وزارت امور خارجه ایالات متحده روز یکشنبه در توصیه به شهروندان ایالات متحده در برابر سفر با کشتی کروز به عنوان موارد از رمان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان است.

“شهروندان به ویژه مسافران با شرایط بهداشتی اساسی نباید مسافرت با کشتی کروز” وزارت امور خارجه نوشت و در آن هشدار دهنده است.

هشدار همراه با راهنمایی های جدید از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که شامل راهنمایی برای افرادی که انتخاب می کنید به سفر با کشتی کروز. ایالات متحده 554 تایید موارد coronavirus با 21 کشته و اوایل روز دوشنبه.

“مانند بسیاری از ویروس های دیگر COVID-19 به نظر می رسد به گسترش بیشتر به راحتی بین مردم در محله های نزدیک روی عرشه کشتی” CDC نوشت.

دیدن آخرین قوانین چشم پوشی: خطوط کروز انطباق با محدودیت های مسافرتی به عنوان coronavirus گسترش می یابد

CDC گزارش کسانی که با زمینه مسائل مربوط به سلامت و سفر باید اجتناب از کشتی های کروز در مجموع همراه با هواپیما سفر و مکان های شلوغ. نکاتی از سی دی در حالی که روی یک کشتی کروز که دولت نهاد گفت: باید “به خصوص” اجتناب شود عبارتند از:

  • اجتناب از تماس با افراد بیمار.
  • اجتناب از دست زدن به چشم خود بینی یا دهان با دست نشسته.
  • پاک کردن دست های خود را اغلب با شستن آنها با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه و یا با استفاده از مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده دست که حاوی 60%-95% الکل است. آب و صابون استفاده شود اگر دست ها مشخصه ،
    • این به ویژه مهم است برای تمیز کردن دست ها پس از رفتن به حمام; قبل از غذا خوردن و پس از سرفه و عطسه یا دمیدن بینی خود را.
  • جلوگیری از سفر اگر شما بیمار هستید.
  • اگر شما بیمار با تب و یا جدید و یا بدتر شدن سرفه یا تنفس مشکل در طول کروز خود را ماندن در کابین خود و اطلاع پردازنده مرکز پزشکی بلافاصله.

“فرد-به-فرد گسترش COVID-19 رخ داده است و کشورهای در حال گزارش هر سفر مربوط به موارد و جامعه گسترش این بیماری” CDC نوشت. “به عنوان شیوع COVID-19 همچنان وجود دارد باقی می ماند خطر آلوده مسافران و خدمه شبانه روزی کشتی های کروز.”

کشتی های کروز حوض: Grand شاهزاده کشتی کروز برخورد با کروناویروس خواهد حوض دوشنبه در کالیفرنیا

برای کسانی که شده اند در یک کشتی کروز در دو هفته گذشته CDC توصیه می کند نظارت بر سلامت خود را برای 14 روز پس از بازگشت به آمریکا, اقامت خانه اگر شما احساس بیمار و محدود کردن تعاملات خود را با دیگران شستن دست های خود را و به دنبال توصیه های پزشکی.

تماس بگیرید و در مورد سفر اخیر و علائم قبل از رفتن به اتاق اورژانس یا پزشک با توجه به CDC.

وجود دارد بیش از 110,000 تایید موارد coronavirus در سراسر جهان است.

“به منظور جلوگیری از گسترش COVID-19 بسیاری از کشورها اجرا کرده اند سخت روش های غربالگری که رد پورت ورودی حقوق به کشتی و مانع از مسافران پیاده,” وزارت امور خارجه نوشت.

“در برخی موارد مقامات محلی مجاز تخلیه اما قرار مسافر به محلی قرنطینه روش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im