجی این هفته نشان داد بایدن 6 درصد جلوتر حتی قبل از سه شنبه تجدید حیات.

وجود لکه های امید برای ساندرز ضد استقرار دموکراتیک سوسیالیستی که در مبارزات سیاسی انقلاب است.

ساندرز که عملکرد بهتری نسبت به بایدن در غرب منجر سنجی در واشنگتن (89 نمایندگان) که آرا در همان شب. او می تواند کرایه خوبی در داکوتای شمالی و آیداهو اما این کشورها باید فقط یک ترکیب 34 نمایندگان.

“او خواهید نگه دارید در رفتن اما شب گذشته بود خیلی قاطع از نظر واکنش به برنی ساندرز به عنوان نامزد بالقوه” گفت: جو Trippi یک دیرین مبارزات دموکراتیک عمل. “من مطمئن هستم که چگونه و یا جایی که برنی می توانید آن را از اینجا. این بدان معنا نیست که او نمی خواهد سعی کنید که آن را نمی خواهد یک مبارزه سخت. اما در پایان من نمی بینم که در آن پنجره نوبت برای او.”

مسابقه مسلما می شود حتی سخت تر برای ساندرز در 17 مارس در مقدماتی در سه کشور بزرگ هر کدام با صدها نفر از نمایندگان در خطر: فلوریدا, 219 نمایندگان; ایلینوی 155; اوهایو 136; و آریزونا 67.

بایدن دارای دو رقمی نظرسنجی آگهی در فلوریدا که در آن ساندرز از دست داده و بیش از 30 درصد به کلینتون در سال 2016 و در آن نظرات خود را در مورد فیدل کاسترو پیچیده چشم انداز خود را. دیگر نامزد پیشرو در فلوریدا سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ کاهش یافته انتخابات ریاست جمهوری روز شنبه قرار داده و حمایت خود را از پشت بایدن.

یک نظرسنجی ماه گذشته تا به حال بایدن انتهایی ساندرز با 8 درصد در ایالت ایلینوی است. آن گرفته شد در اوج ساندرز’ ملی سرب پس از بایدن اولیه تصادفا. ایلینوی و اوهایو را ملاحظه آفریقایی آمریکایی رای گیری جمعیت و رای دهندگان باید به شدت حمایت بایدن در اوایل مسابقه. بایدن رهبری در آریزونا در نظر سنجی صورت گرفته در پاییز گذشته اما در این مسابقه قابل توجهی تغییر کرده است و ساندرز می تواند افزایش از رای دهندگان لاتین که حمایت او از صمیم قلب خواهان در کشورهای دیگر.

میشیگان می تواند ساندرز’ بهترین شات برای صعود به

ساندرز’ بعدی کمپین متوقف می شود عبارتند از تظاهرات در ققنوس در پنجشنبه دیترویت و در Grand Rapids, Michigan, در روز جمعه و شنبه و Rockford Illinois روز سه شنبه.

میشیگان ارائه ساندرز’ بهترین شات به تغییر مسیر مسابقه با توجه به مت گراسمن یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه ایالتی میشیگان با توجه به سناتور 50%-48% پیروزی کلینتون وجود دارد چهار سال پیش و جمعیتی از دولت است.

“او به انتظار می رود به خوبی نمایش” گراسمن گفت. “و من فکر می کنم چون او برنده آخرین بار و این است که یک انتخابات عمومی نوسان دولت است که از آن خواهد شد به داستان اصلی و انتظار است ساندرز نیاز را به نفع خود.”

گراسمن گفت: دو عامل می تواند صدمه دیده است ساندرز’ شانس – عدم رقابتی جمهوریخواه اولیه که جذب برخی از پتانسیل کلینتون رای دهندگان در سال 2016 و شواهدی وجود دارد که نشان می دهد ساندرز در حال انجام بدتر در میان سفید طبقه کارگر رای دهندگان نسبت در سال 2016 اما بهتر است در میان رای دهندگان لاتین. به نام او که “بد تجارت در میشیگان.”

“اگر انتخابات برگزار شد امروز (بایدن) است قطعا مورد علاقه (در میشیگان),” گراسمن گفت. “این هفت روز که ما فقط یاد گرفته این هفته گذشته است که یک مدت زمان طولانی. بنابراین هنوز هم وجود دارد یک فرصت برای دعوت به تغییر روایت است.”

بایدن شب آمد به لطف آخرین لحظه رای دهندگان coalescing در سراسر مبارزات انتخاباتی خود پس از فوران چاه نفت پیروزی در کارولینای جنوبی در روز شنبه که مستحکم او را به عنوان رقیب اصلی برای Sanders. آن را آورده خروجی و تاییدیه از پیت Buttigieg و بهداشت ، ctq و همچنین تشکر. Beto o’rourke. D-تگزاس پیشین ریاست جمهوری مدعی.

معاون سابق رئیس جمهور تحت سلطه در میان دموکرات ها که رای در روز انتخابات به جای اولیه. او برنده ماساچوست در ایالت مینه سوتا و مین جایی که او نمی باید سازماندهی مبارزات هرگز بازدید و زد هیچ آگهی های تلویزیونی. به خصوص نگران کننده برای ساندرز: او از دست داده و سه ایالت مینه سوتا, اوکلاهما و مین – که او انجام شده در سال 2016 اولیه.

