نسخه ویژه جیمز هاردن bobblehead فروش در حال حاضر

اگر شما از جیمز هاردن فن و شور و شوق برای جمع آوری NBA bobbleheads شما ممکن است بخواهید برای گرفتن دست خود را در این یکی.

ملی Bobblehead تالار مشاهیر و موزه رونمایی نسخه محدود خود را جیمز هاردن bobblehead اجرای خود را اختراع گام به عقب حرکت می کند. Bobblehead تولید شده توسط FOCO, مجوز رسمی و تولید کننده هیوستون راکتس و NBA کالا.

سطل زباله TALKIN’: موشک های’ جیمز هاردن آتش سوزی در دیگران’ Giannis Antetokounmpo

این سخت bobblehead پوشیدن, سیاه, موشک, یکنواخت در حالی که برگزاری یک بسکتبال با پای راست خود را به طور کامل خاموش پایه به عنوان او با استفاده از گام به عقب حرکت می کند.

با توجه به ملی Bobblehead سالن از شهرت انتشار رونمايي از سخت bobblehead می آید به عنوان سخت به حرکت ادامه به سرفصل در سراسر بسکتبال جهان و با راکت در یک رول و به دنبال صعود به سمت بالا از کنفرانس غرب.

هر bobblehead است به صورت جداگانه به شماره 2,109 و تنها در دسترس از طریق ملی Bobblehead سالن از شهرت وب سایت برای $40.

“ما همیشه به فکر ایده های منحصر به فرد و سرگرم کننده جدید bobbleheads و این یکی با جیمز هاردن به معنای واقعی کلمه پله کردن پایه bobblehead متناسب با آن گروه” ملی Bobblehead تالار مشاهیر و موزه از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت فیل Sklar گفت. “من فکر می کنم این bobblehead را تبدیل به یک مورد علاقه در میان موشک طرفداران.”

kaila.contreras@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>