جنوب غربی است که نیاز به مسافران 2 سال یا مسن تر به پوشیدن صورت پوشش: بدون استثنا

اگر شما بیش از سن 2 شما را مجبور به پوشیدن ماسک در هنگام پرواز با خطوط هوایی جنوب غربی: بدون استثنا.

در بیانیه شرکت هواپیمایی منتشر شده در دوشنبه, اگر یک مشتری است که قادر به پوشیدن ماسک (حتی با توجه به یک موجود وضعیت سلامت) “غربی تاسف است که ما قادر خواهد بود برای حمل و نقل شخصی است.”

مقامات بهداشتی اطلاعات منتشر شده در ماه مارس نشان می دهد که 80 درصد از افراد مبتلا COVID-19 نشان می دهد علائم خفیف یا بدون علائم در همه, اما هنوز هم می تواند در انتقال این ویروس به افراد دیگر. که علت جنوب غربی در حال حاضر به روز شده کاملا محدود سیاست.

COVID-19 روز رسانی: تگزاس سوابق 217 مرگ و میر در یک روز

“به عبارت دیگر از آنجا که بهداشت عمومی ارشاد شناخت نقش مهم پوشش صورت در جلوگیری از انتقال COVID-19 باد از جنوب غرب به طور موقت حاضر به حمل و نقل هر مسافری که قادر به پوشیدن ماسک حتی اگر مشتری قابل اثبات یک وضعیت پزشکی است که آنها را مانع از پوشیدن ماسک” هواپیمایی گفت.

غرب در حال انجام است همه چیز متفاوت از دیگر خطوط هوایی. ایالاتمثلا waives اجباری ماسک مورد نیاز هنگامی که آن را به می آید و کودکان و مسافران با یک وضعیت پزشکی یا ناتوانی و کسانی که نمی توانند قرار داده و یا حذف یک چهره و پوشش خود.

خطوط هوایی دلتا نیز چند تغییر در سیاست.

شرکت هواپیمایی توصیه می کند همه مسافران با استناد به یک بیماری یا ناتوانی یا تجدید پرواز دلتا و یا آماده برای تکمیل یک “ترخیص کالا از گمرک-به-پرواز’ مراحل قبل از خروج است. خطوط هوایی ایالات متحده است که هر گونه ادعاهای دروغین ساخته شده در تلاش برای چشم پوشیدن پوشیدن ماسک ممکن است “در نتیجه تعلیق سفر امتیازات در هر دلتا پرواز برای مدت زمان از ماسک/در صورت پوشش مورد نیاز است.”

در حال حاضر مگر اینکه شما برنامه ای برای قطع کردن دهان بخشی از ماسک خود را (این کار توصیه نمی شود!), واقعا وجود دارد هیچ راهی برای شما به نوشیدن و یا مصرف دارو. که در این صورت شما مجاز به حذف به طور خلاصه پوشش اما خواسته آن را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

جنوب غربی مسافران مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن صورت پوشش خود را بر دهان و بینی از لحظه ای که وارد فرودگاه از جمله چک در روند در حال حرکت در سراسر فرودگاه شبانه روزی, پرواز, deplaning بازیابی چمدان و هر زمان دیگر آنها درگیر با غرب, کارمند یا همکار مسافر.

شما را تشویق به خود را با ماسک یا پوشش صورت خود را, اما در دسترس خواهد بود به شما اگر شما نمی.

این سیاست جدید می رود به اثر چهار شنبه, جولای 27.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>