بالاتر از همه آن بود بایدن قدرت در میان آمریکایی های آفریقایی تبار – قابل اطمینان ترین حوزه در ائتلاف دموکراتیک – که به او لغزش برنده در کارولینای جنوبی و سپس ویرجینیا و کارولینای شمالی, آلاباما و تنسی است. او برنده بیش از 60 درصد از آرا از آمریکایی های آفریقایی تبار خروج نظرسنجی ها یافت می شود.

پس از سقوط به مراتب با رای دهندگان در برابر کلینتون در سال 2016 ساندرز سعی کردم به تاخت و تاز در جامعه آمریکا. اما بایدن را فرمانده برنده نشان شخصی و سیاسی با نام تجاری یکی به ارتباط خود را با باراک اوباما – که دست کم در رسانه های خبری.

ساندرز: یک مسابقه در مورد ‘که طرف شما هستند؟’

ساندرز زیادی است کمپین war chest محصول بی بدیل مردمی جمع آوری کمک های ماشین برای سوار شدن یک کمپین برای مسافت های طولانی. او مشتاق پایه رای دهندگان جوان و لیبرال ها در گوشه ای خود را.

اما پس از برنده شدن در محبوب آرا در آیووا و نیوهمشایر و نوادا ساندرز امیدوار به یک پیروزی بزرگ در نماینده غنی تگزاس و لغزش در بزرگترین قرعه کشی کالیفرنیا که در آن مبارزات انتخاباتی خود منابع عظیم سرمایه گذاری. او در پایان از دست دادن تگزاس به بایدن و برنده کالیفرنیا اما رهبری کمتر از 10 درصد است.

از ستاد انتخاباتی در ورمونت ساندرز گفت: “آنچه در این کمپین به طور فزاینده ای در مورد این است که طرف شما هستند؟” وی مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان یک اقدام بی سابقه عملیات طراحی شده توسط روزمره مردم و بایدن را به عنوان یکی bankrolled توسط “شرکت های بزرگ جهان است.” با وجود انتهایی بایدن در نمایندگان او گفت که او و بایدن رفتن به جلو “و جاناتان.”

او سخنان خود را تکرار شب انتخابات سخنرانی که در آن او جلوتر با وجود ناامید کننده فوق العاده سهشنبه اصرار او به “اعتماد به نفس مطلق” او برنده خواهد شد نامزدی. او دو برابر کردن خطوط حمله در برابر بایدن.

ساندرز ناودان بایدن را برای رای دادن به جنگ عراق و تلاش برای کاهش امنیت اجتماعی و دیگر برنامه های اجتماعی پشتیبانی از نفتا نمایش ها در مراقبت های بهداشتی و کمک های مبارزات انتخاباتی از 60 میلیاردرهای.

“آیا کسی به طور جدی بر این باورند که رئیس جمهور از حمایت شرکت های بزرگ جهان در حال رفتن به در مورد تغییرات در این کشور است که خانواده های کارگر و طبقه متوسط و پایین درآمد مردم به شدت نیاز دارید؟” ساندرز گفت.

پرسید که آیا او را به نفع خود میشیگان ساندرز گفت: مبارزات انتخاباتی خود را در حال رفتن با “انتظار و امید” او برنده خواهد شد: “میشیگان بدیهی است که فوق العاده مهم دولت یک دولت من احساس بسیار راحت است.” او گفت: بایدن حمایت از موافقت نامه های تجاری مانند نفتا خواهد بود در میان مسائل او را هل می دهد در میشیگان.

در مقابل بایدن نشانه ای که او در نظر دارد به اعمال خود توجه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

بایدن ساخته شده تنها یک زن و شوهر از پاک کردن مراجع به ساندرز در سخنرانی خود به هواداران در کالیفرنیا است. او گفت: حزب باید “یک دموکرات مادام العمر دموکرات افتخار دموکرات اوباما-بایدن دموکرات” را به عنوان نامزد.

“مردم در حال صحبت کردن در مورد یک انقلاب است. ما در آغاز یک جنبش” بایدن گفت: در یکی دیگر از حفاری در Sanders. “ما افزایش مشارکت مردم است. مشارکت مردم معلوم شد برای ما! است که می تواند ما را به لحظه ای که در آن ما می توانید انجام دهید فوق العاده, کارهای فوق العاده ای.”

او قاب خود را به عنوان نامزد که نه تنها می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن اما پیروزی دموکراتیک کنترل از خانه و برگشت به مجلس سنا. او گفت که رئیس جمهور بعدی است برای متحد کردن کشور است. هر چند دموکرات ها باید به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت: آنها نمی توانند “تبدیل شدن به او را دوست دارم.”

“ما نیاز به یک رئیس جمهور که می تواند در مبارزه با” او گفت:. “اشتباه نکنید من می تواند به مبارزه با – اما ما باید به عنوان بد کسی که می تواند زخم التیام یابد.”

رسیدن به جوی پادگان و در توییتر @joeygarrison.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>