شش کشته در تیراندازی داد و بیداد در Molson Coors در میلواکی; مسلح نیز مرده

میلواکی – هفت نفر کشته شدند از جمله یک فرد مسلح در جریان یک تیراندازی داد و بیداد در میلواکی پردیس Molson Coors در بعد از ظهر چهارشنبه با توجه به منابع متعدد سخن گفت که به مجله نگهبان.

کارکنان شد از طریق ایمیل اطلاع داده است که یک تیرانداز فعال بود و یا در نزدیکی دوم-کف پله ها از آلاینده کارخانه ساختمان 4. پلیس پاسخ در 2:11 بعد از ظهر

Molson Coors آشامیدنی Co. بود که قبلا به عنوان شناخته شده MillerCoors قبل از 2019 تغییر نام. این بخشی از یک آبجو دم امپراتوری که یکی از بزرگترین در جهان است.

میلواکی پلیس گفت: در یک صدای جیر جیر در 3:49 p. m. که این وضعیت هنوز هم یک “فعال در صحنه است.”

صحنه شد و هرج و مرج دو ساعت پس از گزارش اولیه. تصویری زنده نشان داد یک افسر در بدن زره گرفتن تفنگ حمله از یک ماشین. کانین بودند در صحنه است. هلیکوپتر ماند نزدیکی وسیع و پیچیده است که شامل دفاتر شرکت های بزرگ و دم امکانات.

جیمز Boyles در گفتگو با مجله نگهبان. او گفت همسرش, Lasonya Ragdales این نسخهها کار میکند در Molson Coors در ادعای گروه. او گفته شده است که یک تیرانداز فعال است و او در یک اتاق قفل شده با همکاران. او پیام کوتاه او را از داخل ساختمان.

Paramedic واحد از میلواکی و West Allis اعزام شدند به صحنه همراه با افسران از میلواکی شهرستان کلانتر, دانشگاه اداره پلیس و ایالات متحده مارشال. مقامات با اف بی آی و اداره فدرال از الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره بودند در صحنه است.

میلواکی شهردار تام برت وارد صحنه شدند در 3:30 بعد از ظهر

چند مدارس نزدیک شدند قفل شده است.

در نزدیکی دانشگاه مشترک بیانیه ای در توییتر گفت که با وجود تهدید به پردیس.

در جنگل مدرسه Andre Thu گفت: او هنوز در داخل ساختمان. Thu گفت: او به همراه بسیاری دیگر از پدر و مادر رفت و به انتخاب کنید تا فرزندان خود را در پایان از مدرسه حدود 3:15 p. m. اما یک تماس از مسئولان مدرسه در مورد مستند. بسیاری از پدر و مادر بودند چرخش بلوک در حال انتظار برای همه روشن است.

Thu گفت: او می تواند یک “جریان از ماشین پلیس” آمبولانس و کامیون های آتش نشانی. او احساس خوبی که بچه ها امن در داخل.

“من بیشتر نگران در مورد چگونه آنها احساس” Thu گفت. “آنها باید از نوع ناجور.”

Molson Coors آشامیدنی شرکت ، که در عمل MillerCoors در اکتبر. 30 اعلام کرد قصد دارد به دنور و انتقال صدها نفر از شرکت های بزرگ حمایت از مشاغل به میلواکی دفتر 3939 W. کوهستانی بلوار.

آبجو در حال حاضر 610 شغل در میلواکی ، عملکرد شرکت بر اساس وجود دارد عبارتند از: منابع انسانی و منابع مالی و فن آوری اطلاعات. همچنین اصلی آبجوسازی در غرب خیابان دولت و کوچکتر به تازگی گسترش یافته آبجوسازی هم باید 750 شغل.

این شرکت نیز اجرا می شود در نزدیکی تور که مردم را به غارهای زیرزمینی که در آن آبجو بود یک بار ذخیره می شود.

بازسازی اعلام کرد در پاییز گذشته طراحی شده است برای کاهش هزینه ها با 400 تا 500 شغل بودن حذف سراسر Molson Coors. تحکیم نیز گرد هم خواهد آورد کارکنان در نقاط مرکزی, به طوری که آنها بهتر می تواند با هم کار کنند.

Molson Coors دیده است ادامه کاهش فروش به عنوان آن را به طور پیوسته افزایش رقابت از صنایع دستی حذفی و همچنین دیگر سازندگان مشروبات الکلی. اخیر آن تغییر نام از Molson Coors Brewing Co., نشان دهنده افزایش سرمایه گذاری در شراب آب معدنی و دیگر نوشیدنی های الکلی.

جو Taschler تام Daykin, Jordyn Noennig ریکاردو تورس, سارا Hauer, جان استپ و Annysa جانسون از مجله نگهبان کارکنان. فضل Hauck و جوئل شانون گزارش ایالات متحده آمریکا امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>